Рейтинг російських лізингових компаній

Для багатьох компаній лізинг - найдоступніший спосіб налагодити складне виробництво, оснастити транспортну мережу, модернізувати багато процесів. Адже придбати дороге устаткування, як правило, занадто накладно для будь-якого бюджету.

Сьогодні ми пропонуємо рейтинг російських лізингових компаній , складений аналітиками спеціалізованого порталу All-leasing. ru за сумою лізингового портфеля.

Зміст:

  • 10. ЗАТ "Европлан" (лізинговий портфель - 33, 5 млрд. Руб.)
  • 9. ЗАТ "Бізнес Альянс" (34 млрд. Руб.)
  • 8. ВАТ "Ільюшин Фінанс Ко." (46 млрд. Руб.)
  • 7. ТОВ "Альфа-Лізинг" (59 млрд. Руб.)
  • 6. ЗАТ "Газпромбанк Лізинг" (72 млрд. Руб.)
  • 5. ТОВ "ТрансФін-М" (89 млрд. Руб.)
  • 4. ВАТ "Державна транспортна лізингова компанія" (90 млрд. Руб.)
  • 3. ЗАТ "Сбербанк Лізинг" (212 млрд. Руб.)
  • 2. ВАТ "ВТБ Лізинг" (339 млрд. Руб.)
  • 1. ВАТ "ВЕБ-лізинг" (491 млрд. Руб.)

10. ЗАТ "Европлан" (лізинговий портфель - 33, 5 млрд. Руб.)

ЗАО "Европлан" років впевнено утримує за собою лідерство в області лізингу легкових автомобілів. Лізингові програми компанії охоплюють понад 40 марок авто. Компанія була заснована в 1999 році і за цей час відкрила представництва в 80 регіонах Росії. Її клієнтами стали близько 52000 компаній з найрізноманітніших напрямків.

9. ЗАТ "Бізнес Альянс" (34 млрд. Руб.)

ЗАТ "Бізнес Альянс" - незалежна лізингова компанія, яка була заснована в 2006 році.Є материнською компанією групи "Бізнес Альянс". "Бізнес Альянс" володіє ВАТ Ханти-Мансійської лізингової компанії "Відкриття", спільно з якою утримує значну дорлю ринку.

8. ВАТ "Ільюшин Фінанс Ко." (46 млрд. Руб.)

ТОВ "Ільюшин Фінанс Ко" спеціалізується на фінансовому і операційному лізингу цивільних літаків російського виробництва, призначених для експлуатації в Росії. Крім цього компанія здійснює фінансування експортних поставок авіатехніки. З 2001 року основним акціонером ІФК є Російська Федерація.

7. ТОВ "Альфа-Лізинг" (59 млрд. Руб.)

ТОВ "Альфа-Лізинг" здійснює свою діяльність на ринку лізингових послуг, починаючи з 1998 року. Компанія орієнтована на фінансування нерухомості, складного технологічного обладнання та інших великих активів.

6. ЗАТ "Газпромбанк Лізинг" (72 млрд. Руб.)

ЗАТ "Газпромбанк Лізинг" - дочірнє підприємство "Газпромбанку". Діяльність компанії охоплює всю територію Росії через філіальну мережу "Газпромбанку". У 2011 р ЗАТ "Газпромбанк Лізинг" було удостоєно рейтингу фінансової стійкості А +.

5. ТОВ "ТрансФін-М" (89 млрд. Руб.)

На сьогоднішній день основним власником є ​​лізингова компанія "РусРейлЛізінг". ТОВ "ТрансФін-М" надає повний спектр послуг в сегментах комерційної нерухомості, залізничного транспорту, автотранспорту та спецтехніки, виробничого, енергетичного обладнання.

4. ВАТ "Державна транспортна лізингова компанія" (90 млрд. Руб.)

Компанія створена 19 листопада 2001 року. ГТЛК пропонує в лізинг обладнання та техніку для транспортної галузі: лізинг залізничного рухомого складу, лізинг авіаційної техніки та аеропортового обладнання, водного транспорту і портового обладнання, автотранспорту та спецтехніки.З 2009 року "ГТЛК" активно підтримує державну політику, спрямовану на оновлення парку техніки російських транспортних підприємств.

3. ЗАТ "Сбербанк Лізинг" (212 млрд. Руб.)

Єдиним акціонером цієї великої лізингової компанії є "Сбербанк Росії". Компанія орієнтована на фінансування реального сектора економіки - підприємств великого, середнього і навіть малого бізнесу. Регіональна мережа "Сбербанк Лізинг" налічує 57 філій по Росії і дочірні компанії на території Білорусії, Україні та Казахстані.

2. ВАТ "ВТБ Лізинг" (339 млрд. Руб.)

Ця універсальна лізингова компанія була заснована в 2002 році, єдиний акціонер - ВАТ Банк ВТБ. Переважно компанія працює з залізничним транспортом, повітряними, річковими і морськими судами, спецтехнікою, обладнанням для видобутку та розробки надр.

1. ВАТ "ВЕБ-лізинг" (491 млрд. Руб.)

Найбільша лізингова компанія Росії входить в групу Зовнішекономбанку. ВЕБ-лізинг спеціалізується на фінансуванні проектів в сфері автотранспорту, авіації, залізничного транспорту, гірничодобувної галузі. Компанія пропонує спеціальні лізингові програми для підприємств малого та середнього бізнесу, не обмежуючись роботою з великими клієнтами.