Рейтинг АЗС за якістю бензину 2017

Від якості палива залежить багато чого. Неякісний бензин може скоротити ресурс двигуна, погіршити його запуск і негативно вплинути на динаміку залізного коня. На жаль, побоювання водіїв виявилися не марними - в минулому році за прямим дорученням президента Росії Генпрокуратура і Росстандарт провели безліч перевірок АЗС. Результати тесту були невтішні - більше третини всього палива виявилося неякісним. Тому російським автолюбителям важливо знати, де саме варто заправлятися.

Рейтинг АЗС за якістю бензину складений на основі дослідження Росстандарта і відгуків водіїв на сайтах Otzovik і Irecommend, де кожен день тисячі користувачів висловлюють свою думку про товари і послуги.

Зміст:

  • 10. Фаетон
  • 9. Башнефть
  • 8. Татнефть
  • 7. Сибнефти
  • 6. Траса
  • 5. ТНК
  • 4. Shell
  • 3. Газпромнефть
  • 2. Лукойл
  • 1. Роснефть

10. Фаетон

Один з найстаріших паливних операторів країни, представлений в основному в північній столиці і області. АЗС Фаетона оснащені додатково цілодобовим супермаркетом, кафе і навіть аптекою, а також мийкою автомобілів, сервісом з підкачування шин і шиномонтажу. Представники Фаетона закуповують нафтопродукти у Кіришської і Ярославського НПЗ і стверджують, що постійно контролюють якість палива. Деякі автолюбителі незадоволені тим, що після заправки АІ95 машина гірше їздити, а то і зовсім глухнути.

9. Башнефть

Користувачі в цілому відзначають прийнятну якість бензину (за винятком окремих заправок в Ульяновської області), проте негативно відгукуються про якість обслуговування.

8. Татнефть

Думка про заправках Татнафти у автолюбителів або дуже добре, або дуже погане - середніх оцінок практично немає. Одні відзначають чистоту, зручність, смачне меню, чисті туалети і відмінну якість бензину, на якому залізний друг бігає так, як ніколи не бігав раніше. Інші свідчать про прямо протилежне: автомобіль йде ривками, затяжного розгону і навіть заміну каталізатора і бензонасоса. Тому тільки 8 рядок рейтингу дістається цієї мережі АЗС.

7. Сибнефти

Хоча діяльність Сибнефти на початку обмежувалася Томської областю, тепер заправки цієї мережі розійшлися по всій території Російської Федерації. У 2013 році компанія розробила нове паливо Прайм п'ятого класу, що володіє поліпшеними характеристиками. Стверджується, що це паливо скорочує витрати на обслуговування двигуна, зменшує швидкість забруднення моторного масла і збільшує термін служби свічок. Крім того, воно більш екологічно безпечно.

6. Траса

Відгуки та рейтинг АЗС Траса за якістю бензину в основному позитивні. Відзначають відмінну якість обслуговування, чистоту, комфортну зону відпочинку і ввічливість обслуговуючого персоналу (є заправники). І, звичайно, гарна якість бензину.

5. ТНК

Хороший бензин за нормальні гроші, який добре приймають навіть автомобілі з примхливими двигунами. Відзначають, що 92 екто швидше переоцінений, проте якість 92 цілком хороша. Однак ввічливість і моторність персоналу залишає бажати кращого.

4. Shell

На думку користувачів, єдиний мінус мережі заправок від міжнародного нафтового гіганта - їх кількість. Відзначають відмінну якість бензину та його економічна витрата. Особливо автолюбителям подобається бензин Shell V-Power, який оснащений присадками для більш ефективної та динамічної роботи двигуна.

3. Газпромнефть

Чесне октанове число, прийнятна ціна при хорошій якості, наявність додаткових сервісів і ввічливий персонал - ось що ставить заправки Газпромнафти на 3 сходинку рейтингу АЗС Росії, Москви і СПб за якістю бензину. Однак зазначають, що якість бензину може варіюватися - залежить від постачальників.

2. Лукойл

Автолюбителі відзначають різноманітність видів палива; крім "звичайного" (цілком хорошої якості) є ще т. н. паливо "ЕКТО плюс", в якому багато спеціальних присадок для продовження терміну служби двигуна і його більшої екологічної безпеки. Однак є й мінуси - наприклад, висока ймовірність, що якість бензину в невеликих містах може бути далеко від ідеального.

1. Роснефть

Роснефть очолює рейтинг АЗС за якістю бензину, надаючи гарне паливо за прийнятними цінами. Персонал ввічливий. Є програма знижок і регулярно проводяться акції, що знижують ціну на паливо. АЗС можуть надати і додаткові послуги, наприклад, підкачування коліс і пилосос для салону, а також налити бензину в каністру.