Як зробити мікро-сім-карту?

Як зробити мікро-сім-карту? З кожним днем ​​виходить все більше смартфонів, оснащених слотом під мікро-сім-карту. За розмірами micro-SIM в два рази менше звичайної сім-карти. Зменшення місця під слот для сімки дозволяє розробникам смартфонів і планшетів робити пристрої компактніше. Якщо у вашому розпорядженні з'явився сучасний смартфон / планшет, то, без сумніву, у вас виникне питання, як зробити мікро-сім-карту?

Читати Далі →

Як наклеїти захисну плівку на телефон?

Як наклеїти захисну плівку на телефон? Незважаючи на постійне вдосконалення технологій створення покриття екранів телефонів і планшетів, скрін-протектор - все ще затребуваний аксесуар. У магазинах цифрової техніки зазвичай знають, як наклеїти захисну плівку на телефон або планшет, і надають цю послугу за досить символічну плату.

Читати Далі →

Як заправити картридж лазерного принтера

Як заправити картридж лазерного принтера В нашому світі кожна компанія намагається знайти вигоду у всьому. Так, в комп'ютерній індустрії виробники принтерів більшу частину прибутку отримують не від продажу офісної техніки, а від реалізації комплектуючих до неї. Наприклад, HP отримує левову частку прибутку з продажу картриджів для принтерів.

Читати Далі →

Як налаштувати антену Триколор

Як налаштувати антену Триколор Коли антена "Триколор ТВ" встановлена, залишається її тільки налаштувати. Причому як установку, так і настройку можна провести, не вдаючись до послуг фахівців-настройщиків супутникового обладнання. Про те, як налаштувати антену Триколор самостійно, ми і поговоримо в цій статті.

Читати Далі →

Як взяти кредит на МТС?

Як взяти кредит на МТС? Напевно у абонента будь-якого оператора виникали випадки, коли потрібно зробити дзвінок, а баланс на нулі. Спочатку оператори ввели можливість дзвонити з телефону при мінусових балансі, а потім запропонували нову послугу - "кредит". Всі оператори "великої трійки" надають "міні-позики" і "кредити" своїм абонентам.

Читати Далі →

Як на Мегафоні взяти гроші в борг?

Як на Мегафоні взяти гроші в борг? У абонентів операторських мереж нерідко виникають випадки, коли потрібно зробити дзвінок, а на балансі немає коштів. На даний момент всі оператори великої "трійки" надають міні-кредити і позики для своїх абонентів. І велика частина абонентів користуються цими послугами, так як часом іншого способу тимчасово поповнити баланс у них немає.

Читати Далі →

Як перевірити транзистор мультиметром?

Як перевірити транзистор мультиметром? Звичайним цифровим мультиметром можна не тільки вимірювати напруги, струми і опору, але і визначати справність напівпровідникових приладів, а також оцінювати деякі їх технічні характеристики. Перш ніж розбиратися, як перевірити транзистор мультиметром, слід зрозуміти структуру і принцип роботи цього елемента електричних схем.

Читати Далі →

Як перевести гроші з Білайну на Мегафон?

Як перевести гроші з Білайну на Мегафон? З кожним днем ​​у операторів стільникового зв'язку з'являються нові тарифні плани, опції і послуги. Кілька років тому грошовий переказ між абонентами навіть однієї мобільної мережі був неможливий через відсутність технічних можливостей. Зараз же кожен абонент стільникового зв'язку може перевести кошти з одного номера на інший буквально за пару хвилин.

Читати Далі →

Як перевозити пральну машину?

Як перевозити пральну машину? Незнання правил транспортування пральної машини може призвести до дуже серйозних поломок. Від ударів, потужні вібрації зсередини здатні вивести з ладу весь механізм, і подальше використання техніки виявиться неможливим. Щоб уникнути таких проблем, необхідно мати уявлення про те, як перевозити пральну машину.

Читати Далі →

Як розблокувати айфон, якщо забув пароль?

Як розблокувати айфон, якщо забув пароль? З року в рік виробники вдосконалюють способи блокування мобільних пристроїв. Конфіденційність даних користувача завжди була понад усе. Заради неї були створені спеціальні надзахищені смартфони, наприклад, Blackphone, а популярна ОС BlackBerry і зовсім вважається найбезпечнішою операционкой в ​​світі.

Читати Далі →

Як оновити Андроїд

Як оновити Андроїд Згідно зі статистикою, переважна частина смартфонів, придбаних в 2013 році, працювала на базі Андроїд. Та й всі виробники, за винятком Apple і Nokia, вважають за краще встановлювати в свої флагмани "робота". Безкоштовність, відкритість платформи і, як наслідок, величезна кількість ігор і софтвера зробили операційну Андроїд дуже популярною.

