Різниця між динаміком і сабвуфером

Різниця між динаміком і сабвуфером У багатьох акустичних системах використовуються динаміки та сабвуфери. Що вони собою являють? Зміст статті Факти про динаміках Факти про сабвуферах Порівняння Таблиця Факти про динаміках Під динаміком прийнято розуміти, в принципі, будь-який електронний пристрій, призначений для відтворення звуку (аналогового або цифрового) в деякому просторі (кімнаті, залі) або ж на відкритому повітрі.

Читати Далі →

Різниця між тонером і картриджем

Різниця між тонером і картриджем Іноді вони говорять: ми вам замінили тонер. Іноді замінюють картридж. Часто картридж заправляють, а тонер засипають. А часом вимагають розрахуватися за тонер, за заправку і за заміну картриджа. Чи не зрозуміти цих фахівців з сервісу обслуговування людині, у якого принтер повинен просто працювати, а не вимагати без міри дивного.

Читати Далі →

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні?

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні? Багато абоненти мобільного зв'язку згодом забувають назву свого тарифу, а також які у них підключені послуги та опції і скільки все це коштує. Безсумнівно, ринок стільникового зв'язку постійно розвивається, оператори надають абонентам нові послуги і тарифні опції, попутно відправляючи старі тарифи в архів.

Читати Далі →

Як дізнатися, які послуги підключені на Мегафоні?

Як дізнатися, які послуги підключені на Мегафоні? Останнім часом почастішали випадки безконтрольного зняття коштів з балансу абонентів "великої трійки" операторів. Білайн, Мегафон і МТС грішать тим, що спочатку підключають абонентам безкоштовні послуги на певний період без їх відома, а потім, перевівши послугу в платний режим, починають знімати гроші з рахунку.

Читати Далі →

Як дізнатися, які послуги підключені на МТС?

Як дізнатися, які послуги підключені на МТС? Якщо з вашого особового рахунку почали знімати гроші з невідомої причини, то насамперед потрібно перевірити підключення послуги на номері. Тільки своєчасне відключення платної підписки або послуги збереже ваш баланс. Втім, більшість абонентів операторів не завжди знають про підключених на тарифі послуги.

Читати Далі →

Як почистити посудомийну машину?

Як почистити посудомийну машину? За допомогою посудомийної машини можна позбавити себе від стомлюючого перемивання тарілок і каструль вручну. Однак і сам агрегат вимагає гарного догляду та правильної чистки. Існує цілий комплекс процедур, спрямований на підтримку пристрою в отличном состоянии. При цьому необов'язково кожен раз виконувати дії в повному обсязі - деякі маніпуляції потрібно проводити, тільки коли в цьому виникає потреба.

Читати Далі →

Як скачати музику з комп'ютера на телефон?

Як скачати музику з комп'ютера на телефон? Величезна кількість бюджетних телефонів і смартфонів з підтримкою карт пам'яті і відтворення популярних музичних форматів витіснили з музичного ринку класичні плеєри, які виявилися не потрібні звичайному користувачеві. Куди простіше взяти з собою смартфон, в якому будуть вся улюблена музика і фільми.

Читати Далі →

Як заправити картридж hP 122?

Як заправити картридж HP 122? Принтери компанії HP хороші тим, що заправка картриджів до них не займає багато часу і не вимагає особливих навичок. Звичайний користувач комп'ютера може самостійно заправити картридж за 10-15 хвилин, не звертаючись в сервіс-центр. Якщо у вас є принтер HP Deskjet 1000/1050/2000/2050/3000/3050/3070, то ви напевно замислювалися про те, як заправити картридж HP 122.

Читати Далі →

Як замінити картридж в принтері?

Як замінити картридж в принтері? В наших реаліях заміна витратних комплектуючих цікавить користувачів офісної техніки набагато рідше, ніж самостійна заправка. У кожній інструкції до кожної моделі викладено, як замінити картридж в принтері, однак трапляється, і нерідко, що загублений або доступ до книжечці з мануалом, або вона сама.

Читати Далі →

Як включити wi-Fi на ноутбуці?

Як включити Wi-Fi на ноутбуці? Ось так відкриваєш ноутбук десь в кафе або в зоні безкоштовної бездротової мережі - а ніякого Інтернету, навіть ознак. Починається паніка: Урі, де у неї кнопка? Як включити Wi-Fi на ноутбуці? Чому не працює, кому заплатити, щоб запрацювало? Зміст статті Куди натиснути Що налаштувати Куди натиснути Для початку треба визначити, чи включена взагалі можливість бездротового з'єднання, тобто прийому сигналу.

