Рейтинг міст Росії з найдешевшими новобудовами

Одним з безперечних плюсів нестабільного стану в економіці стало повне зменшення вартості на нерухоме майно. Фахівці Ціан зібрали рейтинг 10 великих міст Російської Федерації відповідно до найменшою ціною на житлоплощу в рамках первинного житлового ринку. До уваги взяли новобудови, які будуть уже готові в найближчі роки. І виявилося, що в кожній з них можливо стати власником житла за ціною, що не перевищує 2 млн. Руб.

Зміст:

  • Краснодар
  • Підмосков'ї
  • Саратов
  • Ростов-на-Дону
  • Тюмень
  • Омськ
  • Новосибірськ
  • Красноярськ
  • Перм
  • Самара

Краснодар

Перше місце в рейтингу міст Росії з найдешевшими новобудовами по праву займає Краснодар, де мінімальна вартість житла становить приблизно 477 тис. руб . Причому за такою ціною можна купити повноцінну квартиру, по типу студії, площа якої становить близько 21, 7 "квадрата".

Підмосков'ї

На 2-му місці грунтовно зміцнився Московський регіон. Тут мінімальна ціна новобудови досягає приблизно 585 000 руб. Зрозуміло, житло з такого роду невисокою ціною буде виключно малогабаритним - всього 13 "квадратів". А ось ті хто звик жити в розкоші оцінять кращі ЖК Москви, рейтинг яких ми публікували не так давно.

Саратов

А бронза дістається Саратова, в якому є можливість придбати житлоплощу, вартість якої складе 675 тис.руб. За такі гроші дозволяється купити цілу однокімнатну квартиру, площа якої складе 38 кв. м.

Ростов-на-Дону

На почесному 4 місці впевнено утримує Ростов-на-Дону. В даному місті найменша ціна квартири-студії буде дорівнює 700 тис. Руб. , а площа її складе 24 кв. м.

Тюмень

У Тюмені найбільш дешеві квартири знаходяться в ЖК з гучною назвою "Москва". Тут ціни стартують з 779 тис. Руб. і отримати за ці кошти можна повноцінну студію, площа якої складе 17, 2 кв. м. До того ж, Тюмень очолює рейтинг міст Росії за рівнем життя, тут найбільша витрата бюджету на жителя в РФ.

Омськ

Шосту сходинку в рейтингу отримує Омськ. В даному місті будується великий мікрорайон з не менш звучною назвою "Сузір'я". Тут вже побудовано кілька сучасних будинків. Покупець може стати власником квартири площею 27 квадратів за все за 809 000 руб. Це найбільш бюджетна ціна в цьому регіоні.

Новосибірськ

У столиці Сибіру найбільш доступна житлоплощу вище в ціні на 1000 рублів, ніж в Омську ( 810 000 руб. ). Володіючи такого роду грошовою сумою, споживач може отримати житло, площа якого буде дорівнює 18 квадратів.

Красноярськ

До рейтингу також потрапив ще один місто Сибіру - Красноярськ, де ціна на житло стартує від 850 000 рублей , що дає можливість цьому регіону розташуватися на 8 місці. Найменша вартість житлоплощі була відзначена в зводиться житловому комплексі на вул. Грунтовій. За дану грошову суму можна придбати житло, площа якого складе 25 квадратів.

Перм

Дев'яту позицію отримує Перм. В даному місті мінімальна ціна тримається на рівні 870 000 руб .Як і в основній масі інших населених пунктів, за таку кількість коштів пропонуються компактні квартири площею 24, 6 кв. м.

Самара

Замикає десятку міст з найбільш дешевими новобудовами Самара, де показник становить 900 тис. руб. Такої суми буде достатньо, щоб отримати житлоплощу в возводимой новобудові Кіровського району, при цьому площа квартири буде дорівнює 26 кв. м.