Читати Далі →

Рідкокристалічний телевізор - універсальна пропозиція для будь-якого приміщення

Рідкокристалічний телевізор - універсальна пропозиція для будь-якого приміщення Вирушаючи купувати новий телевізор, ми не підозрюємо, які мають бути муки не стільки з вибором моделі і розміру, скільки з необхідністю зрозуміти технічну термінологію і оцінити переваги одних моделей перед іншими. Слухаючи консультанта в магазині, пересічний покупець впадає в тихе зневіру і часто починає тихо ненавидіти продавця.

Читати Далі →

Інструкція по оплаті Триколор ТВ

Інструкція по оплаті Триколор ТВ "Триколор ТВ" - один з найбільших російських операторів супутникового телебачення. Будучи, по суті, лідером у своїй галузі, Триколор ТВ за короткий час здобув неймовірну популярність в Росії і продовжує підкорювати неосяжні простори нашої країни. Причина тому - доступна ціна комплекту і подальшого обслуговування.

Читати Далі →

Різниця між 1080i та 1080p

Різниця між 1080i та 1080p Вибираючи телевізор, дивимося ми на розміри діагоналі екрану, якість передачі кольору, можливість відтворення форматів, виробника, ціну, габарити ... На дозвіл екрана теж звертаємо увагу, і заповітні 1080 в характеристиках заспокоюють будь-якого потенційного покупця. Так що зустрінуте в іншій колонці таке ж значення погляд вже не зупиняє, хіба що розбиратися намір прискіпливо.

Читати Далі →

Різниця між 2d і 3D

Різниця між 2D і 3D На хвилі популярності форматів 3D, демонстрації відео з таким ефектом і реклами телевізорів, моніторів і проекторів, які обіцяють "ефект присутності", багато людей губляться в фантастичних кадрах, що переносять глядача безпосередньо на сцену. А між тим 3D графіка - продукт далеко не новий, який використовується багато років не тільки і не стільки в кінематографі, скільки в поліграфії.

Читати Далі →

Різниця між 3d телевізорами і звичайними

Різниця між 3D телевізорами і звичайними Фантастичне майбутнє з романів і фільмів втілюється в реальність прямо на наших очах. У всякому разі, в тому, що стосується графіки формату 3D. Об'ємне зображення і ефект присутності в кінотеатрах (або перед домашнім телевізором) - давня мрія людства. Виробники моніторів, телевізорів, ігрових консолей і іншої мультимедійної продукції, в тому числі і творці контенту, активно просувають в маси нові технології.

Читати Далі →

Різниця між 3g і 4G

Різниця між 3G і 4G Більшість людей, що мають мобільний телефон, вважають за краще з його допомогою не тільки здійснювати дзвінки і відправляти SMS, а й входити в інтернет, щоб дізнатися прогноз погоди, перевірити пошту, завантажити розклад кіносеансів. Саме тому один стандарт мобільного зв'язку змінює наступний, дозволяючи отримувати доступ в інтернет з більшою швидкістю, не погіршуючи якості зв'язку.

Читати Далі →

Різниця між батарейками aA і AAA

Різниця між батарейками AA і AAA До найбільш затребуваним форматам батарейок можна віднести ті, що класифікуються як AA і AAA. У чому їх особливості? Зміст статті Факти про батарейках AA Факти про батарейках AAA Порівняння Таблиця Факти про батарейках AA Відповідними стандарту AA прийнято вважати батарейки, мають діаметр від 13, 5 до 14, 5 мм і довжину 50, 5 мм.

Читати Далі →

Різниця між зволожувачами повітря і очисниками

Різниця між зволожувачами повітря і очисниками Брудний і насичений різними шкідливими елементами повітря стає причиною багатьох серйозних захворювань. Тому і були розроблені спеціальні засоби: зволожувачі та очищувачі повітря, які, незважаючи на невеликі розміри, здатні повністю змінити стан повітря в приміщенні в кращу сторону.

Читати Далі →

Різниця між підсилювачем і ресивером

Різниця між підсилювачем і ресивером Початківці любителі хорошого звуку, вирішуючи придбати першу серйозну аудіосистему, нерідко постають перед непростим вибором - підсилювач або ресивер? Різні джерела і різні люди дають відповідно різні визначення цих двох пристроїв, так що варто як слід розібратися, що таке ресивер і що таке підсилювач.

