Рейтинг автомагнітол за якістю звуку 2016

Безліч людей проводить в машині тривалий час (по роботі, стоять в пробках або їздять на дачу). А автомагнітола здатна перетворити навіть саме нудне подорож в захоплююче. Рейтинг автомагнітол складено за відгуками користувачів "Яндекс. Маркет".


Читайте також оновлений рейтинг магнітол за якістю звуку 2017 року.

Зміст:

  • 10. Kenwood KDC-BT53U
  • 9. Sony DSX-S100
  • 8. Pioneer DEH-X5700BT
  • 7. Pioneer DEH-X3600UI
  • 6. Alpine CDE-180R
  • 5. Kenwood KDC-6051U
  • 4. Pioneer DEH-X5500BT
  • 3. Sony CDX-GT660UE
  • 2. Pioneer DEH-80PRS
  • 1. Pioneer DEH-X5600BT

10. Kenwood KDC-BT53U

Середня ціна: 10 000 рублів.

Рейтинг автомагнітол 1 din 2016 року відкриває Kenwood KDC-BT53U. Вона відрізняється хорошим звуком, а велика кількість налаштувань дає можливість налаштувати магнітолу "під себе".

Недоліки: глянсова чорна панель притягує пил і легко брудниться.

9. Sony DSX-S100

Середня ціна 5 200 рублів.

Стильний зовнішній вигляд, зручна в експлуатації (зрозумілі настройки і докладна інструкція), висока швидкість читання флеш-карти.

Мінус: недружелюбно до кирилиці - теги і назви папок або творів не читає.

8. Pioneer DEH-X5700BT

Середня ціна: 8 200 рублів.

Учасники оцінили режим hands free - так набагато зручніше відправляти смс або дзвонити під час руху. Відмінно коннектітся і з телефоном, планшетом, швидко читає флеш і диски, ловить радіо. Широкі можливості по налаштуванню підсвічування клавіш і дисплея - тепер автомагнітола буде гармоніювати за кольором з іншими приладами в автомобілі.

Мінуси: не шукає в телефонній книзі по російським буквах. Немає настройки кнопок управління з керма, потрібно власний пульт.

7. Pioneer DEH-X3600UI

Середня ціна: 6 000 рублів.

Хороший еквалайзер, відмінну якість звуку. Можливість регулювання підсвічування (двохзонна). Відмінно ловить радіо. Швидко коннектітся навіть з пристроями фірми Apple.

Мінуси: заплутана інструкція з великою кількістю непотрібних опцій (типу світломузики), складне управління.

6. Alpine CDE-180R

Середня ціна 6 800 рублів.

Основний конкурент магнітол Pioneer на пострадянському ринку. У рейтингу кращих автомагнітол виріб компанії Alpine зайняло шосте місце. Модель відрізняється прекрасним звуком, особливо глибокими басами, а управління надає широкі можливості індивідуальної настройки, включаючи свої опції для кожного носія (від флешки до радіо).

Мінус: традиційне для Alpine меню налаштувань, заплутане, як схема токійського метро. Читає тільки по сто файлів в папці. Не підтримує кирилицю.

5. Kenwood KDC-6051U

Середня ціна 7 900 рублів.

Ця магнітола має повноцінний звуковим процесором (DSP), що позитивно відбилося на якості звуку. Велика кількість настройок дозволяє конфігурувати практично все що завгодно - від типу кузова аж до кожного динаміка окремо.

Мінус: не читає loseless формати. При дуже високому рівні гучності, і при відсутності додаткового підсилювача можливий перегрів магнітоли.

4. Pioneer DEH-X5500BT

Середня ціна 7 700 рублів.

Працює швидко, сприймає інформацію зі знімних носіїв практично миттєво. А наявність Bluetooth дозволяє підключати телефон і дзвонити або слухати з нього музику.

3. Sony CDX-GT660UE

Середня ціна: 6 500 рублів.

Прекрасний потужний і сильний звук - одна з характерних рис цієї моделі.Великий діапазон налаштувань гарантує оптимальну якість звуку. Ловить УКВ. Багатобарвна підсвічування, стильний дизайн, зручний регулятор гучності.

Мінус: заплутаний процес вставки панелі.

2. Pioneer DEH-80PRS

Середня ціна: 21 000 рублів.

Друга процесорна магнітола в рейтингу автомагнітол за якістю звуку. Процесор з регулюванням затримок підтримує поканальное підключення динаміків, а при повному використанні всього функціоналу видає звук, який здатний вразити і захопити одночасно.

Мінус: хоча DEH-80PRS - ідейна спадкоємиця легендарної 88, але ось зручне меню попередниці вона не отримала.

1. Pioneer DEH-X5600BT

Середня ціна 7 200 рублів.

І перше місце в топ-10 автомагнітол займає Pioneer DEH-X5600BT. Оптимальне співвідношення ціна / якість для свого класу - відмінна звукова картинка, об'ємний звук, глибокі баси і кристальні верхні тони. За це можна пробачити кілька незручне управління. А в іншому у автомагнітоли є все, що треба - Bluetooth, вхід для ДУ на кермі, підтримка всіх основних форматів, є додатковий аналоговий вхід і вхід USB.