Читати Далі →

Як брати гроші в борг на Теле2?

Як брати гроші в борг на Теле2? Нерідко абоненти мобільного зв'язку стикаються з ситуацією, при якій потрібно терміново зробити дзвінок, а баланс номера на нулі. Кілька років тому, щоб вирішити дану проблему, абоненту потрібно було йти до терміналу і поповнювати свій баланс. Зараз же кожен оператор зв'язку дозволяє абоненту взяти своєрідний кредит, який буде надано миттєво і спишеться через пару діб.

Читати Далі →

Як дзвонити в Китай?

Як дзвонити в Китай? Якщо ваші родичі перебралися в КНР або ви замовили у працьовитих далекосхідних сусідів якусь милу дрібничку через інтернет, то одного разу може виникнути питання про те, як дзвонити в Китай. Залежно від того, чи користуєтеся ви мобільним або стаціонарним телефоном, способи зв'язку будуть незначно відрізнятися.

Читати Далі →

Як перевірити айфон на справжність?

Як перевірити айфон на справжність? Компанія Apple по праву вважається виробником якісних і топових пристроїв. Планшети і смартфони Купертинського IT-гіганта з капіталізацією в 400 мільярдів доларів для багатьох інших компаній є еталонами. Щороку Apple публікує дані про десятки мільйонів проданих пристроїв, що працюють на базі операційної системи iOS, але компанія "забуває" про мільйони підроблених копій смартфона iPhone, що реалізуються недобросовісними виробниками з Піднебесної.

Читати Далі →

Як вибрати кондиціонер для квартири?

Як вибрати кондиціонер для квартири? Вибір кондиціонерів для квартири - дуже важливий процес, до якого потрібно підійти з усією серйозністю. Пам'ятайте, що мова йде про створення сприятливого клімату в приміщенні, де сім'я часто проводить свій час (як правило, кондиціонери встановлюють у вітальні або спальні).

Читати Далі →

Як вибрати електричну плиту?

Як вибрати електричну плиту? Останнім часом все більшої популярності набувають огляди нових. Дані пристрої являють собою площині з нагрівальними елементами, що вбудовуються в кухонний гарнітур. Вони характеризуються особливою ергономічністю, яка досягається за рахунок монтажу панелей в спеціально вирізаний у стільниці отвір.

Читати Далі →

Як вибрати інфрачервоний обігрівач

Як вибрати інфрачервоний обігрівач В даний час на ринках теплотехніки все більшої популярності набувають ІК обігрівачі. Вони економічні, надійні і абсолютно безпечні для здоров'я. Пристрої з інфрачервоним випромінюванням призначені для роботи в приміщеннях з температурою навколишнього середовища, що не перевищує 26 º.

Читати Далі →

Як вибрати підлоговий вентилятор?

Як вибрати підлоговий вентилятор? "Ох, літо червоне! Любив би я тебе, коли б не спека, та пил, та комарі, та мухи", - нарікав поет. З настирливими комахами ми навчилися боротися за допомогою фумігаторів і москітних сіток, з пилом теж справляємося, а ось літню спеку, виснажлива спека - це проблема, яку не завжди вдається вирішити навіть в умовах сучасного налагодженого побуту.

Читати Далі →

Як вибрати мобільний кондиціонер

Як вибрати мобільний кондиціонер Мобільний кондиціонер - це переносний пристрій, призначений для створення відповідного мікроклімату в приміщенні. Серед можливих функцій приладу - не тільки охолодження, але і обігрів, осушення, очищення повітря, його ароматизація і насичення вітамінами. Найважливіша гідність мобільного кондиціонера - швидкий і простий монтаж.

Читати Далі →

Як вибрати напівпрофесійний фотоапарат

Як вибрати напівпрофесійний фотоапарат Сучасний ринок техніки демонструє зміщення центру інтересу користувача з товарів масового споживання в бік більш професійних рішень. Тому питанням, як вибрати напівпрофесійний фотоапарат, задається все більшу кількість людей, які не пов'язані з діяльністю фотографа-профі.

Читати Далі →

Як вибрати швейну машинку?

Як вибрати швейну машинку? Рекламу швейного обладнання не побачиш по телевізору, тим часом його виробники пропонують світу величезну кількість моделей, здатних втілити в життя будь-яку фантазію сучасної умільці. З одного боку, це дуже добре, адже кожен покупець може підібрати швейну машинку з потрібними функціями згідно запланованому бюджету.

Читати Далі →

Як вибрати дзеркальний фотоапарат?

