Splash- найкомпактніший сімейний автомобіль від Suzuki

Suzuki Splash - це сучасний сімейний автомобіль, який може бути віднесений до класу міні MPV. При створенні цієї моделі була поставлена ​​задача розробити економічний і досить компактний варіант сімейного авто. І, судячи з того, що модель стала дуже популярною і в Європі, і в Японії, розробники відмінно впоралися з цим завданням.

Перший серійний випуск даної моделі був зроблений в 2008 році. І відразу ж у Suzuki Splash з'явилися віддані шанувальники. Адже дана модель являє собою універсальний транспортний засіб, в якому поєднується компактність, високий рівень безпеки та незмінну якість, властиве японським виробникам.

Офіційний дилер компанії Suzuki в Росії свідчить, що дана модель користується великою популярністю у наших співвітчизників. Що ж послужило запорукою успіху? Крім перерахованих переваг цієї японської моделі, варто згадати і ту обставину, що Suzuki Splash досить економічний, відрізняється хорошою маневреністю, а також, має доступну ціну, адже дана модель розроблялася, як автомобіль, призначений для молодих сімей, які, як правило, мають у своєму розпорядженні обмеженим бюджетом.

Оскільки модель Suzuki Splash відмінно продавалася, автовиробник вирішив підтримати попит, випустивши в 2012 році оновлену версію. Основні зміни екстер'єру новинки торкнулися його передній частині.Модель отримала новий бампер, були внесені зміни в форму решітки радіатора, замінили і протитуманні фари. Ззаду ж поновлення менш значні. Кілька видозмінилася графіка задніх ліхтарів і з'явилися невеликі декоративні решітки на задньому бампері.

Що ж стосується технічної "начинки", то двигуни, які встановлюються на Splash, є власною розробкою інженерів suzuki. Це мотори, які відрізняються економічністю при збалансованій потужності, і повністю відповідають тим вимогам, які пред'являються стандартом Євро-4. На дану модель встановлюють трьохциліндровий літрові двигуни, а також, чотирициліндрові, що мають обсяг 1, 2 літра. КПП на моделі Suzuki Splash встановлюється або механічна (п'ятиступінчаста), або автоматична (чотирьохдіапазонним).

Відмінна риса Suzuki Splash - унікальні амортизатори, які забезпечують плавність і легкість ходу моделі і чудову керованість, таку необхідну в умовах сучасного міста.