Рейтинг фільтрів для води (під мийку)

Проточний фільтр для очищення води може поліпшити смак водопровідної води, і навіть захистити ваш організм від шкідливих домішок. Сучасні фільтри прості в установці і зручні в обслуговуванні, містять в якості фільтруючого елемента зворотний осмос або нанофільтр, очищающий воду навіть від бактерій.

Більшість моделей представлених в рейтингу фільтрують рідину від:

 • активного хлору;
 • кадмію;
 • нітратів;
 • фенолу;
 • пестицидів;
 • органічних домішок;
 • колоїдного заліза;
 • іонів важких металів.

Представляємо рейтинг фільтрів для води під мийку , заснований на відгуках користувачів і співвідношенні ціни і якості кожної моделі.

Зміст:

 • 10. Omoikiri Pure drop 1. 0
 • 9. Aquaphor Crystal Quad B
 • 8. Novaya Voda Expert M420
 • 7. Aquaphor OSMO-50-4
 • 6. Aquafilter EXCITO-B
 • 5. Gejzer Nanotek
 • 4. RAIFIL Novo 5
 • 3. Aquaphor Crystal Eco H
 • 2. Aquaphor Crystal Eco
 • 1. Barrier PROFI OSMO 100

10. Omoikiri Pure drop 1. 0

Вартість - від 6 888 руб.

Компактний очищувач води, з трьома картриджами. Стандартний фільтруючий модуль розрахований на 10 000 літрів. Це один з небагатьох фільтрів в рейтингу, який фільтрує мікроорганізми.

З мінусів: часто немає в продажу оригінальних комплектуючих, що не очищає воду від фенолу.

9. Aquaphor Crystal Quad B

Ціна - від 2490 руб.

Перша модель з чотирма картриджами в рейтингу фільтрів для очищення води. Ресурс картриджів - 8 тис. Літрів. Для зручності зливу води з пристрою в конструкції очисника передбачений власний кран.

Недоліки: не справляється з нітратами і кадмієм.

8. Novaya Voda Expert M420

Ціна - від 5 819 руб.

Рейтинг фільтрів для очищення води поповнила модель від російського бренду Novaya Voda. У неї 4 ступеня очищення і вода на виході виходить дуже смачною і кристально чистою. Ресурс - до 8 тис. Літрів. А стильний дизайн фільтра сподобається тим, хто цінує не тільки практичність, але і естетичність. Додаткова перевага: фільтр працює навіть якщо тиск становить не більше 1. 5 атм.

Мінуси: замість заявлених 6 місяців максимально чистить воду всього 2 місяці. Потім в чайнику знову з'являється накип.

7. Aquaphor OSMO-50-4

Вартість - від 5 499 руб.

Модель зі зворотним осмосом, має чотири ступені очищення. У комплекті поставки є окремий кран. Система фільтрації має накопичувальний бак, ємність якого становить близько 10 літрів і блок кондиціонування. Очищає воду від бактерій.

Недоліки: фільтр вимогливий до тиску на вході. Взимку на трубках системи завжди будуть дрібні краплі через що йде по ним крижаної води.

6. Aquafilter EXCITO-B

Вартість - від 5440 руб.

Може це і не найкращий фільтр для очищення води в квартирі, зате у нього п'ять ступенів очищення - більше ніж у більшості конкурентів. Заміна картриджів дуже проста і не відніме більше 15 хвилин. Хромований кран в стилі хай-тек виглядає дуже красиво.

Мінуси: через 2 місяці накип в чайнику може утворитися знов, не очищає від фенолу і кадмію. Невеликий ресурс - 6 000 літрів.

5. Gejzer Nanotek

Ціна - від 8 890 руб.

У цього фільтра з ультрафільтраційний мембраною п'ять ступенів очищення, а в комплекті поставки є власний кран. Бонус: можливість безкоштовної фірмової установки.Рекомендується для сімей з дітьми, так як мінералізована вода - джерело кальцію і магнію для молодого організму. Ресурс - від 6 до 12 місяців, на це впливає якість води.

З недоліків: завищена ціна і відсутність фільтрації від нафтопродуктів.

4. RAIFIL Novo 5

Ціна - від 3100 руб.

Ще один представник "п'ятиступінчасті" домашніх фільтрів для очищення води. Рейтинг кращих очисників під мийку він поповнив завдяки якісній збірці, приємному смаку фільтрованої води і прийнятною ціною. Ресурс фільтруючого модуля становить 11 000 л.

Мінуси: »не очищає від нафтопродуктів, фенолу, кадмію. 3. Aquaphor Crystal Eco H

Ціна - від 5 330 руб.

Компактний фільтр з чотирма картриджами. Підключається без проблем навіть не фахівцем. Пом'якшуючий картридж підлягає регенерації. Ресурс - 8 000 літрів.

Недоліки:

квола трубка, що йде від змішувача до фільтру, через місяць в чайнику з'являється накип. 2. Aquaphor Crystal Eco

Ціна - від 3 950 руб.

Відрізняється від попереднього учасника топ-10 тем, що має три, а не чотири картриджа.

1. Barrier PROFI OSMO 100

Ціна - від 5 251 руб.

Якщо провести порівняння фільтрів з даного рейтингу, то у цій моделі буде найкраще співвідношення якості і ціни. До її переваг відносяться: п'ять ступенів очищення, наявність зворотного осмосу, компактні габарити і найчистіша вода на виході.

Недолік

- ресурс модуля всього 5 тисяч літрів.