Як вибрати дзеркальний фотоапарат? Перехід від "мильниці" до "зеркалке" для будь-якого початківця фотографа, а особливо любителя, - "хворобливий" процес. У свідомості раз у раз спливають малозрозумілі терміни "матриця", "кроп-фактор", "ISO", "світлочутливість" та ін. Щоб трохи вгамувати вашу цікавість, Topinfoweb.com по секрету повідомить вам, що два останніх терміни позначають одне і те ж.

Читати Далі →

Як вибрати пилосос з аквафільтром

Як вибрати пилосос з аквафільтром Таке новітнє пристрій, як пилосос з аквафільтром, все частіше купується для домашнього використання. Багато в чому це обумовлено унікальною здатністю води затримувати більшість частинок і хімічних сполук. Крім того, на відміну від класичних моделей, сучасні прилади здатні підтримувати високу потужність всмоктування протягом усього часу роботи незалежно від ступеня заповнення контейнера.

Читати Далі →

Як підключити принтер до комп'ютера?

Як підключити принтер до комп'ютера? Принтер є невід'ємною частиною будь-якого офісу. Без нього неможливо уявити роботу співробітників державної установи або звичайною компанії. Адже тільки принтер може друкувати документи. Часом після покупки нового принтера виникають певні проблеми з підключенням. Як підключити принтер до комп'ютера і зробити це правильно, поговоримо в цій статті.

Читати Далі →

Як підключити безлімітний інтернет?

Як підключити безлімітний інтернет? Практично кожен власник сенсорного пристрою знайомий з інтернетом, а велика частина користувачів і зовсім заходять у Всесвітню павутину кожен день. Одні люди шукають інформацію в Мережі, інші спілкуються в соціальних мережах і на форумах. Але практично всі користувачі інтернету викачують фільми, музику та інші медіафайли.

Читати Далі →

Як обдурити кавовий автомат?

Як обдурити кавовий автомат? "Вендингові хакери" придумали безліч способів злому кавових автоматів. Але операторам все вони давно відомі. А новачкам, хто недавно відкрив бізнес по реалізації товарів за допомогою вендинг-машин, буде корисно дізнатися, як обдурити кавовий автомат. Поінформованість дозволить підвищити безпеку обладнання і попередити невеликі, але важливі для початківця бізнесмена фінансові втрати.

Читати Далі →

Як відключити послуги на Білайні?

Як відключити послуги на Білайні? Якщо ви стали помічати, що з вашого балансу "зникають" гроші, то пора з'ясувати причину їх витоку. Зазвичай оператори підключають абонентам послуги в тестовому режимі без їх відома, а після успішного проходження тестування починається зняття абонентської плати. Абоненту, по суті, не потрібні ці послуги, але нав'язування додаткових опцій практикується всіма операторами Росії.

Читати Далі →

Як відключити послуги на Мегафоні?

Як відключити послуги на Мегафоні? Абоненти мобільного зв'язку нерідко зіштовхуються із ситуацією безконтрольного списання грошових коштів з рахунку. Частково в цій проблемі винні самі абоненти. Підключаючи різноманітні послуги на номері, вони не враховують "безкоштовні періоди" послуги, а також абонентську плату.

Читати Далі →

Як відключити підписку на Мегафоні?

Як відключити підписку на Мегафоні? Від безконтрольного списання грошових коштів з балансу телефону ніхто не застрахований. Найчастіше оператори пропонують умовно-безкоштовні послуги: спочатку підключається послуга на безкоштовній основі, а через пару тижнів вона переходить в розряд платних і починається списання грошей з балансу абонента.

Читати Далі →

Як відрізнити iPhone 5S від підробки?

Як відрізнити iPhone 5S від підробки? Щороку продукція Купертинського компанії Apple завойовує топові місця у всіляких рейтингах. Планшет iPad і смартфон iPhone з моменту релізу стали еталонними і бажаними пристроями. Будь-американець мріє про новий Айпад і з нетерпінням чекає його офіційного показу.

Читати Далі →

Як відрізнити iPhone 6 від підробки?

Як відрізнити iPhone 6 від підробки? Після презентації шостого покоління iPhone пройшло вже достатньо часу. Китайські компанії, як зазвичай, почали копіювати нове покоління популярних "яблучних" смартфонів. Через недовгий термін мобільний ринок Піднебесної заполонили китайські клони "айфонів", які вже добралися і до російських прилавків.

Читати Далі →

Як відрізнити samsung Galaxy Note 3 від підробки?

