Рейтинг найбагатших спадкоємців Росії (forbes)

Чи не збідніла російська земля доларовими мільярдерами. На даний момент їх налічується 96 осіб з оцінки Forbes. В їх сім'ях ростуть 274 дитини, які, що називається, "народилися із золотою ложкою в роті". Сукупні статки найбагатших сімей Росії становить 386 мільярдів доларів, тобто на кожного майбутнього багатія припадає близько 1, 4 мільярди доларів.

Експерти Forbes склали рейтинг найбагатших спадкоємців Росії , в який увійшли діти з капіталом від 2, 3 мільярдів доларів і вище. Всього в топ увійшли 47 найбагатших молодих росіян. Склад списку не сильно змінився в порівнянні з 2016 роком. У нього увійшов єдиний новачок - сім'я основного акціонера UC Rusal Олега Дерипаски, який зайняв місце екс-власника МДМ Банку Сергія Попова.

47 спадкоємців російських мільярдерів (Таблиця)

Вісім молодих мільярдерів пішли по стопах батька і працюють в сімейних структурах. Решта ж діти власників заводів, газет і пароплавів або ще вчаться, або працюють в компаніях, які не належать батькам.

При складанні рейтингу найбагатших спадкоємців в РФ експерти Forbes діяли за простою методикою: вони взяли стан кожного з 96 мільярдерів і поділили на всіх визнаних дітей бізнесмена . При цьому не бралися до уваги частки подружжя і заяви деяких олігархів (наприклад, Михайла Фрідмана і Володимира Потаніна) про те, що їхні діти не отримають великого спадку, так як воно піде на благодійні цілі.