Різниця між матрицями cCD і CMOS

Різниця між матрицями CCD і CMOS Матриця фотоапарата виконує функцію оцифровки параметрів світла на її поверхні. На сьогоднішній день ринок фототехніки розділився на два табори: пристрої, що використовують матрицю CMOS і пристрої, що використовують матрицю CCD. Говорити про пріоритет однієї технології над іншою не представляється можливим, хоча частка CMOS в звітах про продажі трохи вище, однак це пояснюється об'єктивними вимогами користувача, а не властивостями безпосередньо матриць.

Читати Далі →

Різниця між мікрохвильовкою і духовкою

Різниця між мікрохвильовкою і духовкою Мікрохвильовка і духовка відносяться до числа приладів, які допомагають господаркам в приготуванні їжі. Жодне з цих пристроїв не є універсальним, і назвати їх взаємозамінними також не можна. Тому при необхідності вибору треба мати уявлення про те, чим відрізняється мікрохвильовка від духовки.

Читати Далі →

Різниця між міді-клавіатурою і синтезатором

Різниця між міді-клавіатурою і синтезатором Багато любителів музикування використовують такі пристрої, як міді-клавіатури і синтезатори. Вважається, що вони дуже схожі. Для чого призначений кожен девайс? Зміст статті Що таке міді-клавіатура? Що таке синтезатор? Порівняння Таблиця Що таке міді-клавіатура?

Читати Далі →

Різниця між моноблоком і спліт-системою

Різниця між моноблоком і спліт-системою Існує два основних типи кондиціонерів - моноблоки і спліт-системи. З огляду на, що сьогодні техніка подібного типу використовується не тільки в офісах, але і на житлових площах, має сенс поговорити про те, чим же відрізняються ці два різновиди і які їхні переваги і недоліки.

Читати Далі →

Різниця між моно і стерео

Різниця між моно і стерео Людське прагнення до обсягів проявилося задовго до появи відеоефектів 3D - в звуковий сфері. На зорі звукозапису, коли не було не тільки цифрової апаратури, а й навіть магнітних стрічок, робота зі стереозвуком вже була реальністю. Правда, до середини минулого століття вона мала вигляд експериментів, і широке поширення стереосистеми почали отримувати тільки до шістдесятих років.

Читати Далі →

Різниця між мультиваркою і мультіповаром

Різниця між мультиваркою і мультіповаром Кожній жінці хочеться реалізувати себе в ролі прекрасної дружини і мами. При цьому грузнути в побутових проблемах і домашніх турботах не хочеться нікому. Але за волею долі саме вони забирають більшу кількість часу. Але ж, крім сім'ї, ще й про кар'єру подумати потрібно!

Читати Далі →

Різниця між мультиваркою і рисоваркою

Різниця між мультиваркою і рисоваркою Багато сучасні кухонні помічники здалися б нашим бабусям за часів їхньої молодості вигадками письменників-фантастів. Ніхто з господинь в ті роки навіть не міг і мріяти про каструлі, яка без сторонньої допомоги зварить рис до необхідної консистенції. А про розумний агрегат, в якому можна автоматично приготувати безліч страв, починаючи від борщу і закінчуючи варенням, взагалі говорити не доводиться.

Читати Далі →

Різниця між насосом і насосною станцією

Різниця між насосом і насосною станцією Щоб налагодити водопостачання, наприклад, в заміському будинку, одного облаштування свердловини або колодязя недостатньо. Доведеться подбати і про те, яким способом буде добуватися вода зі створеного гідротехнічної споруди. Для цих цілей служить спеціальне обладнання.

Читати Далі →

Різниця між nokia 5230 і 5228

Різниця між Nokia 5230 і 5228 На той момент, коли обидва телефони виходили в світ (з різницею в кілька місяців), питання про відмінності був дійсно актуальним: обидва смартфона виявилися найбільш привабливою пропозицією Nokia в сегменті бюджетних моделей з сенсорним екраном. Крім того, обидві моделі здавалися абсолютно ідентичними, так що дізнатися про різницю між двома цифровими позначеннями (5230 і 5228) хотіли багато.

Читати Далі →

Різниця між одноконтурним і двоконтурним котлом

Різниця між одноконтурним і двоконтурним котлом Установка котла допомагає забезпечити деякі умови комфортного проживання. При цьому вирішальну роль відіграє тип обладнання. Розглянемо детальніше це питання, а точніше, з'ясуємо, чим відрізняється одноконтурний котел від двоконтурного. Зміст статті Визначення Порівняння Визначення Одноконтурний котел - пристрій, призначенням якого є подача тепла споживачеві.

