Рейтинг найгірших автомобілів 2012 року

На допомогу всім, хто в найближчому майбутньому планує покупку автомобіля, прийшло американське видання Consumer Reports. Правда журнал не закликає до придбання тієї чи іншої машини, навпаки, мова йде про марки і моделі, від яких слід утриматися.

П'ять машин, обраних експертами Consumer Reports, потрапили в наш сьогоднішній рейтинг найгірших автомобілів 2012 . Оцінка проводилася на основі опитування автовласників, даних про частоті несправностей і власного тест-драйву експертів видання. Рейтинг дуже зацікавив автовласників США, тому Consumer Reports планує розширити свій список до десяти автомобілів.

До речі в Росії продаються лише дві з п'яти моделей авто, що потрапили в нинішній рейтинг найгірших. Можливо, в наступному, вже розширеному, списку опиниться більше знайомих росіянам моделей.

Зміст:

  • 5. Ford Edge
  • 4. Dodge Grand Caravan
  • 3. Toyota Prius C
  • 2. Jeep Liberty
  • 1. Honda Civic,

5. Ford Edge

- популярний на американському ринку кросовер, що випускається з 2007 року, вартість якого стартує від 27 500 доларів США. Серед недоліків авто експерти відзначили гучну і жорстку підвіску, незручний інтерфейс мультимедіа-системи MyFord Touch, а також невисоку надійність. Особливий дискомфорт їздцям заподіює модифікація, укомплектована величезними колесами з 22-дюймовими дисками. Серед альтернатив моделі Ford Edge були згадані Nissan Murano, Mazda CX-9 і Toyota Highlander, здалися більш гідними.

4. Dodge Grand Caravan

- мінівен, якому дісталося від критиків за низьку якість збірки салону і досить часті несправності електрики. Модель випускається з 1984 року і дуже популярна в США, Канаді та Южрной Америці. Експерти Consumer Reports відзначили, що авто такої марки як Dodge могло б відрізнятися меншою витратою палива і більшу чутливість рульового управління.

3. Toyota Prius C

(Toyota Aqua на японському ринку) викликає у експертів цілий ряд нарікань. Порівняно недорогий гібрид відрізняється жорсткою підвіскою, слабкими динамічними характеристиками і огидною шумоізоляцією. Проте, з грудня минулого року Prius залишається одним з найдоступніших гібридних автомобілів. Видання Automotive News визнало гібрид від Toyota третьою за популярністю машиною в світі.

2. Jeep Liberty

(на російському ринку називається Cherokee) був названий "ненажерливим", гучним і погано керованим. Не сподобалася експертам і оздоблення салону - досить дешеві матеріали справили негативне враження. У числі переваг машини була згадана хороша прохідність в умовах бездоріжжя.

1. Honda Civic,

продається на американському ринку, значно відрізняється від російського аналога. Проте, варто сказати, що експерти охарактеризували автомобіль, як дуже галасливий. Та й керованість Civic викликала нарікання, як і якість обробки салону. Критики назвали авто "безпідставним" і "дешево виглядають". Правда, висока надійність машини і паливна економічність заслужили на окрему згадку. Як би там не було, Civic є однією з найбільш популярних в світі моделей в своєму класі.