Рейтинг найгірших паролів

Сучасний світ все більше стає "оцифрованих" і "комп'ютеризованим". Акаунти у соціальних мережах, кодові слова, мобільні телефони, навіть власна картка як захист пропонують установку паролів.

Компанія під найменуванням SplashData, яка сферою своєї діяльності обрала розробку засобів для захисту паролів, вже опублікувала другий за рахунком щорічний рейтинг найгірших паролів .

Не раз вже говорилося про те, що саме надійний пароль здатний буде захистити Вас від появи неприємностей. Проте, багато користувачів нехтують цим правилом (цілком даремно, до речі) ... і стають жертвами шахраїв. Хіба складно вгадати Ваш пароль, коли він складається з цифр на клавіатурі 123456? А, можливо, Ви впевнені в тому, що ніхто-ніхто більше в світі, крім Вас не здогадався використовувати qwerty? Ух, здається, Ви сильно помиляєтесь. І наш рейтинг найгірших паролів - наочне тому підтвердження.

Які ж паролі заслужили собі почесне місце тут?

Зміст:

  • 1. "Невгамовний" password.
  • 2. "Математичний хід" - 123456.
  • 3. 12345678: складніше складного?
  • 4. abc123: і ніхто не розкриє?
  • 5. "Незгасима" qwerty.

1. "Невгамовний" password.

Саме це слово користувачі вважають за краще найчастіше вживати в якості надійного та якісного (зрозуміло, як їм здається) захисника поштової скриньки або ж облікового запису в соціальній мережі.Все не було б так сумно, тільки ось зламати такий ящик навіть для початківця хакера-школяра не складе труднощів. Найцікавіше, що password як пароль за краще ставити собі жителі Західної Європи. В цей же час росіяни слово "пароль" дуже рідко використовують для захисту своїх акаунтів. Набагато частіше вони вдаються до використання наступної комбінації цифр.

2. "Математичний хід" - 123456.

Цей пароль - ну просто як пісня. Бути може, і у Вас стоїть такий же? Тоді беріть і сміливо його міняйте! Статистика показує, що рівно третина населення країни вважає за краще використовувати таку нехитру комбінацію для захисту від злому. Тільки ось потрапляння 123456 в рейтинг найгірших паролів говорить про зворотне: надійного захисту не вийде. До речі, дослідження показують, що європейці більше схильні використовувати слова і терміни. А ось китайці і росіяни в цей час "не заморочуються" і ставлять собі знамениті 123456.

3. 12345678: складніше складного?

Да уж, цей пароль виявляється складніше попереднього, тільки ось підібрати його вже дуже просто. Ваш аккаунт досвідчений хакер "розкусить" приблизно за 2 хвилини. До речі, саме ця комбінація відкриває шахраям доступ як мінімум до мільйона банківських карток, що належать людям в різних куточках світу. Хочете зберегти гроші на своєму рахунку? Подбайте про те, щоб 12345678 був замінений на щось більш непередбачуване!

4 . abc123: і ніхто не розкриє?

Цікава комбінація. Ось тільки вгадати її теж не дуже складно. Взагалі краще не використовувати такі паролі, де є 6 цифр: вже дуже просто вони потрапляють до рук шахраїв. Чим більше цифр і букв - тим краще! До слова, напевно, в даному випадку потрібно взяти приклад з педантичних німців: у них паролі зламати дуже складно.Причиною цього може стати, напевно, складний німецьку мову: хакеру, наприклад, Annaberg-Buchholz # 1 підібрати буде набагато складніше, ніж все той же Newyork01 або abc123. Так що, як то кажуть, є з кого приклад брати.

5. "Незгасима" qwerty.

Цей пароль заслуговує того, щоб бути поміщеним в рейтинг найгірших паролів: надто вже передбачувана ця комбінація. Як альтернативу qwerty можна запропонувати ну хоча б zxcvbn або ж asdfg. А якщо ще й цифри додасте, вже точно будете захищені.

Будьте витонченішими! Знайте рейтинг найгірших паролів.