Рейтинг процедур омолодження

Усі без винятку бажають відмінно виглядати в будь-якому віці. Сучасна косметологія і пластична хірургія дозволяють залишатися молодим і привабливим протягом довгих років.

Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі рейтинг процедур омолодження , в який увійшли найостанніші досягнення індустрії краси.

Зміст:

  • 10. Косметична хірургія.
  • 9. Безопераційний ліфтинг.
  • 8. Масаж.
  • 7. Пілінг.
  • 6. Мезотерапія.
  • 5. Лазерна біоревіталізація.
  • 4. Озонотерапія.
  • 3. Міостимуляція.
  • 2. Біоармірованіе.
  • 1. Ботокс і диспорт.

10. Косметична хірургія.

Операція завжди дає видимий ефект, але є досить ризикованим методом омолодження, якщо це звичайно не найкращі клініки пластичної хірургії, з огляду на маси протипоказань і побічних ефектів. Найпопулярнішими хірургічними процедурами омолодження є кругова підтяжка обличчя, блефаропластика, ліфтинг за допомогою ниток Aptos і S-підтяжка обличчя, при якій розрізи будуть мінімальними, а медичний халат купити все-таки доведеться.

9. Безопераційний ліфтинг.

Лікарі-косметологи пропонують клієнтам кілька методів підтяжки шкіри обличчя без операції. Найпопулярнішими є ультразвуковий ліфтинг, фотоліфтінг, кріоліфтинг. Дуже поширений RF-ліфтинг або Термаж, при якому на шкіру впливає електричний струм радіохвиль.

8. Масаж.

Одна з найдоступніших в рейтингу процедур омолодження може виконуватися вручну або з використанням спеціальної апаратури. Навчившись у косметолога найпростішим прийомами масажу обличчя, його можна виконувати вдома самостійно.

7. Пілінг.

Видалення відмерлих клітин дозволяє зробити шкіру гладкою і здоровою. Пілінги розрізняються за методами впливу на шкіру і по інтенсивності. Найпоширенішим є механічний пілінг, склади для якого можна використовувати і в домашніх умовах. У салоні краси можна провести поверхневий або серединний хімічний пілінг, а також пілінг ультразвуком.

6. Мезотерапія.

Омолоджуючий ефект процедури полягає в тому, що активні речовини вводяться в підшкірно, т. Е. Туди, де вони потрібні. Мезотерапія застосовується для поліпшення стану особи, тіла і волосся. Набір необхідних препаратів підбирає лікар-косметолог. Найчастіше це колаген, еластин, коктейль з вітамінів і амінокислот, гіалуронова кислота, антибіотики та інші препарати.

5. Лазерна біоревіталізація.

Суть процедури полягає у введенні в глибокі шари шкіри препаратів гіалуронової кислоти під впливом лазерного випромінювання. На відміну від класичної мезотерапії метод безболісний і не вимагає ін'єкцій. Результат зберігається до 6 місяців.

4. Озонотерапія.

Ця процедура впливає на весь організм в цілому. Підшкірно або внутрішньошкірно вводиться киснево-озонова суміш, яка стимулює обмінні процеси в організмі.

3. Міостимуляція.

Омолоджуючий ефект досягається шляхом впливу на різні ділянки обличчя і тіла струмами різної частоти. Часто процедура поєднується з нанесенням на шкіру препаратів, які діють ефективніше під впливом мікрострумів.

2. Біоармірованіе.

Метод спрямований на корекцію контурів особи без операції. Під шкірою за допомогою ін'єкцій биогеля формується підтримує каркас, який буде зберігати форму протягом 2-3 років.

1. Ботокс і диспорт.

Мабуть, це найпопулярніші в нашому рейтингу процедури. Спрямовані вони на боротьбу з мімічними зморшками. Суть методу полягає у введенні Ботулінотоксин, який надає локально-паралізує дію на окремі м'язи обличчя. Ефективність та безпечність процедури залежить від досвіду лікаря-косметолога.