Рейтинг годинникових брендів, популярних в Росії

Великий онлайн-магазин годинників SvsTime. ru, надав на вимогу нашої редакції дані про популярних брендах серед російських покупців за останній рік. Фахівцям вдалося скласти рейтинг п'яти найбільш продаваних марок годин , популярних у вітчизняного споживача.


Вам також сподобається наш рейтинг брендів швейцарських годинників.

Зміст:

 • Топ годинникових брендів Росії
  • 5. Casio
  • 4. Orient
  • 3. Seiko
  • 2. Fossil
  • 1. Схід

Топ годинникових брендів Росії

5. Casio

Японський бренд, який створює найнадійніші годинник, популярні в Росії ще з початку вісімдесятих, займає почесне п'яте місце. Японський годинник Casio можна зустріти на зап'ясті практично у кожного, від школяра до бізнесмена. Популярність пояснюється не тільки стильним дизайном, але і відносно невисокою вартістю годин і їх високою надійністю і якістю. Casio представляє широкий модельний ряд, в якому представлені аксесуари, які підходять під будь-який стиль одягу - від простого до дорогого.

До речі, під образ "стильний жебрак вартістю 10. 000 доларів" теж легко підібрати пару моделей. Наприклад, остання розробка бренду - Mudmaster. Цей годинник можна клеїти в грязі, піску і інших малоприємних субстанціях. При цьому вони будуть прекрасно показувати час, тиск, напрямок і висоту, на якій ви перебуваєте, виключаючи, глибину соціального дна, на яке ви можете потрапити, але ось глибину дна морського - легко.

4. Orient

Король офісів і ділових переговорів Orient займає почесне четверте місце. Хочете чогось дуже класичного і дуже сучасного, чогось настільки ж стильного і суворого, як останній костюм Джеймса Бонда? Купуйте аксесуари цього бренду. Будь-які. Головна фішка Orient в його унісексуальной. Жінки можуть вільно носити чоловічі моделі і виглядати при цьому в тренді. Бренд є втіхою перфекціоністів і, за словами злостивців, зануд. Мінімум деталей, максимум настрою, завдяки чистим лініям і витриманою формі не може не привертати увагу.

До речі, аксесуари іменного цього бренду прекрасно підходять для подарунка на Новий рік чоловікам, у яких є все - татам, начальникам і коханим чоловікам.

3. Seiko

Універсальність Seiko вже давно стала притчею во язицех. Пам'ятаєте ті мерзенні будильники, які виймали з нас душу вранці пекельним "Піп-піп-піп"? Це не породження Сатани. Це Seiko. Зовнішні годинник цього бренду відрізняються лаконічним і в той же час запам'ятовується в кежуал-стилі, що враховує всі останні тренди.

Цей годинник сподобаються і пенсіонеру і починаючому чиновнику. Також аксесуари Seiko радують споживачів високою надійністю, простотою і невисокою вартістю.

2. Fossil

Друге місце по праву займає американський бренд Fossil. Аксесуари цього бренду дарують найгарячіші тренди і найяскравіші емоції. Fossil створює годинник, що поєднують в собі ретро-настрій, дивовижну свіжість і динамічність. Аксесуар цього бренду прекрасно поєднується з джинсами, сукнями, діловими костюмами і навіть повною відсутністю одягу.

Як кажуть любителі цього бренду, неважливо в чому ти і де ти, поки на тобі Fossil, ти можеш робити все, що тобі завгодно, і при цьому продовжиш виглядати круто.Залишається тільки позаздрити такої переконаності і придбати для себе і своїх близьких парочку аксесуарів від цього бренду.

1. Схід

Ваш прадід носив на зап'ясті годинник і це був аксесуар від бренду "Схід". І ваш дід. І ваш батько. І ви будете носити "Схід". Аксесуари цього бренду є найбільш продаваними в Росії, згідно зібраними даними. Хочеться думати, що одного разу "Схід" увійде до рейтингу годинникових брендів світу. Багато хто говорить, що вся справа в патріотичності, але вони помиляються. Просто тому, що це не тільки російські, але й стильні, і якісні, і зручні години.

Це годинник, в яких ви можете відправитися в розвідку, на побачення, на власне весілля або розлучення. І в будь-якій ситуації ви будете відчувати себе впевнено, тому що на вас буде "Схід".