Читати Далі →

Різниця між аерогрилем і електрогрилем

Різниця між аерогрилем і електрогрилем Соковите ароматне м'ясо, покрите золотистої хрусткою скоринкою, є межею мрій багатьох гурманів. Дивно, але сьогодні приготувати подібний кулінарний шедевр здатний абсолютно будь-яка людина, далекий від кухарського мистецтва. Для цього варто лише придбати сучасне і функціональне технічний пристрій.

Читати Далі →

Різниця між прив'язаним і неприв'язаним джейлбрейком

Різниця між прив'язаним і неприв'язаним джейлбрейком Предметом щирого жалю безлічі користувачів "Apple" є агресивна політика компанії щодо сторонніх програм. Встановлюючи заборону на скачування певних програм, "Apple Corp.", з одного боку, знижує ризик втрати користувачем конфіденційних даних, але з іншого обмежує власника культового смартфона, плеєра або планшета в діях.

Читати Далі →

Різниця між електронною книгою і планшетом

Різниця між електронною книгою і планшетом Моя бабуся не знає відмінності електронної книги від планшета. Чого вже там, для неї загадка - як все те, що раніше займало місце в системному блоці, вмістилося в елегантному ноутбуці. Бабусю ми з вами засуджувати не будемо, їй можна пробачити не розумітися на різноманітті сучасних електронних пристроїв.

Читати Далі →

Різниця між сальником і манжетою

Різниця між сальником і манжетою Сальники і манжети в багатьох випадках виявляються незамінними деталями. Вони забезпечують нормальну роботу всіляких механізмів. Що являють собою ці вироби, і чим відрізняється сальник від манжети? Про це розповідається нижче. Загальні відомості Йдеться про пристрої, що виконують герметизирующую функцію.

Читати Далі →

Різниця між лампою розжарювання і світлодіодним лампою

Різниця між лампою розжарювання і світлодіодним лампою На сьогоднішній день лампи розжарювання практично витіснені з ринку альтернативними джерелами. Це відбувається не тільки тому, що вони морально застаріли, а й через їх низьку ефективність і високого енергоспоживання. Незважаючи на це, ми за звичкою або через нестачу часу вибираємо лампи розжарювання, спираючись при виборі на низьку вартість.

Читати Далі →

Різниця між інверторним і звичайним кондиціонером

Різниця між інверторним і звичайним кондиціонером На сучасному ринку можна зустріти як звичайні кондиціонери, так і інверторні. Відразу скажемо, що між ними дуже багато відмінностей, переваги та особливості має кожен з цих варіантів. У цій статті піде мова саме про ознаки відмінності між звичайним і інверторним кондиціонером, і ця різниця безпосередньо впливає на вибір моделі користувачами.

Читати Далі →

Різниця між айфоном і телефоном

Різниця між айфоном і телефоном Зазвичай питання що таке айфон і чим він відрізняється від телефону встає при порівнянні цін на вітрині. Ті, хто до сих пір обходився мобільного трубкою, яка використовується як "проста звонилка", щиро дивуються, за що ж їм пропонують переплачувати. Крім того, такий же ефект дає плутанина в термінології: смартфон, телефон, айфон, комунікатор, плюс клони і репліки, які мають зовнішній вигляд одних і функціональність інших (як правило, телефонів).

Читати Далі →

Різниця між айфоном і смартфоном

Різниця між айфоном і смартфоном Сьогодні людина, що збирається придбати щось приймає дзвінки і виходить в Інтернет, ставиться перед вибором між смартфоном і айфоном, і підноситься це як вибір між різними типами пристроїв. Але по суті, айфон - всього лише лінійка моделей смартфонів від Apple, і ігнорування цього факту - маркетинговий хід, дуже успішний і ефективний.

Читати Далі →

Різниця між праскою і парогенератором

Різниця між праскою і парогенератором Чи можна в будинку обійтися без праски? Ще недавно це питання викликало б здивування: як же без праски прасувати білизну? Виявляється, привести будь-яку річ в ідеальний порядок можна й іншим способом - за допомогою парогенератора. Переконатися в функціональної взаємозамінності цих побутових приладів, призначених для догляду за одягом і взуттям виробами, дозволяють їх технічні характеристики.

Читати Далі →

Різниця між відкритою і закритою камерою в газових котлах

Різниця між відкритою і закритою камерою в газових котлах Газові котли випускаються в двох поширених модифікаціях - з відкритою і закритою камерою. Що являють собою обидва типи пристрою? Зміст статті Що таке газовий котел з відкритою камерою? Що таке газовий котел із закритою камерою? Порівняння Таблиця Що таке газовий котел з відкритою камерою?

