Рейтинг найбезпечніших машин (за токсичністю)

Коли мова заходить про екологічну безпеку автомобіля, на думку відразу приходять вихлопні гази, що завдають значної шкоди нашому здоров'ю. Однак, внутрішній простір авто, в обробці якого використовуються найрізноманітніші матеріали, може також становити реальну небезпеку.

Експерти фонду "Еколоджі Центр" (США), обстежуючи автомобілі, шукали хімічні сполуки, які в процесі експлуатації виділяють в повітря токсичні речовини і канцерогени.

Отже, сьогодні ми пропонуємо Вам рейтинг найбезпечніших машин , при виробництві яких використано найменше токсичних матеріалів.

10. Smart Passion 2011. Комфортний і бездоганно якісний "малюк", призначений підкорювати міські магістралі, виявився ще й дуже екологічним. За п'ятибальною шкалою токсичності автомобіль заробив 0, 79 бали.

9. Toyota Venza 2011. Повнопривідний кросовер крім прекрасних технічних характеристик, панорамного даху і двадцатідюймовие дисків має тільки високоякісними матеріалами в обробці салону. Оцінка експертів "Еколоджі Центр" склала 0, 77 бали.

8. Smart Coupe 2011. Ще один автомобіль компанії Smart входить в десятку найбезпечніших. Оцінка цієї моделі Smart (0, 74 бала) є такою ж, як і у трьох наступних учасників рейтингу, т. Е. Безпеку чотирьох авто, на думку експертів, однакова.

7. Audi S5 2012 (0, 74 бали).Оновлене купе від Audi розганяється до сотні за 4, 9 секунди і має верхнє обмеження по швидкості в 250 км / год. Причому задоволення від поїздки в цьому шикарному авто сприятиме і здорова атмосфера в салоні!

6. Acura ZDX 2012 (0, 74 бали). В обробці салону авто застосовані найрозкішніші і сучасні матеріали, унікальна монолітна центральна консоль змінює свій колір на чорний при виключенні, шкіряний і кермо і сидіння, природно, оснащені підігрівом. І все це виконано з дотриманням жорстких вимог безпеки.

5. Acura RDX 2012 (0, 74 бали). Автомобіль збирають заводі Honda в американському штаті Огайо. Цей гідний конкурент BMW X3, Cadillac SRX і Audi Q5 виявився ще й надзвичайно екологічним по частині атмосфери салону.

4. Nissan Cube 2011 (0, 65 бала). Цей малолітражний чотиридверний універсал пропонує масу простору для пасажирів, що особливо приємно, враховуючи нетоксичну атмосферу, в якій їздці будуть проводити весь час поїздки.

3. Honda CR-Z 2011 (0, 55 бала). Повністю модернізований вигляд цього спортивного авто відтворений з використанням тільки найякісніших матеріалів.

2. Toyota Prius 2011. У оновленій версії автомобіля цілих 5 варіантів обробки салону і будь-який з них відповідає найвищим стандартам безпеки.

1. Honda Civic 2012 визнаний нетоксичним автомобілем завдяки тому, що виробник не використовує в обробці пластиків, що мають в складі бромсодержащие речовини, які часто використовуються для зниження горючості. Невеликі нарікання викликали тільки підлогове покриття і важіль трансмісії, але в цілому, автомобіль набрав всього 0, 46 бала за п'ятибальною шкалою токсичності.

З 900 обстежених експертами автомобілів, гіршим виявився Mitsubishi Outlander 2011 року (3, 17 бали). Пластикова обробка салону включає бромсодержащие речовини, а шкіра, використана в сидіннях, піддається обробці із застосуванням хрому - все це створює не найсприятливіший мікроклімат в салоні.