Рейтинг надійності автомобілів 2010 року

Надійність автомобілів є дуже значущим параметром для всіх автолюбителів, не дивно , що рейтинг надійності автомобілів користується високим попитом і ця проблема активно обговорюється у всіх ЗМІ. Компанія J. D. Power - один з авторитетних джерел інформації такого роду - представила черговий рейтинг надійності автомобільних марок. Він складений на основі кількості проблем, що виникають у 100 машин марки протягом 3 років.

Як формувався рейтинг

Дані були отримані від власників автомобілів, які заповнювали анкети по 198 пунктам. Згідно з опублікованими даними, в лідери вибилися корпорації Ford Motor і її японські конкуренти Honda Motor і Toyota Motor.

Топ-10 найбільш надійних автомобільних марок

У першій десятці ми бачимо досить різноманітний ряд марок. Тут необхідно виділити компанію Ford, у якій все 3 бренду - Mercury, Lincoln та власне Ford - виявилися на дуже високих позиціях. Toyota - Lexus і Honda - Acura також не відстали від конкурента. А на першому місці красуються Porsche , який в рік випускає менше автомобілів, ніж лідери авторинку протягом тижня.

Не менш цікаво спостерігати, які позиції дісталися брендам General Motors, яких зараз залишилося так мало. Buick займає почесне 3 місце, а на 12 розташувався Cadillac. До речі Cadillac DTS отримав дуже високу позицію в рейтингу надійності автомобілів. Її не досяг більше жоден американський виробник.Дві інших марки GM - GMC і Chevrolet - зайняли лише 18-е і 24-е місце.

Бренди Chrysler Group по надійності поки перебувають в жалюгідному становищі. Всі 3 марки - Chrysler, Dodge і Jeep - не піднялася вище 20 місця. Віце-президент компанії Chrysler Group Дуг Бейтс відразу прокоментував дані результати. Він запевнив, що до закінчення 2010 року оновиться 75% модельного ряду і по надійності буде досягнуто значного прогресу.

В цілому щасливими брендами можна назвати Lincoln, Cadillac, Hyundai, Mercury і Ford. Представники J. D. Power відзначили, що випуск виробниками дійсно надійних і безпечних автомобілів значно продуктивніше, ніж просте переконання покупців в тому, що вони володіють подібними якостями. Тим часом аналітик Kelley Blue Book Джеймс Белл сказав, що для покупця позиція марки в рейтингу значно менш важлива, ніж власні вподобання.

Повна версія дослідження (інфографіка)

Розглянувши запропоновану таблицю, ви по числовому значенню, розділеному на 100, зможете дізнатися кількість поломок кожної марки за 3 роки. Середня величина на 2010 рік склала 155.