Рейтинг туроператорів Росії 2011

Від грамотного вибору туроператора багато в чому залежить успіх подорожі. Надійні і перевірені компанії пропонують найцікавіші тури і напрямки, якісний сервіс і хороші готелі, при цьому ризик того, що поїздка зірветься або принесе масу розчарувань, є мінімальним. Ми пропонуємо рейтинг туроператорів Росії 2011 року, складений на підставі відгуків інтернет-аудиторії.

Читайте оновлений : Рейтинг туроператорів 2017 року.

10. " S7 Tour " є афілійованим туроператором групи компаній S7. Дванадцятирічний досвід роботи на ринку і широка мережа філій дозволяють компанії регулярно займати місця в десятці кращих туроператорів Росії.

9. " Санрайз тур " успішно працює з туристами протягом 17 років. Щорічно клієнтами компанії стають більше 150 000 чоловік. Ключовими напрямками цього туроператора є Туреччина, Австрія, Італія, Індія і Швейцарія.

8. " Інна тур " - один з лідерів російського турбізнесу, що працює на ринку з 1992 року. В асортименті компанії більше 25 основних напрямків.

7. " Наталі Турс " в 2012 році відзначає двадцятирічний ювілей. Ключові напрямки - Іспанія, Кіпр, Греція, Італія, Туреччина, Австрія, Таїланд, ОАЕ, Андорра, Єгипет, Куба, Домінікана, Бразилія і Мексика.

6. " Турфірма Нева " працює на туристичному ринку Росії і СНД вже 21 рік. Штаб-квартира компанії розташована в Санкт-Петербурзі, а регіональна мережа нараховує 150 агентств.У числі пропозицій туроператора більше 50 країн світу.

5. TUI Mostravel Russia - один з найбільших туроператорів по Туреччині та Єгипту. Ці напрямки залишаються незмінно популярними серед наших співвітчизників і є ключовими для всіх учасників рейтингу туроператорів Росії 2011 . Компанія Mostravel входить до складу найбільшого європейського турхолдінга TUI AG і щорічно організовує відпочинок для більш, ніж 400 000 туристів.

4. " Tez Tour " є міжнародним туристичним холдингом і з 1994 року працює з туристами як в Росії, так і в країнах СНД і Східної Європи. Основними напрямками в асортименті "Tez Tour" є "пляжні" напряму, такі як Туреччина, Таїланд, Іспанія, Єгипет, Домінікана, Куба, ОАЕ, Шрі-Ланка та багато інших.

3. " Anex Tour " регулярно займає провідні позиції в рейтингах туроператорів. Компанія має п'ятнадцятирічний досвід роботи і нагороди міністерства туризму Туреччини і Мінтуризму Єгипту. Основними напрямками є Туреччина, Єгипет, Таїланд і Іспанія.

2. " Coral Travel " - це багатопрофільний туроператор, що працює на ринку з 1995 року. Компанія входить у великий міжнародний холдинг OTI, до якого відносяться також такі значущі лідери російської туріндустрії, як Sunmar Tour, A-Class Travel і Blue Sky. Ключовими напрямками "Coral Travel" є Туреччина, Єгипет, Іспанія, Таїланд, ОАЕ, Куба, Австрія, Маврикій, Андорра, Балі, Індія, В'єтнам і безліч інших країн.

1. " Pegas Touristik " є одним з визнаних лідерів туристичної індустрії протягом 17 років. Компанія пропонує клієнтам організацію подорожей до Єгипту, Туреччини, Тунісу, Греції, Таїланд, Індію, Індонезію, Китай, Андорру, Кіпр, Домінікану, Італію, Іспанію, Кенію, ОАЕ, В'єтнам, Мексику і на Кубу.

Довіряючи організацію відпочинку професіоналам, можна розраховувати на максимум приємних вражень від відпустки. Кожен з учасників нашого рейтингу туроператорів Росії 2011 в своєму розпорядженні всі засоби для того, щоб подорож стало в хорошому сенсі слова незабутнім.