Рейтинг найбільших озер світу

Літо пройшло, але так хочеться згадати про нього. Літо-прекрасна пора, коли можна відпочити на озері в колі друзів. Але сьогодні ми поговоримо не про звичайних озерах, а про найбільших озерах у світі . Також будуть фотографії, щоб ви своїми очима могли оцінити всю красу нашого світу.

озеро-заповнена водою озерна чаша, що має притоки і є компонентом гідросфери Землі.

Зміст:

  • 10 місце
  • 9 місце
  • 8 місце
  • 7 місце
  • 6 місце
  • 5 місце
  • 4 місце
  • 3 місце
  • 2 місце
  • 1 місце: найбільше озеро у світі:

10 місце

Малаві - саме південне озеро Рифтової долини в Танзанії (Східна Африка). Містить 7% запасів прісної води в світі.

Займана площа - 29 000 км?

9 місце

Велике Ведмеже озеро - розташоване на території Канади. Саме тут були відкриті перші родовища урану. 9 місяців в році озеро покрите льодом, тому судноплавний період дуже короткий.

Займана площа - 31 000 км?

8 місце

Байкал - найглибше озеро в світі. Його найбільша глибина сягає тисячі шістсот сорок дві метра. Містить найбільші запаси прісної води. Є також найчистішим озером на планеті. Гордість Росії, озеро Байкал, розташоване на півдні Східного Сибіру.

Займана площа - 31 700 км?

7 місце

Танганьїка - розташоване в Центральній Африці, на території чотирьох держав, є найдовшим озером в світі - його протяжність 650 кілометрів.

Займана площа - 33 000 км?

6 місце

Аральське озеро (море) - безстічне солоне озеро, розташоване на території Середньої Азії, на території Казахстану та Узбекистану. Аральське море-наймасштабніша природна катастрофа. Внаслідок забору води озеро припиняє своє існування, за 50 років його площа скоротилася з 69 000 км? - до 13, 5 км? . Вчені сходяться на думці, що запобігти пересихання вже неможливо і до 2020 року Аральське море вже ніхто не побачить.

Займана площа - 13, 5 км?

5 місце

Мічиган - входить в систему Великих озер поряд з Верхнім і Гуроном. Три ці озера з'єднані в єдину систему протоками, проте їх прийнято вважати окремими озерами. Розташоване на півночі США.

Займана площа - 57 750 км?

4 місце

Гурон - друге за величиною серед Великих озер, знаходиться на кордоні США і Канади. Розташоване на схід від озера Мічиган.

Займана площа - 57 000 км?

3 місце

Вікторія - третє за величиною озеро в світі, розташоване в Східній Африці на території 3 держав. Третє за запасами прісної води після Верхнього і Байкалу. Названо на честь королеви Вікторії британським мандрівником і першовідкривачем Джоном Спік.

Займана площа - 68 900 км?

2 місце

Верхнє - розташоване на кордоні Канади і США, це озеро є найбільшим за площею прісним озером в світі. Перша назва перекладається як "Велика вода", потім як "найвище озеро", але надалі було перейменовано із застереженням про те, що воно є найбільшим на континенті.

Займана площа - 82 700 км?

1 місце: Найбільше озеро у світі :

Каспійське море - не дивлячись на те, що географічна назва "море", Каспій є найбільшим озером на Землі.Морем його називають через тектонічних особливостей океанічного типу, але по суті це велике безстічне озеро, рівень води якого піддається постійним коливанням. Каспій розташований на кордоні Європи та Азії, має різний рівень солоності, від 0, 05% у гирла Волги, до 13% на півдні.

Займана площа відвідувань - 371 000 км?