Рейтинг самих міцних алкогольних напоїв світу

Традиційно до числа міцних відносять напої з вмістом алкоголю не менше 20% від обсягу готової продукції. Однак учасники нашого сьогоднішнього рейтингу перевищують цю норму, як мінімум, в 2 рази. Інтернаціональна десятка включає міцні напої з усіх кінців світу.

Представляємо Вашій увазі рейтинг найбільш міцних алкогольних напоїв світу . Велика частина "героїв" нинішньої десятки така міцна, що вживається в розведеному вигляді або у складі коктейлів.

Зміст:

  • 10. Віскі має міцність до 43%.
  • 9. Аквавіт - це скандинавський алкогольний напій, міцністю до 50%.
  • 8. Граппа
  • 7. Арманьяк
  • 6. Джин або ялівцева горілка має міцність до 55%.
  • 5. Колумбійський ром
  • 4. Абсент містить від 50% до 85% алкоголю.
  • 3. Самогон вдвічі міцніше традиційної горілки - близько 80-90 градусів.
  • 2. Чача має міцність близько 70 градусів.
  • 1. Everclear - самий міцний алкогольний напій

10. Віскі має міцність до 43%.

Виготовляють віскі з натуральних злаків, дріжджів і води. Смак напою багато в чому залежить від бочок з деревини вишні або дуба, в яких витримується цей улюблений в США і Великобританії продукт.

9. Аквавіт - це скандинавський алкогольний напій, міцністю до 50%.

В перекладі з латині "Аквавіт" означає "жива вода". Основою для напою виступає картопляний спирт, який розбавляється водою і протягом декількох тижнів або навіть років настоюється на спеціях.Аквавіт прийнято пити в холодному вигляді, а іноді і подавати замороженим до? 18 ° C.

8. Граппа

- італійський напій, що виготовляється з мезги самих різних сортів винограду, і що містить від 40 до 60% спирту. Вважається, що найкраща граппа виходить з ферментованої мезги.

7. Арманьяк

- найближчий родич французького коньяку, міцність напою - 55%. Основою для арманьяка є виноградний спирт. Один з тих напоїв в рейтингу, який частіше за інших п'ють не розведеним.

6. Джин або ялівцева горілка має міцність до 55%.

Мало знайдеться любителів нерозбавленого джина, зате коктейлів на його основі безліч. Найпростіший - це поєднання джина з тоніком.

5. Колумбійський ром

- міцніше всіх інших різновидів цього напою - до 50% спирту. "Піратський" алкоголь п'ють як нерозведеним, так і в класичному поєднанні з колою, а також у складі безлічі коктейлів.

4. Абсент містить від 50% до 85% алкоголю.

До його складу в класичному варіанті входять рослинні витяжки з анісу, фенхелю і гіркого полину. Правда, сьогодні полин майже не використовується, замість неї використовують бадан.

3. Самогон вдвічі міцніше традиційної горілки - близько 80-90 градусів.

Виготовляється самогон шляхом перегонки спиртовмісної маси (браги) через самогонні апарати. Брагу отримують в результаті бродіння зернових, буряків, картоплі, фруктів або інших продуктів. У багатьох країнах виготовлення і збут самогону переслідуються законом.

2. Чача має міцність близько 70 градусів.

Грузинський міцний напій є, по суті, виноградним бренді. Для отримання чачі використовують незрілий, несортовий виноград або вичавки.Наші співвітчизники часто вперше знайомляться з чачею при відвідуванні курортів Абхазії.

1. Everclear - самий міцний алкогольний напій

з тих, що можна відшукати на прилавках магазинів. Everclear може містити 75% або 95% пшеничного або кукурудзяного спирту. Природно, його рідко вживають окремо, виробник заявляє продукт як інгредієнт для коктейлів.