Читати Далі →

Різниця між офсетним друком і високим друком

Різниця між офсетним друком і високим друком В числі найпоширеніших різновидів друкарських печаток - офсетний і висока. У чому їх особливості? Зміст статті Що таке офсетний друк? Що таке високий друк? Порівняння Таблиця Що таке офсетний друк? Перш за все, слід зазначити, що офсетний друк є різновидом плоскою (саме вона найчастіше протиставляється високою, яка, в свою чергу, також представлена ​​в декількох варіантах).

Читати Далі →

Різниця між оверлоком і Коверлоки

Різниця між оверлоком і Коверлоки Вибір сучасних пристосувань для шиття здатний поставити в глухий кут навіть досвідчену швачку. Що краще придбати для полегшення роботи і збільшення її швидкості: оверлок або коверлок? Назви дуже близькі між собою за звучанням, а ось чи схожі ці розумні прилади функціонально?

Читати Далі →

Різниця між відкритою і закритою камерою в газових котлах

Різниця між відкритою і закритою камерою в газових котлах Газові котли випускаються в двох поширених модифікаціях - з відкритою і закритою камерою. Що являють собою обидва типи пристрою? Зміст статті Що таке газовий котел з відкритою камерою? Що таке газовий котел із закритою камерою? Порівняння Таблиця Що таке газовий котел з відкритою камерою?

Читати Далі →

Різниця між парогенератором і отпарівателем

Різниця між парогенератором і отпарівателем Яка господиня не мріє полегшити ведення домашнього господарства за допомогою різноманітних новинок побутової техніки! Пральна машина займеться брудним одягом, тарілки і чашки помиє посудомийна машина, різні страви приготує мультиварка, а випрасувати білизну і не тільки допоможуть парогенератор і отпариватель.

Читати Далі →

Різниця між пароваркою і скороваркою

Різниця між пароваркою і скороваркою Як правило, всі корисні продукти на смак і вигляд досить неапетитними. Цей поширений міф можуть з легкістю спростувати ті жінки, в арсеналі яких є різні чудо-каструлі для приготування корисних і смачних страв. До числа таких кухонних помічників можна віднести пароварку і скороварку.

Читати Далі →

Різниця між пароваркою і мантоварке

Різниця між пароваркою і мантоварке Їжа на пару набагато корисніше страв, приготованих іншим способом. Парові котлетки, биточки і овочі займають почесне місце в меню будь-якої людини, що стежить за своїм здоров'ям. Приготувати таку їжу можна в спеціальній каструлі - пароварці. Також цей прилад незамінний на кухні диетики, мами, що годує і маленьку дитину.

Читати Далі →

Різниця між пінополіуретаном і поролоном

Різниця між пінополіуретаном і поролоном До найбільш затребуваним в побуті матеріалів відносяться пінополіуретан і одна з його технологічних різновидів - поролон. У чому їх специфіка? Чим відрізняється пінополіуретан від поролону (якщо під першим розуміти матеріал в "класичної", твердої модифікації)?

Читати Далі →

Різниця між плазмою і lED

Різниця між плазмою і LED Плазмові панелі, на думку маркетологів, - межа мріянь будь-якого сучасної людини. Ще зовсім недавно такою межею були рідкі кристали, а в наше життя міцно увійшли абревіатури LED і LCD. Разом з ними увійшла і плутанина, з появою і поширенням плазми погіршити. У нашому розумінні, LED-телевізори, наприклад, мають рідкокристалічними екранами, в рамках яких ховається світлодіодне підсвічування.

Читати Далі →

Різниця між полуавтоматом і інвертором

Різниця між полуавтоматом і інвертором Напівавтомат і інвертор - це різновиди зварювальних апаратів. У кожному разі є свої характеристики і можливості. Розглянемо їх і з'ясуємо, чим відрізняється напівавтомат від інвертора. Зміст статті Визначення Порівняння Визначення Напівавтомат - пристрій, під час роботи якого в зону зварювання автоматично подається спеціальний дріт.

Читати Далі →

Різниця між поліетиленом і поліпропіленом

Різниця між поліетиленом і поліпропіленом Поліетилен і поліпропілен - найпоширеніші пластмаси. Їх застосовують у багатьох областях людської діяльності: виробництво плівок і пакувальних матеріалів; виробництво труб; виготовлення термоізоляційних матеріалів і ін. Мабуть, навіть складно уявити ту галузь промисловості, де б вони не використовувалися.

