Різниця між динаміком і сабвуфером

Різниця між динаміком і сабвуфером У багатьох акустичних системах використовуються динаміки та сабвуфери. Що вони собою являють? Зміст статті Факти про динаміках Факти про сабвуферах Порівняння Таблиця Факти про динаміках Під динаміком прийнято розуміти, в принципі, будь-який електронний пристрій, призначений для відтворення звуку (аналогового або цифрового) в деякому просторі (кімнаті, залі) або ж на відкритому повітрі.

Читати Далі →

Різниця між тонером і картриджем

Різниця між тонером і картриджем Іноді вони говорять: ми вам замінили тонер. Іноді замінюють картридж. Часто картридж заправляють, а тонер засипають. А часом вимагають розрахуватися за тонер, за заправку і за заміну картриджа. Чи не зрозуміти цих фахівців з сервісу обслуговування людині, у якого принтер повинен просто працювати, а не вимагати без міри дивного.

Читати Далі →

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні?

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні? Багато абоненти мобільного зв'язку згодом забувають назву свого тарифу, а також які у них підключені послуги та опції і скільки все це коштує. Безсумнівно, ринок стільникового зв'язку постійно розвивається, оператори надають абонентам нові послуги і тарифні опції, попутно відправляючи старі тарифи в архів.

Читати Далі →

Як дізнатися, які послуги підключені на Мегафоні?

Як дізнатися, які послуги підключені на Мегафоні? Останнім часом почастішали випадки безконтрольного зняття коштів з балансу абонентів "великої трійки" операторів. Білайн, Мегафон і МТС грішать тим, що спочатку підключають абонентам безкоштовні послуги на певний період без їх відома, а потім, перевівши послугу в платний режим, починають знімати гроші з рахунку.

Читати Далі →

Як дізнатися, які послуги підключені на МТС?

Як дізнатися, які послуги підключені на МТС? Якщо з вашого особового рахунку почали знімати гроші з невідомої причини, то насамперед потрібно перевірити підключення послуги на номері. Тільки своєчасне відключення платної підписки або послуги збереже ваш баланс. Втім, більшість абонентів операторів не завжди знають про підключених на тарифі послуги.

Читати Далі →

Як почистити посудомийну машину?

Як почистити посудомийну машину? За допомогою посудомийної машини можна позбавити себе від стомлюючого перемивання тарілок і каструль вручну. Однак і сам агрегат вимагає гарного догляду та правильної чистки. Існує цілий комплекс процедур, спрямований на підтримку пристрою в отличном состоянии. При цьому необов'язково кожен раз виконувати дії в повному обсязі - деякі маніпуляції потрібно проводити, тільки коли в цьому виникає потреба.

Читати Далі →

Як скачати музику з комп'ютера на телефон?

Як скачати музику з комп'ютера на телефон? Величезна кількість бюджетних телефонів і смартфонів з підтримкою карт пам'яті і відтворення популярних музичних форматів витіснили з музичного ринку класичні плеєри, які виявилися не потрібні звичайному користувачеві. Куди простіше взяти з собою смартфон, в якому будуть вся улюблена музика і фільми.

Читати Далі →

Як заправити картридж hP 122?

Як заправити картридж HP 122? Принтери компанії HP хороші тим, що заправка картриджів до них не займає багато часу і не вимагає особливих навичок. Звичайний користувач комп'ютера може самостійно заправити картридж за 10-15 хвилин, не звертаючись в сервіс-центр. Якщо у вас є принтер HP Deskjet 1000/1050/2000/2050/3000/3050/3070, то ви напевно замислювалися про те, як заправити картридж HP 122.

Читати Далі →

Як замінити картридж в принтері?

Як замінити картридж в принтері? В наших реаліях заміна витратних комплектуючих цікавить користувачів офісної техніки набагато рідше, ніж самостійна заправка. У кожній інструкції до кожної моделі викладено, як замінити картридж в принтері, однак трапляється, і нерідко, що загублений або доступ до книжечці з мануалом, або вона сама.

Читати Далі →

Як включити wi-Fi на ноутбуці?

Як включити Wi-Fi на ноутбуці? Ось так відкриваєш ноутбук десь в кафе або в зоні безкоштовної бездротової мережі - а ніякого Інтернету, навіть ознак. Починається паніка: Урі, де у неї кнопка? Як включити Wi-Fi на ноутбуці? Чому не працює, кому заплатити, щоб запрацювало? Зміст статті Куди натиснути Що налаштувати Куди натиснути Для початку треба визначити, чи включена взагалі можливість бездротового з'єднання, тобто прийому сигналу.

