Рейтинг клінік пластичної хірургії

Безліч людей вдаються до послуг пластичних хірургів, щоб виправити недоліки зовнішності, а також коригувати вікові зміни, продовжуючи молодість і повертаючи впевненість в собі.

Представлений нами рейтинг клінік пластичної хірургії включає десять кращих приватних установ Росії за даними інтернет-порталу RuPlastika, що зібрав відгуки реальних пацієнтів.

Зміст:

  • 10.
  • 9.
  • 8.
  • 7.
  • 6.
  • 5.
  • 4.
  • 3.
  • 2.
  • 1.

10.

Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини доктора Юсупова "US Clinic" розташована в Західному окрузі Москви. У штаті - відомі лікарі, професори, провідні фахівці в області професійної косметології, мікрохірургічної, реконструктивної, естетичної та пластичної хірургії.

9.

Клініка естетичної медицини Klem Clinic працює в Москві з 2001 року під керівництвом Маренича Володимира Федоровича - хірурга з 25-річним стажем. Двічі клініка ставала лауреатом конкурсу "Тисяча кращих підприємств Росії".

8.

Клініка пластичної хірургії та косметології "Доктора Грішкяна". Пластичний хірург в клініці працює в тісному тандемі з дерматокосметологом, флебологом, дієтологом, психологом, маммологом і отоларингологом. Такий комплексний підхід гарантує високу якість роботи.

7.

Клініка естетичної медицини «Оттімо» почала свою діяльність в Москві в 2005 році.У штаті клініки провідні хірурги, доктора медичних наук, дійсні члени товариства пластичної реконструктивної естетичної хірургії. Основні напрямки пластичної хірургії: ринопластика, ендопротезування грудей, пластику обличчя.

6.

Естетична клініка Європейського Медичного Центру (ЕМС) працює в Москві під керівництвом доктора медичних наук Сергія Льовіна. Доктор Левін є затребуваним хірургом в Парижі, Лондоні і Женеві, займає найвищі позиції в рейтингах пластичних хірургів.

5.

Клініка пластичної хірургії та косметології "Сан Лазар" є однією з найстаріших приватних клінік пластичної хірургії столиці. Фахівці клініки проводили майстер-класи на міжнародному конгресі в Москві по фотоепіляції і фотоомолодження. Спеціалізація клініки - реконструктивна та естетична пластична хірургія.

4.

Група клінік "МедіЕстетік" заснована в Санкт-Петербурзі в 2000 році. Працюють її філії в Сочі і Тбілісі. У числі послуг "МедіЕстетік" - стоматологія, косметологія, пластична хірургія, лікувальна діагностика, а також такі напрямки, як лікування і трансплантація волосся, остеопатія.

3.

Клініка Beauty Medical Clinic входить в трійку лідерів рейтингу клінік пластичної хірургії і пропонує пацієнтам такі послуги, як ринопластика, липомоделирование, ліпосакція, маммопластика, фейс-ліфтинг, отопластика, лазерна хірургія, блефаропластика, пересадка волосся.

2.

Лікувально-діагностичний центр Медіоніка має два відділення: лікувальним і косметологічних. В арсеналі провідного пластичного хірурга Бурого Анатолія Володимировича маммопластика, ринопластика, виправлення вікових змін контуру обличчя, відновлення дефектів кісток і тканин обличчя.

1.

Краща клініка пластичної хірургії "Естет Клінік" була відкрита в Москві 2006 році на базі ЦКБ № 2 ім. Семашко. Відмінною особливістю є наявність відділення реанімації-анестезіології, в якому працюють лікарі-анестезіолог з 25-річним стажем. Головний лікар є лауреатом премії "Грація" як "Кращий пластичний хірург по ліпосакції".

Неспішний і серйозний підхід до вибору клініки і лікаря дозволяє знизити можливі ризики і отримати в результаті саме той результат, на який розраховує пацієнт. Наш рейтинг клінік пластичної хірургії покликаний допомогти потенційним клієнтам визначитися з вибором.