Рейтинг виробників ноутбуків, кращі бренди 2016 року

При виборі ноутбука покупці дивляться не тільки на його технічні параметри і ціну, але і на виробника. Тому ресурс LaptopMag, присвячений оглядам смартфонів, планшетів і лептопів, щорічно оцінює світові "ноутбучні" бренди і становить рейтинг виробників ноутбуків .

При складанні списку експерти сайту використовували 100-бальну шкалу, розділену на кілька категорій: відгуки користувачів (30 балів максимум), техпідтримка (20 балів максимум), дизайн (до 15 балів), гарантія на ноутбук (до 5 балів), якість встановленого ПЗ (до 5 балів), загальний модельний ряд (до 15 балів), інноваційність (до 10 балів).

Ось топ-10 кращих брендів, що випускають лептопи.

Зміст:

  • 10. Toshiba
  • 9. Samsung
  • 8. Acer
  • 7. Microsoft
  • 6. HP
  • 5. MSI
  • 4. Lenovo
  • 3. Asus
  • 2. Dell
  • 1. Apple

10. Toshiba

Загальний бал - 58.

Займає останнє місце вже вдруге з 2013 року. Це пояснюється низькою якістю ноутбуків, слабкою технічною підтримкою і посереднім дизайном. Щоб заповнити бочку дьогтю, LaptopMag додала, що Toshiba змушує користувачів оплатити перевезення вантажу при поверненні неякісних продуктів і завантажує занадто багато небажаних програм.

9. Samsung

Загальний бал - 60.

Хоча компанія випустила кілька тонких і легких ноутбуків, таких як Ativ Book 9 і Book 9 Plus, її продукція не склала конкуренції іншим лептопам з більш "довгограючі" акумуляторами, та й дизайн не претендує на захоплені відгуки .Зате Samsung пропонує хорошу технічну підтримку по телефону.

8. Acer

Загальний бал - 67.

У 2016 році бренд піднявся з останнього місця на восьме, в основному через слабкість своїх конкурентів, так як інновації та технічна підтримка не належать до сильних сторін продукції Acer. Більшість нових ноутбуків бренду були оцінені як добрі, але не видатні.

7. Microsoft

Загальний бал - 71.

Компанія відома своїми інноваційними продуктами, такими як ноутбук Surface Book, що працює вдвічі швидше в порівнянні з MacBook Pro (так запевняє виробник). Проте, Microsoft має тривожну тенденцію випускати "сиру" продукцію, як було з незручною сенсорною панеллю на поверхні Surface Book. А ще продукти бренду є дорогими в порівнянні з конкурентами.

6. HP

Загальний бал - 73.

В цьому році бренд "скотився" відразу на дві позиції вниз, так як в 2015 році випустив ряд невдалих моделей, які постраждали від малого терміну життя батареї, включаючи Spectre x2 2-in- 1, Envy 13t і EliteBook 745 G3. При цьому модель X360 13t Spectre була одним з кращих ноутбуків-трансформерів минулого року.

5. MSI

Загальний бал - 75.

Лінійка ноутбуків MSI (в основному ігрові моделі) оснащена новими і інтригуючими особливостями, такими як механічні клавіатури і датчики, які відстежують рухи очей. Девайси компанії відрізняються привабливим дизайном і продуктивністю, але користувачам доводиться нести витрати з доставки бракованих ноутбуків виробнику.

4. Lenovo

Загальний бал - 77.

Lenovo робить одні з кращих ноутбуків в світі, але є у неї і невдалі моделі. До останніх на думку редакції LaptopMag відноситься LaVie Z, який важить 0. 45 кг, але оснащений жахливої ​​клавіатурою. Однак слабка телефонна підтримка компанії не дозволила їй вийти в топ-3.

3. Asus

Загальний бал - 81.

Компанія вийшла в лідери рейтингу завдяки високоякісним ноутбуків, таким як Asus Zenbook UX305. Вони забезпечили тайваньському виробнику третє місце в категорії "відгуки".

2. Dell

Загальний бал - 82.

Вже другий рік поспіль Dell є найкращим постачальником ноутбуків і номером другим у цілому через свою відмінною лінійки ноутбуків і корисною гарантії. Компанія пропонує найширший спектр ноутбуків, починаючи від недорогих і до високопродуктивних ігрових.

1. Apple

Загальний бал - 83.

Як і раніше перший серед брендів, які виробляють ноутбуки. Він в лідерах вже сьомий рік поспіль, завдяки поєднанню кращих в своєму класі ноутбуків і кращої в галузі технічної підтримки. Компанія з Купертіно, штат Каліфорнія, також отримала вищі оцінки за потужні встановлені програми і зручні варіанти гарантії. Несправний ноутбук можна відправити або поштою (витрати з пересилання несе Apple), або принести в магазин для гарантійного обслуговування.