Читати Далі →

Як брати гроші в борг на Теле2?

Як брати гроші в борг на Теле2? Нерідко абоненти мобільного зв'язку стикаються з ситуацією, при якій потрібно терміново зробити дзвінок, а баланс номера на нулі. Кілька років тому, щоб вирішити дану проблему, абоненту потрібно було йти до терміналу і поповнювати свій баланс. Зараз же кожен оператор зв'язку дозволяє абоненту взяти своєрідний кредит, який буде надано миттєво і спишеться через пару діб.

Читати Далі →

Як дзвонити в Китай?

Як дзвонити в Китай? Якщо ваші родичі перебралися в КНР або ви замовили у працьовитих далекосхідних сусідів якусь милу дрібничку через інтернет, то одного разу може виникнути питання про те, як дзвонити в Китай. Залежно від того, чи користуєтеся ви мобільним або стаціонарним телефоном, способи зв'язку будуть незначно відрізнятися.

Читати Далі →

Як перевірити айфон на справжність?

Як перевірити айфон на справжність? Компанія Apple по праву вважається виробником якісних і топових пристроїв. Планшети і смартфони Купертинського IT-гіганта з капіталізацією в 400 мільярдів доларів для багатьох інших компаній є еталонами. Щороку Apple публікує дані про десятки мільйонів проданих пристроїв, що працюють на базі операційної системи iOS, але компанія "забуває" про мільйони підроблених копій смартфона iPhone, що реалізуються недобросовісними виробниками з Піднебесної.

Читати Далі →

Як вибрати кондиціонер для квартири?

Як вибрати кондиціонер для квартири? Вибір кондиціонерів для квартири - дуже важливий процес, до якого потрібно підійти з усією серйозністю. Пам'ятайте, що мова йде про створення сприятливого клімату в приміщенні, де сім'я часто проводить свій час (як правило, кондиціонери встановлюють у вітальні або спальні).

Читати Далі →

Як вибрати електричну плиту?

Як вибрати електричну плиту? Останнім часом все більшої популярності набувають огляди нових. Дані пристрої являють собою площині з нагрівальними елементами, що вбудовуються в кухонний гарнітур. Вони характеризуються особливою ергономічністю, яка досягається за рахунок монтажу панелей в спеціально вирізаний у стільниці отвір.

Читати Далі →

Як вибрати інфрачервоний обігрівач

Як вибрати інфрачервоний обігрівач В даний час на ринках теплотехніки все більшої популярності набувають ІК обігрівачі. Вони економічні, надійні і абсолютно безпечні для здоров'я. Пристрої з інфрачервоним випромінюванням призначені для роботи в приміщеннях з температурою навколишнього середовища, що не перевищує 26 º.

Читати Далі →

Як вибрати підлоговий вентилятор?

Як вибрати підлоговий вентилятор? "Ох, літо червоне! Любив би я тебе, коли б не спека, та пил, та комарі, та мухи", - нарікав поет. З настирливими комахами ми навчилися боротися за допомогою фумігаторів і москітних сіток, з пилом теж справляємося, а ось літню спеку, виснажлива спека - це проблема, яку не завжди вдається вирішити навіть в умовах сучасного налагодженого побуту.

Читати Далі →

Як вибрати мобільний кондиціонер

Як вибрати мобільний кондиціонер Мобільний кондиціонер - це переносний пристрій, призначений для створення відповідного мікроклімату в приміщенні. Серед можливих функцій приладу - не тільки охолодження, але і обігрів, осушення, очищення повітря, його ароматизація і насичення вітамінами. Найважливіша гідність мобільного кондиціонера - швидкий і простий монтаж.

Читати Далі →

Як вибрати напівпрофесійний фотоапарат

Як вибрати напівпрофесійний фотоапарат Сучасний ринок техніки демонструє зміщення центру інтересу користувача з товарів масового споживання в бік більш професійних рішень. Тому питанням, як вибрати напівпрофесійний фотоапарат, задається все більшу кількість людей, які не пов'язані з діяльністю фотографа-профі.

Читати Далі →

Як вибрати швейну машинку?

Як вибрати швейну машинку? Рекламу швейного обладнання не побачиш по телевізору, тим часом його виробники пропонують світу величезну кількість моделей, здатних втілити в життя будь-яку фантазію сучасної умільці. З одного боку, це дуже добре, адже кожен покупець може підібрати швейну машинку з потрібними функціями згідно запланованому бюджету.

Читати Далі →