Рейтинг туроператорів Росії 2012 року

Як хочеться, щоб ретельно спланований довгоочікуваний відпочинок пройшов "без сучка і задирки"! Не останню роль тут грає грамотний вибір туроператора, який буде організовувати поїздку.

Солідні компанії мають величезний досвід роботи, мають у своєму розпорядженні зв'язками з найкращими готелями і авіакомпаніями, легко і без особливих втрат можуть залагодити непорозуміння. Тому вивчити рейтинг туроператорів Росії 2012 року просто необхідно, щоб довіряти свій відпочинок тільки тим, хто гарантує дійсно високий рівень якості послуг.

Рейтинг складено на основі даних Асоціації туроператорів Росії про кількість проданих турів, даних страхових компаній про відшкодування за страховими випадками з туристами, а відгуків клієнтів на найбільших профільних інтернет-порталах.

Зміст:

  • 10. ТОВ "Трансаеро Турс Центр".
  • 9. "Санрайз тур"
  • 8. "Наталі Турс".
  • 7. TUI Russia & CIS
  • 6. "Бібліо Тревел"
  • 5. "Анекс Тур"
  • 4. НТК "Інтурист"
  • 3. "OTI Росія"
  • 2. "Tez Tour".
  • 1. "Pegas Touristik"

10. ТОВ "Трансаеро Турс Центр".

Більше 10 років працює в туріндустрії, поступово розширюючи свою діяльність від організації авіаперевезень в сторону продажу турів. Компанія організовує відпочинок по безлічі напрямків - від традиційних (Туреччина, Єгипет, курорти Росії) до екзотичних (країни Південної і Екваторіальної Африки, Австралія).

9. "Санрайз тур"

- один з найстаріших туроператорів Росії.17-річний досвід роботи в організації турів будь-якого класу від "економ" до "преміум" дозволяє компанії відправляти в подорожі до 150 000 чоловік щорічно. "Санрайз тур" - член Міжнародної Асоціації Авіаперевізників, а також асоціації туристичних агентств Туреччини - TURSAB.

8. "Наталі Турс".

Продає щорічно близько 300 тисяч турпакетів. У нинішньому році туроператор відзначає 20-річний ювілей. Компанія спеціалізується на масовому відпочинку за кількома десятками напрямів, але пропонує і індивідуальний туризм з урахуванням особливих потреб клієнта.

7. TUI Russia & CIS

- це компанія, заснована в 2009 році зусиллями TUI Travel PLC і Російської інвестиційною групою С-Груп Капітал Менеджмент. Туроператор працює по 20 напрямам, виручка від продажів складає більше 15 мільярдів рублів на рік. Компанія реалізує близько 500 000 турів щорічно.

6. "Бібліо Тревел"

- дочірнє відділення групи компаній "Бібліо Глобус". На туристичному ринку Росії з 1994 року. Основні напрямки роботи: Південно-східна Азія, Америка, Європа і Африка. Компанія пропонує пляжний, екскурсійний відпочинок і різні види круїзів.

5. "Анекс Тур"

- один з провідних туроператорів Росії, щорічно входить до рейтингу кращих. Компанія є володарями нагород мінтуризму Туреччини і Єгипту, а також звання лауреата премії "Лідери туріндустрії".

4. НТК "Інтурист"

- спадкоємець найбільшої радянської туристичної компанії Всесоюзного акціонерного товариства "Інтурист", заснованого в 1929 році. В асортименті компанії пляжний, екскурсійний відпочинок, гірськолижні тури. "Інтурист" пропонує поїздки по 20 найбільш популярних напрямках.

3. "OTI Росія"

- група компаній, що об'єднала таких туроператорів Росії, як Coral Travel, Blue Sky, A-class Travel, а також Sunmar Tour.Міжнародний холдинг OTI об'єднує понад 10 туристичних компаній в Туреччині, Росії, Польщі, Єгипті та Україні. Величезний досвід роботи і стійкі зв'язки з кращими перевізниками і мережами готелів гарантує якісний відпочинок. У Росії туроператори групи OTI продають в рік близько мільйона турпакетів.

2. "Tez Tour".

На туристичному ринку з 1994 року, регулярно лідирує в рейтингах кращих туроператорів Росії і світу. У складі групи "Tez Tour" більше 20 компаній, що працюють на прийом і відправку туристів. Туроператор співпрацює з провідними авіаперевізниками світу, а також організовує власні чартерні рейси по найбільш популярних напрямках. Прийом і розміщення туристів контролюють приймаючі офіси компанії в країні прибуття.

1. "Pegas Touristik"

- лідер рейтингу туроператорів Росії 2012 року . Компанія пропонує замовлення турів 24 години на добу без вихідних. Щорічно "Пегас" відправляє на відпочинок понад 2 мільйони осіб. Відправку туристів оператор здійснює з 42 міст Росії. З компанією співпрацюють понад 2500 готелів різного класу в 18 країнах світу. "Pegas Touristik" займається організацією масового, індивідуально, спортивного та VIP-туризму. По всій Росії клієнтів обслуговують понад 690 офісів продажів.