Читати Далі →

Різниця між оверлоком і Коверлоки

Різниця між оверлоком і Коверлоки Вибір сучасних пристосувань для шиття здатний поставити в глухий кут навіть досвідчену швачку. Що краще придбати для полегшення роботи і збільшення її швидкості: оверлок або коверлок? Назви дуже близькі між собою за звучанням, а ось чи схожі ці розумні прилади функціонально?

Читати Далі →

Різниця між аналоговим і цифровим сигналом

Різниця між аналоговим і цифровим сигналом Про природу сигналів обиватель не замислюється, а ось про різницю між аналоговим і цифровим мовленням або форматами - іноді доводиться. За замовчуванням вважається, що аналогові технології йдуть в минуле, і незабаром будуть повністю замінені на цифрові. Варто знати, від чого ми відмовляємося на догоду новим віянням.

Читати Далі →

Різниця між android 2. 3 і Android 4. 0

Різниця між Android 2. 3 і Android 4. 0 Android 2. 3 і 4. 0 можна назвати найуспішнішими ОС від Google. Android 2. 3 заслужив звання першої справді стабільною і графічно проробленої версії, а Android 4. 0 став новаторським рішенням, застосовуваним як на смартфонах і плеєрах, так і на планшетних комп'ютерах.

Читати Далі →

Різниця між android 4. 0 і Android 4. 1

Різниця між Android 4. 0 і Android 4. 1 Якщо операційна система для мобільних пристроїв Android 4. 0 була необхідністю, то новіша Android 4. 1 - приємне доповнення. Google врахувала побажання користувачів не тільки по відношенню до інтерфейсу, але і в плані швидкодії і функціональності, так що оновлення вийшло маст хев.

Читати Далі →

Різниця між android і Bada

Різниця між Android і Bada Android, Windows Phone, iOS - ці назви операційних систем невідомі хіба що в дрімучої тайзі, і в чому полягають відмінності між ними, в цілому зрозуміло. Але світ IT не обмежується декількома лідерами, і вкрай цікаво порівняти одну з цих ОС з маловідомої сірої "мишею", ніж ми зараз і займемося.

Читати Далі →

Різниця між андроидом і телефоном

Різниця між андроидом і телефоном Якщо людина задався питанням, чим же відрізняється андроїд від телефону - значить, він став жертвою жаргонізмів. Насправді, Android - це мобільна операційна система, призначена для різних типів портативних пристроїв. Те, що в просторіччі називається "андроидом" і можна порівняти з мобільним телефоном - смартфон, що працює під управлінням ОС Android.

Читати Далі →

Різниця між android і Symbian

Різниця між Android і Symbian Операційна система - це головна програма на пристрої. Саме від неї багато в чому залежать можливості вашого планшета або телефону, а також ваші суб'єктивні враження від роботи з девайсом. Тому відмінності між операційними системами знати важливо і потрібно. На прикладі цієї статті ми висвітлимо, чим відрізняються операційні системи Android і Symbian.

Читати Далі →

Різниця між android'ом і планшетом

Різниця між Android'ом і планшетом Hi-Tech світ сильно змінився за останній час. Телефони без кнопок називають смартфонами, смартфони з дуже великим екраном - планшетними комп'ютерами, і до того ж, до цих дивних оплотів комп'ютерної індустрії додають дивні назви, на кшталт "WP", "Android" і ін. У цій статті ми висвітлимо питання, яке задають деякі наші читачі: в чому відмінність Андроїда від планшета.

Читати Далі →

Різниця між android і Windows

Різниця між Android і Windows Порівняння двох операційних систем - справа невдячна: завжди знайдуться шанувальники і однієї, і іншої, які завзято відстоюють переваги і вказують на недоліки конкурента. Android і сімейство мобільних систем Windows не виняток, проте при виборі мобільного пристрою при рівних ціною і технічних характеристиках встановлена ​​операційна система може стати одним з найважливіших критеріїв.

Читати Далі →

Різниця між apple iOS 6 і iOS 7

Різниця між Apple iOS 6 і iOS 7 Apple втрачає позиції на ринку мобільних пристроїв не катастрофічно, але незмінно. На п'яти наступає всюдисущий Андроїд, і зелений робот вже приміряється щелепою до відгризеного стороні яблука. В таких умовах явити світові щось новеньке, очікуване і несподіване - єдиний порятунок, і купертіновского яблучний монстр крок до нього зробив в червні 2013 року, представивши операційну систему iOS 7, змінила в лінійці майже провальну iOS 6.

Читати Далі →