Як відрізнити Samsung Galaxy Note 3 від підробки? Коли Samsung почала активно боротися з Apple на поле смартфоностроітельства, корейська продукція стала залучати масову увагу фальсифікаторів. Чим популярніша модель, тим частіше її намагаються скопіювати і видати за оригінал: флагмани були приречені, в тому числі і бренд Galaxy Note - недешевий і тому привабливий девайс.

Читати Далі →

Як відрізнити samsung GALAXY Note 4 від підробки?

Як відрізнити Samsung GALAXY Note 4 від підробки? Смартфон Samsung GALAXY Note 4 на сьогоднішній день є флагманом південнокорейської компанії і перевершує по продуктивності і якісним характеристикам більшість моделей-конкурентів. Як відносно новий, випущений в продаж в жовтні 2014 року, він ще не встиг запустити явище масового наслідування, але потрапив в зону уваги фальсифікаторів: в метро і на ринках Москви, наприклад, нібито "Note 4" активно продається як непотрібний подарунок, а в Інтернеті

Читати Далі →

Як відрізнити samsung Galaxy S4 від підробки?

Як відрізнити Samsung Galaxy S4 від підробки? Майже два роки минуло з моменту виходу Samsung Galaxy S4, і спочатку недоладні копії перетворилися в майже ідентичні оригіналу пристрою. Для багатьох придбання клону стало цілком нормальним рішенням: за менші гроші можна купити зовні абсолютно такий же смартфон, а продуктивність важлива не всім.

Читати Далі →

Як відрізнити samsung Galaxy S5 від підробки?

Як відрізнити Samsung Galaxy S5 від підробки? З кожним днем ​​підроблені смартфони все важче і важче відрізнити від оригінальних пристроїв. Виробники підробок освоюють нові матеріали і роблять копії максимально схожими на оригінал. Безсумнівно, найбільше підроблених копій доводиться на частку Apple, але і корейська компанія Samsung страждає від нечесних на руку китайських виробників смартфонів.

Читати Далі →

Як роздати wi-Fi з ноутбука

Як роздати Wi-Fi з ноутбука З кожним днем ​​кількість нових технічних штучок зростає. Якщо кілька років тому у більшості людей були тільки комп'ютери, то тепер практично в кожному будинку є ноутбук, смартфон або планшет. Причому у багатьох користувачів їх по кілька штук. А так як без інтернету ці розумні гаджети не уявляють собою нічого цікавого, постає питання: "Як об'єднати їх в одну мережу?

Читати Далі →

Як прошити телефон самому

Як прошити телефон самому З появою "яблучного" сенсорного девайса епоха кнопкових телефонів закінчилася. Багато користувачів визнали зручність "сенсорики" і перейшли в стан "лопат і цегли". Але у сенсорних телефонів є і мінуси, внаслідок чого деякі користувачі вважали за краще їм звичайні кнопкові телефони.

Читати Далі →

Як встановити відеореєстратор?

Як встановити відеореєстратор? Популярність відеореєстраторів в нашій країні настільки велика, що практично кожен четвертий автомобіль обладнаний пристроєм. Цілком ймовірно, це пов'язано з високим рівнем хамства і свавілля на наших дорогах з боку водіїв і співробітників ГИБДД. За допомогою відеозапису з авторегістратора легко довести свою невинність як в суді, так і в дорожній ситуації.

Читати Далі →

Як встановити роутер?

Як встановити роутер? Wi-Fi-роутер, інтернет-центр, бездротовий маршрутизатор ... У даного пристрою безліч назв, але основною його функцією є роздача інтернету по Wi-Fi-мережі. Завдяки роутера з Wi-Fi ви можете зробити інтернет "загальним" для всіх пристроїв, що знаходяться у вашому будинку, будь то планшет, смартфон або ноутбук з вай-фай.

Читати Далі →

Як встановити супутникову тарілку?

Як встановити супутникову тарілку? Перш ніж купити комплект супутникового обладнання, слід заздалегідь оглянути місце, де планується встановити антену. Важливо, щоб південний сектор горизонту був відкритий як можна більше - в тому напрямку, над екватором, знаходяться супутники. Перешкодою сигналу можуть служити будівлі, вежі стільникового зв'язку, ЛЕП, дерева або гори.

Читати Далі →

Як встановити Триколор ТВ?

Як встановити Триколор ТВ? "Триколор ТВ" є найбільшим оператором супутникового телебачення в Росії. За 9 років свого існування "Триколор" завоював популярність серед жителів Російської Федерації, а число абонентів наблизилося до позначки в 15 мільйонів. У середини 2012 року оператор запустив в експлуатацію мультикомплекс HD, а кількість доступних каналів з кожним роком лише збільшується.

Читати Далі →