Стоматологія: чого очікувати від візиту до лікаря?

Стоматологія: чого очікувати від візиту до лікаря?

Похід до стоматолога у багатьох людей не викликає жодних позитивних асоціацій. Навпаки, уяву тут же послужливо малює картинку, де підозріло широко усміхнені лікарі кровожерливо тягнуться зі щипцями до насмерть переляканому пацієнтові. Зрозуміло, все це супроводжує пробирає до кісток звук бормашини ...

Подібні ужастики прийшли до нас з дитинства, коли дантистами і правда можна було лякати малюків. Сьогодні стоматологія зробила крок далеко вперед, перетворивши лікування зубів в процедуру, подібну з відвідуванням перукаря або майстра з манікюру. Ось тільки вибору гідної клініки потрібно приділити більше уваги, ніж пошуку салону краси!

Які критерії?

Напевно, кожен клієнт, звертаючись в стоматологічний центр, хоче мати доступ до повного спектру допомоги в одному місці. Величезну роль в цьому випадку грають діагностичні можливості установи, широка спеціалізація лікарів, якість і асортимент обладнання та матеріалів. Чому так? Знаючи, що в клініку можна сміливо звернутися з будь-якою проблемою, пацієнт не стане витрачати час на пошуки додаткових варіантів. Більш того, при виникненні необхідності він, не замислюючись, призведе до неї членів своєї сім'ї і друзів.Тому у виграші виявляються центри, здатні надати не тільки терапію, але і протезування, імплантацію, естетичну реставрацію, відбілювання, чищення та інші послуги.

Однак не менш важливі для відвідувачів і інші фактори. Персонал клініки повинен не тільки мати високу кваліфікацію, а й бути співчутливим, чуйним, людяним. Адже посмішка і впевненість лікаря нерідко здатні заспокоїти схвильованого клієнта не менш ефективно, ніж седативні препарати. Особливо добре це помітно по дітворі: перед похмурим доктором вони і рот-то не завжди відкрити згодні, а візит до привітному і симпатичному стоматолога нерідко сприймають як розвагу.

Втім, турбота про клієнтів проявляється не тільки в відношенні персоналу. Інтер'єр клініки, розташування кабінетів, зона очікування і гардероб - все це здатне розташувати пацієнта або, навпаки, відштовхнути його. Адже якщо подібні дрібниці ретельно продумані і створені з любов'ю, значить, центр зацікавлений в довгостроковій і якісній роботі. А це, в свою чергу, підвищує довіру до установи і його фахівцям.

Вплинути на вибір клініки може і ступінь зручності запису на прийом. Наприклад, сьогодні найбільш затребувана можливість забронювати час через інтернет. Такий варіант дозволяє заощадити дорогоцінні хвилини, які раніше доводилося витрачати на телефонні дзвінки.

Що ще може залучити пацієнта? Звичайно ж, знижки та акції! Послуги дантистів досить дороги, тому навіть "смішна", здавалося б, знижка в 3% нерідко перетворюється в цілком відчутну суму. А якщо мова йде про сімейний лікуванні, наявність дисконтних карт допомагає зберегти істотну частину бюджету.

Куди піти лікувати зуби?

Отже, визначившись з критеріями вибору стоматологічної клініки, можна приступати до пошуків підходящого установи. Жителям Воронежа можна сміливо порекомендувати звернути свою увагу на центр "Віртуоз". Він враховує всі вимоги своїх клієнтів.

  • Тут працюють стоматологи різних спеціалізацій, здатні надати послуги будь-якої складності, починаючи від лікування карієсу і закінчуючи установкою вінірів та імплантатів.
  • Лікарі використовують обладнання і матеріали провідних світових виробників.
  • Записатися на прийом до лікаря зовсім нескладно. Для цього досить зайти на сайт www. virtuozcenter. ru і заповнити відповідну форму. Там же пацієнти можуть замовити зворотний дзвінок.
  • Весь персонал центру уважно ставиться до потреб кожного клієнта, розуміючи, що ситуації бувають різними.
  • В клініці діє система накопичувальних знижок, нерідко проводяться акції. Пацієнти можуть скористатися послугами в кредит, а також отримати безвідсоткову розстрочку на оплату лікування.
  • Інтер'єр центру продуманий до дрібниць, щоб відвідувачі почували себе максимально комфортно.

  • Та й в професійному рейтингу стоматологічних клінік 2014 року саме "Віртуоз" завоював найвищу оцінку!

Мабуть, недарма саме сюди турботливі батьки ведуть своїх малюків, щоб підлікувати зубки і виправити прикус ...

Зіткнувшись із зубним болем, не варто сподіватися, що "все само розсмокчеться". Чим раніше розпочато лікування, тим менше буде потрібно процедур, щоб повернути порожнини рота здоров'я, а її власнику - гарний настрій. Головне, вибрати правильну клініку з кваліфікованими лікарями - віртуозами своєї справи!