Кілька правил для економії на телефонних розмовах

Якщо ви хочете заощадити на телефонних розмовах, то потрібно знати головне правило - це правильно обраний стільниковий оператор і тариф. У операторів "Білайн", "МТС" і "Мегафон" сьогодні приблизно однакові тарифи. При виборі слід орієнтуватися на якість зв'язку в вашому регіоні і місті, а також вартість хвилини розмови. Коли ви виберете оператора, подумайте, якими послугами ви хочете користуватися найчастіше - дзвінками на мобільні телефони, відправкою СМС-повідомлень, дзвінками на стаціонарні телефони, для користування Інтернетом і так далі.

Важливо і те, як часто ви користуєтеся телефоном, активно ви спілкуєтеся, чи багатьом абонентам телефонуйте, підлягає чи розмовляєте ... Для всіх варіантів можна підібрати певні тарифи, які будуть вигідними. Вивчити особливості тарифів ви можете на офіційних сайтах операторів. Там же ви зможете підібрати найвигідніший варіант для себе.

Щоб заощадити, вимкніть непотрібні послуги, за які знімаються гроші. Це прогноз погоди, рінгтони, знайомства, прогноз погоди. Від користування даними послугами можна відмовитися без жодного збитку, адже сьогодні є можливість отримувати всю інформацію в Мережі абсолютно безкоштовно. Нерідко стільникові оператори пропонують абонентам користуватися певними послугами безкоштовно, припустимо, протягом місяця. Коли термін закінчується, послуга автоматично стає платною, але багато абонентів просто забувають, що хотіли відмовитися від неї.Перевірте, які послуги підключені у вас, чи потрібні вони вам насправді.

Повідомлення можна відправляти не по стільниковому телефону, а з робочого комп'ютера з сайту стільникового оператора вашого адресата. Якщо підключений Інтернет, то встановіть програму "Скайп", придбайте навушники, мікрофон і телефонуйте абсолютно безкоштовно. А якщо ви додатково придбаєте веб-камеру, то отримаєте можливість бачити свого опонента.

Роумінг включається, коли людина виїжджає за межі свого міста. З цього моменту плата за дзвінки буде нараховуватися вже з іншим, вищими тарифами. Дзвінки із закордонної поїздки особливо дорогі. Багато мобільні оператори пропонують сьогодні вигідні розцінки за розмови в роумінгу. Але найчастіше в цьому випадку абонентам доводиться підключати певні платні послуги. Якщо ви збираєтеся за кордон, то заздалегідь купите туристичну сім-карту, щоб заощадити на дзвінках.

А якщо ви звикли користуватися мобільним Інтернетом, то вимкніть послугу перед поїздкою за кордон безлімітний мтс. А коли повернетеся додому, ви зможете підключитися до Інтернету знову. Справа в тому, що Інтернет в роумінгу завжди дуже дорогий.