Рейтинг годинникових брендів

Сьогодні наручний годинник - це не стільки прилад для визначення часу, скільки стильний і статусний аксесуар.

Представляємо рейтинг годинникових брендів , складений за даними порталу TiptopWatches, присвяченого знаменитим виробникам і популярним моделям годин. До цього переліку увійшли найпопулярніші і дорогі марки годин .

15. TAG Heuer - швейцарський бренд, який є учасником всесвітнього холдингу LVMH, відомого виробника предметів розкоші.

14. A. Lange & S? hne - німецька компанія годинників, наручні і кишенькові годинники від якої з легкістю конкурують з продукцією самих іменитих брендів.

13. Omega - марка, якою в нинішньому році виповниться 128 років. Є власністю холдингу Swatch Group Ltd. , Що випускає годинник під брендами Breguet, Blancpain, Mido, Longines, Rado, Omega, Tissot, Swatch і іншими.

12. Rolex - годинна компанія, заснована в 1905 році німцем Гансом Вільсдорф, сьогодні має головний офіс в Швейцарії. У рік Rolex випускає понад півмільйона годин.

11. Girard-Perregaux - престижний годинний бренд, що веде свою історію з 1791 року. Інженери Girard-Perreguax в 1969 році представили перший в світі кварцовий механізм з пульсацією 32 768 Гц, який став в результаті міжнародною нормою для кварцових годин.

10. Piaget виробляє годинник преміум-класу з 1874 року. Заснував компанію Жорж Едуар П'яже в містечку La Cote-aux-Fees, продовжувачами бізнесу стали 14 дітей майстра.

9. Hublot - марка, що належить концерну MDM (Montre des Montres).Відмінними рисами цього годинника класу люкс є "морський" дизайн і каучукові ремінці.

8. Audemars Piguet - компанія, дбайливо зберігає традиції виробництва. Щорічно під маркою Audemars Piguet вручну збирається не більше 15 тисяч виробів, кожне з яких відзначено унікальним номером і підписом майстра.

7. Chopard - компанія, названа по імені свого творця Луї-Улісса Шопара, який заснував виробництво кишенькових годинників і хронометрів в 1860 році в містечку Сонвійе. Одним із знаменитих дизайнерських рішень від Chopard стала технологія "плаваючих діамантів", коли дорогоцінні камені вільно рухаються між двома сапфіровими стеклами циферблата.

6. Ulysse Nardin - компанія, яка спочатку спеціалізувалася на виробництві морських хронометрів. Традиційно входить в рейтинг швейцарських годинникових брендів , має більш ніж вікову історію і Ulysse Nardin - не виняток, марка відома з 1846 року.

5. Cartier - французька компанія, що спеціалізується на виробництві не тільки годин, але і ювелірних виробів, сьогодні входить до концерну Richemond.

4. Blancpain - швейцарська марка, історія якої розпочалася ще в 1735 році. Виробництво було засновано сільським годинникарем Жан-Жаком Бланпа. Сьогодні все вироби під маркою Blancpain збираються виключно вручну, при цьому годинник є тільки механічними.

3. Jaeger-LeCoultre - годинний будинок, заснований членами сім'ї Le Coultre в 1833 році. Сьогодні бренд є власністю групи Richemont. Дизайнери Jaeger-LeCoultre відомі своєю пристрастю до модернізму.

2. Vacheron Constantin - марка, яка символізує якість і елегантність з 1755 року. Клієнтами цієї швейцарської компанії були аристократи Франції та Італії, в тому числі дві жінки імператора Наполеона.Компанія щорічно виробляє близько 20 тисяч годин преміум класу.

1. Patek Philippe - ще один швейцарський бренд, який очолює рейтинг виробників годин . Засновниками компанії в 1839 році стали поляк Антоній Патек і француз Адрієн Пилип. Ціна виробів цієї престижної марки стартує від 10 тисяч доларів США.