Читати Далі →

Різниця між pPPoE і PPTP

Різниця між PPPoE і PPTP Налаштування мережі вимагає мінімальних знань про протоколах з'єднань і їх застосуванні. Коли роутер вимагає вказати тип з'єднання, помилка у виборі може привести до відмови в підключенні до мережі. Розбираємося разом, з чим їдять протоколи PPPoE і PPTP. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між принтером і сканером

Різниця між принтером і сканером Поки ще не настало століття МФУ, подивимося уважніше на принтери і сканери. Ці два типи пристроїв істотно полегшили життя і офісу, і домашнім комп'ютерних систем, і завдяки їм цифрові формати надання інформації настільки міцно прописалися в нашому побуті. Часто принтер і сканер, як пристрої діаметрально протилежною функціональності, об'єднують в одне заради економії простору.

Читати Далі →

Різниця між прив'язаним і неприв'язаним джейлбрейком

Різниця між прив'язаним і неприв'язаним джейлбрейком Предметом щирого жалю безлічі користувачів "Apple" є агресивна політика компанії щодо сторонніх програм. Встановлюючи заборону на скачування певних програм, "Apple Corp.", з одного боку, знижує ризик втрати користувачем конфіденційних даних, але з іншого обмежує власника культового смартфона, плеєра або планшета в діях.

Читати Далі →

Різниця між "прямим" діодом і "зворотним" діодом

Різниця між "прямим" діодом і "зворотним" діодом Діоди часто іменуються "прямими" і "зворотними". З чим це пов'язано? Чим відрізняється "прямий" діод від "зворотного" діода? Зміст статті Що таке "прямий" діод? Що таке "зворотний" діод? Порівняння Таблиця Що таке "прямий" діод? Діод - це напівпровідник, який має 2 виводу, а саме - анод і катод.

Читати Далі →

Різниця між. raw і. jpeg

Різниця між. raw і. jpeg Про форматах, як і про смаки, сперечатися не прийнято. Кожен з них має свої особливості, кожен з них використовується в певних випадках і для певних цілей, і говорити про правильність чи неправильність переваг користувача (як і про самих перевагах) некоректно. Чому? Це ви зрозумієте на прикладі порівняння форматів зображень.

Читати Далі →

Різниця між роутером і комутатором

Різниця між роутером і комутатором Організація локальних мереж зазвичай лежить поза інтересами користувача - нею займаються фахівці. Тому, коли виникає необхідність самостійно вирішити це питання, починається плутанина у визначеннях. Перш за все це стосується мережевого обладнання, яке виконує абсолютно різні завдання і має власний функціоналом, недостатнім або надлишковим для кожного конкретного випадку.

Читати Далі →

Різниця між роутером і маршрутизатором

Різниця між роутером і маршрутизатором Всі бажаючі організувати домашню бездротову мережу часто задаються питанням, в чому ж різниця між роутером і маршрутизатором і який пристрій краще підійде для конкретних завдань. Опис і порівняння Відразу варто сказати, що словами "роутер" і "маршрутизатор" називають одне і те ж пристрій, і, таким чином, ніякої різниці між цими поняттями немає і бути не може.

Читати Далі →

Різниця між роутером і модемом

Різниця між роутером і модемом Сучасні технології стерли чіткі межі між визначеннями роутера і модема. Dial-up пішов в минуле, і за ним же канули модеми, які виконують функції модемів. Сьогодні ці два пристрої - роутер і модем - суміщені в одному корпусі в більшості випадків. Виняток становлять хіба що бездротові модеми, пропоновані мобільними операторами - вони функцію роутера їх не виконують, якщо про неї не заявлено виробником.

Читати Далі →

Різниця між samsung Galaxy Note GT-N8010 і GT-N8000

Різниця між Samsung Galaxy Note GT-N8010 і GT-N8000 Коли корпорація Samsung тільки починала випуск смартфона Galaxy S4, гаджет рекламувався як восьміядерний, хоча на ділі існували ( і існують) дві специфікації - 8- та 4-ядерна. Звичайно, користувач мало звертав уваги на дрібний шрифт, повністю довірившись іменитому виробнику.

Читати Далі →

Різниця між samsung Galaxy GT-S5830 і GT-S5830i

Різниця між Samsung Galaxy GT-S5830 і GT-S5830i Як правило, відмінності між модельними варіантами серед смартфонів одного покоління досить незначні, і останні майже ніяк не позначаються на загальних параметрах продуктивності. Але між смартфонами Samsung Galaxy GT-S5830 і 5830i існує така кількість відмінностей, що закрадається думка: чи розумно було виробнику обмежуватися однією лише буквою "i" в кінці назви, щоб підкреслити наявність модифікацій, або потрібно щось більше?

