Рейтинг найбезпечніших країн

Багато людей, вибираючи країну для літнього відпочинку, звертають увагу не тільки на пам'ятки. Також важливо визначити, чи безпечно в цій країні.

В деяких державах туристи наражаються на небезпеку на кожному кроці, але є і такі країни, які відрізняються високим рівнем життя і забезпечують кожній людині максимальну особисту безпеку. Ці оазиси благополуччя, крім безпеки займають високі місця в рейтингу країн за рівнем життя.

Зміст:

  • Кіпр
  • Данія
  • Ісландія
  • Ірландія
  • Японія
  • Люксембург
  • Нова Зеландія
  • Норвегія
  • Сінгапур > Швейцарія
  • Кіпр

Згідно з міжнародними рейтингами, перше місце серед найбезпечніших країн у світі займає Кіпр.

Острів Кіпр знаходиться в Середземному морі. Рівень злочинності на острові вкрай низький. На Кіпрі практично відсутні випадки грабежу, насильства, дрібної крадіжки. Туристи, які приїжджають на Кіпр, можуть не боятися за збереження свого особистого майна.

Данія

Данія розташувалася на другому місці рейтингу. Це північне держава вважається одним з найбезпечніших у всій Європі. У Данії відзначається дуже низький рівень дорожньо-транспортних пригод, убивств, крадіжок. Економічна і політична стабільність в цій країні стала основою спокою і гостинності датських міст.

Ісландія

На третьому місці рейтингу знаходиться Ісландія.Унікальна північна природа і мальовничі гірські пейзажі - це не єдине, чим славиться Ісландія. Державні службовці цієї країни не носять при собі зброї. Рівень убивств в цій невеликій державі прагне до нуля, а злочинність практично відсутня.

Ірландія

Ірландія знаходиться на четвертому місці. Країна також відрізняється низьким рівнем злочинності і вбивств. Згідно зі статистикою, жителі Дубліна знаходяться в більшій безпеці, ніж жителі японських міст.

Японія

Японія - одна з найбезпечніших країн Азії. У Токіо можна не боятися злочинності навіть ночами, оскільки рівень злодійства і вбивств в цій державі вкрай низький, а рівень культури, навпаки, високий.

Люксембург

Люксембург - майже найменша країна, яка відрізняється найвищим рівнем життя в Європі. Невелике населення і розвинена економіка зробили Люксембург однією з найбезпечніших країн світу.

Нова Зеландія

Нова Зеландія - острівна держава, яке відрізняється низьким рівнем злочинності, стабільної політичної обстановки, ізольованістю від навколишнього світу. Крім того, в Новій Зеландії можна не побоюватися стихійних лих.

Норвегія

Норвегія посіла восьме місце рейтингу. У Норвегії можна не побоюватися природних катаклізмів, військових дій, політичних хвилювань.

Сінгапур

Сінгапур - азіатська країна, в якій сплелися між собою самі різні культури. Гармонійне співіснування різних культур, відсутність конфліктів, абсолютна безпека характеризують Сінгапур як одну з найбезпечніших країн світу, а також роблять її популярним туристичним напрямком рік за роком.

Швейцарія

В Швейцарії коефіцієнт вбивств становить 2, 2 на 100 тисяч чоловік. Це вищий показник, ніж в інших країнах рейтингу, але при цьому Швейцарія вважається також однією з найбезпечніших країн у рейтингу рівня життя.