Рейтинг СРО будівельників Росії (Топ-10)

В Росії є безліч некомерційних саморегулівних організацій (СРО), що займаються будівництвом, проектуванням, реконструкцією і атомним будівництвом. Як зорієнтуватися і вибрати кращу з них? У цьому допоможе рейтинг СРО будівельників Росії 2016 року, складений на основі дослідження рекламного агентства "Діалог-Реклама". Аналіз, проведений маркетологами і юристами, а також опитування працівників СРО дозволили виявити кращі саморегульовані організації, чия діяльність здійснюється в повній гармонії з російським законодавством.

Зміст:

 • 10. Некомерційне партнерство "Міжрегіональне об'єднання проектувальників" СтройПроектБезопасность "
 • 9." Центр спеціального будівництва та ремонту "
 • 8." Регіональний Альянс дослідників "
 • 7. Об'єднання будівельних організацій" ПромСтройЦентр "
 • 6. Союз будівельників" СПЕЦСТРОЙСТАНДАРТ "
 • 5. Міжрегіональне об'єднання будівельних організацій" ОборонСтрой "
 • 4." Регіональний Альянс проектувальників "
 • 3. Некомерційне партнерство" Спецстройнадзор "
 • 2." Єдине об'єднання проектувальників по Ленінградській області і Північно-заходу "
 • 1." Самор гуліруемая організація ремонтно-будівельних компаній "

10. Некомерційне партнерство" Міжрегіональне об'єднання проектувальників "СтройПроектБезопасность"

Відкриває топ СРО московська організація, що працює на будівельному ринку з 2009 року.Метою її існування є захист прав та інтересів учасників СРО, які займаються підготовкою проектної документації, пов'язаної з безпекою об'єктів капітального будівництва.

Клієнти СРО НП "СПБ" хвалять партнерство за швидкість роботи і приємні ціни.

9. "Центр спеціального будівництва та ремонту"

Відкрите в 2012 році добровільне будівельне товариство позиціонується як загального ресурсу для будівельників-професіоналів. Воно допомагає отримати допуск СРО до будівельних підрядів, і надає допомогу в урядових тендерах.

8. "Регіональний Альянс дослідників"

Ця молода московська організація (з'явилася в 2014 році) працює, як випливає з назви, в сфері досліджень, а саме, видає дозвільну документацію.

7. Об'єднання будівельних організацій "ПромСтройЦентр"

Виникло в 2009 році в столиці і входить в число учасників національного об'єднання будівельників. Співпрацює з провідними навчальними центрами, пропонує бухгалтерську підтримку і супровід всіх видів угод. В організації існує система взаємовідносин учасників, значно полегшує своєчасне реагування на сигнали членів "ПромСтройЦентра".

6. Союз будівельників "СПЕЦСТРОЙСТАНДАРТ"

І знову молода московська СРО ( "час народження" - 2014 рік), що радує клієнтів як оперативністю роботи, так і безкоштовною консультаційною допомогою.

5. Міжрегіональне об'єднання будівельних організацій "ОборонСтрой"

Відкриває першу п'ятірку рейтингу СРО будівельників Москви одна з найстаріших організацій (з'явилася в 2009 році). В "ОборонСтрой" звертаються, коли потрібно отримати дозвільну документацію в будівельній сфері.Особливістю СРО є наявність компенсаційного фонду на випадок ризику. Для Москви та регіонів діють різні щорічні і разові вступні внески:

 • 50 000 руб щорічно (для регіонів) 120 000 крб для столиці і області;
 • 45 000 руб разово (для регіонів) і 100 000 руб для Москви і області.

У інших СРО з топ-10 апетити скромніші: 5 тисяч рублів - вступний внесок і 60 тисяч рублів - щорічний членський внесок.

4. "Регіональний Альянс Проектувальників"

У цій СРО крім вступного (5 тисяч рублів) і щорічного (60 тисяч рублів) внесків існує ще й внесок у компенсаційний фонд (мінімум - 150 тисяч рублів). Для клієнтів є можливість отримання розстрочки, а вартість робіт щодо невелика в порівнянні з подібними послугами на ринку проектування.

3. Некомерційне партнерство "Спецстройнадзор"

До складу московського СРО входять близько 107 організацій, що займаються зведенням особливо небезпечних і технічно унікальних об'єктів. Сам же "Спецстройнадзор" є членом Національного об'єднання будівельників.

2. "Єдине об'єднання проектувальників по Ленінградській області і Північно-Заходу"

Єдиний учасник рейтингу СРО в будівництві, що базується в Санкт-Петербурзі. Діє з 2010 року і займається видачею дозвільних документів для проектування.

1. "Саморегулівна організація ремонтно-будівельних компаній"

СРО з міста Уфа була створена в 2009 році. Спеціалізується на видачу дозвільної документації у сфері будівництва. Більшість членів організації (всього їх 165) відносяться до представників малого та середнього бізнесу. В СРО складаються не тільки уфимские фірми, але і компанії з різних міст РФ.