Читати Далі →

Різниця між i9500 і i9505

Різниця між i9500 і i9505 Навесні 2013 року Samsung, оновлюючи лінійку флагманів, явив світові відразу дві моделі Galaxy S4, одночасно і схожі, і несхожі один на одного. Знати про відмінності варто хоча б для того, щоб не придбати помилково апарат з незатребуваним функціоналом або нестачею оного. Смартфони Galaxy S4, які отримали маркування i9500 і i9505, призначені для різних ринків і відповідно до призначення серйозно відрізняються.

Читати Далі →

Різниця між samsung Galaxy S3 і Samsung Galaxy S4

Різниця між Samsung Galaxy S3 і Samsung Galaxy S4 У 2012 році флагман лінійки Galaxy став одним з найпопулярніших смартфонів на Андроїд. У 2013 році флагман лінійки Galaxy має всі шанси стати їм знову. Samsung Galaxy S3 і Samsung Galaxy S4 - майже близнюки-брати, хоча рік різниці дає про себе знати технологічно.

Читати Далі →

Різниця між "сірим" телефоном і офіційним

Різниця між "сірим" телефоном і офіційним Один сірий, другий білий ... Не гуси, правда, а телефони. Причому абсолютно однакові. І зовсім не сірі, і зовсім не білі, проте ярлики вже наклеєні. Багато плутаються в таких визначеннях: якщо телефон "сірий", то чи він не крадений? Або, може, підробка? Або зібраний по кресленнях виробника якимось лівим підприємством?

Читати Далі →

Різниця між sIM і USIM

Різниця між SIM і USIM До найпоширеніших типів карт ідентифікації абонентів стільникових операторів відносяться такі вироби, як SIM і USIM. Що вони являють собою? Зміст статті Факти про SIM-картах Факти про USIM-картах Порівняння Таблиця Факти про SIM-картах SIM - традиційний стандарт, на базі якого працюють карти ідентифікації абонентів мобільних мереж.

Читати Далі →

Різниця між скануванням і копіюванням

Різниця між скануванням і копіюванням В каталогах магазинів електроніки МФУ грунтовно тіснять моноустройства. У більшості випадків це недорого і зручно, тільки іноді функціонал затребувана не весь. Хтось не розуміє, чим відрізняється сканування від копіювання, бо новенький апарат працює тільки в якості принтера.

Читати Далі →

Різниця між смартфоном і комунікатором

Різниця між смартфоном і комунікатором В уже недалекому майбутньому грань між видами мобільних пристроїв остаточно зітреться, і один універсальний девайс буде зручно розміщуватися в кишені, здійснювати дзвінки, відправляти смс -повідомлення, забезпечувати доступ в інтернет і розгортати медіаконтент на екранах необхідного розміру.

Читати Далі →

Різниця між айфоном і смартфоном

Різниця між айфоном і смартфоном Сьогодні людина, що збирається придбати щось приймає дзвінки і виходить в Інтернет, ставиться перед вибором між смартфоном і айфоном, і підноситься це як вибір між різними типами пристроїв. Але по суті, айфон - всього лише лінійка моделей смартфонів від Apple, і ігнорування цього факту - маркетинговий хід, дуже успішний і ефективний.

Читати Далі →

Різниця між смартфоном і планшетом

Різниця між смартфоном і планшетом Порівнювати два абсолютно різних девайса - заняття для тих, хто чітко визначає свої вимоги і завдання, які стоятимуть перед електронікою. Смартфон або планшет? Істотною є між ними різниця в контексті експлуатації конкретним користувачем? Обидва в наше життя увійшли щільно, а соціологи навіть проводять дослідження, чим відрізняються один від одного власники смартфонів і планшетів.

Читати Далі →

Різниця між smart TV і звичайним телевізором

Різниця між Smart TV і звичайним телевізором Прагнення підтягнути речі на власний рівень властиво гомо сапієнс 21 століття. Інтелектуальні системи, що підвищують рівень комфорту в життя звичайних людей, проникають в будь-яку сферу діяльності і побуту. Слідом за смартфонами (а колись це іменування належало виключно маркетингу) навколо нас з'являлися найрізноманітніші "смарт", і, природно, телебачення не могло залишитися осторонь від еволюційного процесу.

Читати Далі →

Різниця між смартфоном і сенсорним телефоном

Різниця між смартфоном і сенсорним телефоном Сенсорні телефони з'явилися набагато раніше смартфонів, незабаром після того, як була спрощена і здешевлена ​​технологія створення сенсорних дисплеїв "LCD". Поступово відбувалася еволюція мобільних пристроїв, і на поточний момент вона дійшла до стадії, при якій відмінності між прабатьками сучасних "розумних телефонів" і ними самими видно неозброєним оком.

Читати Далі →