Рейтинг ортопедичних матраців 2015 року

Третину життя людини йде на сон і від його якості залежить самопочуття людини в інший час. Для хорошого сну в першу чергу необхідно затишне спальне місце, в якому центральну позицію повинен займати якісний ортопедичний матрац , рейтинг яких ми хочемо представити далі.

Рейтинг матраців складений на підставі популярності у користувачів станом на 2015 рік.

Зміст:

 • Який матрац краще вибрати?
 • Рейтинг виробників ортопедичних матраців 2015 року
  • 5. Вега (Vega)
  • 4. Консул (Consul)
  • 3. Торіс (Toris)
  • 2. Аскона (Askona)
  • 1. Орматек

Який матрац краще вибрати?

В Росії є безліч фабрик з виробництва ортопедичних матраців, але в список кращих можна внести мабуть тільки топ-5 найбільших фірм виробників. При складанні рейтингу поряд з популярністю враховувалися такі фактори:

 • Якість матеріалів
 • Користувальницькі характеристики
 • Новаторство (відмінні риси, патенти, результати медичних досліджень)
 • Співвідношення ціни / якості.

Рейтинг виробників ортопедичних матраців 2015 року

5. Вега (Vega)

Підприємство здійснює свою діяльність з 2002 року. Асортимент матраців налічує більше 100 найменувань. У виробництві використовуються тільки якісні та сучасні компоненти. Особливість фірми Вега в покритті сегмента ортопедичних матраців економ класу.Основний плюс продукції - вартість, яка значно дешевше імпортних і деяких вітчизняних виробників. Такий ортопедичний матрац може стати найкращим подарунком на Новий рік 2016 року для батьків.

4. Консул (Consul)

Компанія почала свою діяльність аж в 1926 році. В даний час це найстаріший виробник ортопедичних матраців в Росії. У рік випускається більше 1 000 000 матраців всіх цінових сегментів: від економ до преміум. Вся продукція відповідає екологічному стандарту Oeko-Tex Standart 100. На підприємстві працює понад 4200 фахівців, постійно розробляють найзручніші матраци.

3. Торіс (Toris)

Заснована в 1992 році, в даний час фірма Торіс має власний науково-дослідний центр сомнологи і ортопедії. Тут проводиться дослідження нових моделей матраців, фахівці і експерти дають свої висновки і відгуки. Така робота дозволила отримати кілька патентів на поліпшення якостей вироблених ортопедичних матраців. Постійний розвиток виробництво і відмінне співвідношення ціни і якості дозволили компанії потрапити в рейтинг ортопедичних матраців на почесну 3 рядок.

2. Аскона (Askona)

Мабуть найвідоміша фірма на російському ринку. Виробник ортопедичних матраців може похвалитися найбільшою базою відгуків і оглядів своєї продукції в інтернеті і треба визнати, що більшість відзначає відмінну якість продукції. Єдиним мінусом можна назвати високі ціни. Аскона двічі ставала володарем престижної нагороди "Марка №1" в Росії. На даний момент асортимент матраців налічує близько 800 різних моделей.

1. Орматек

Рейтинг ортопедичних матраців очолює Орматек .Компанія представлена ​​на ринку 14 років. На даний момент охоплює 83 регіони РФ, маючи мережу з понад 400 салонів в Росії та Казахстані. В асортименті більше 420 одиниць продукції. Орматек володар безлічі патентів та інноваційних технологій виробництва. Матраци цієї фірми володіють кращим співвідношенням ціни / якості і дуже популярні. А матрац 114 кв. м. вироблений тут, занесений в "Книгу рекордів Росії".