Рейтинг ознак найнесподіваніших готелів світу

Рейтингів незвичайних, цікавих, що вражають уяву, готелів складено чимало. Причому в цьому відношенні можна вже скласти своєрідний чарт ознак, за якими готель знаходить жаданий статус оригінального гостьового будинку, проживанням в якому вже можна похвалитися. Отже:

 1. Зміст:

  • Форма будівлі.
  • Дизайн та внутрішнє оздоблення.
  • Тематичний інтер'єр.
  • Матеріали.
  • Місцезнаходження.

  Форма будівлі.

  Фантазії і задумки архітекторів і власників готелів втілюються в найнесподіваніші конструкції: від реалістичних тварин (слон KumbukRiver зі Шрі-Ланка), скульптур (китайський Tianzi Hotel), історичних персонажів (бельгійський готельний троянський кінь), до імітації творінь природи (скелі , гори, дерева) або просто всіляких предметів - черевик або ж НЛО кораблів.

 2. Дизайн та внутрішнє оздоблення.

  Задзеркаллі, біляче колесо в якості ліжка (і це Франція!), Японський капсульний готель (чи то камери схову, то чи бджолиний вулик), імітація каналізаційних труб і багато іншого. Звичайно ж, оригінальність дизайну і статус унікального готелю не відбивається на комфорті і сервісі. Це підтверджують залишаються на ресурсах, форумах і в гостьових книгах, причому, як відносно незвичайних апартаментів, так і традиційних, як хостел стара карта казани відгуки постояльців.

 3. Тематичний інтер'єр.

  Окремим ознакою можна вважати той же інтер'єр, але вражає не тільки своїм божевіллям, фантазійні і унікальністю, скільки гармонійним і реалістичним втіленням стилів, епох, старовини, особливого настрою або тематики (в тому числі казкової).

 4. Матеріали.

  Причому вони можуть бути натуральними, просто нехарактерними для зведення готелів. Це готелі, які повністю (стіни, меблювання й оформлення) виконані з піску, солі, льоду і т. П. Або ж запозиченими, коли в готельні комплекси трансформують підйомні крани, автомобілі або ж автобуси, літаки і, що найбільш популярно, залізничні вагони . Самими ж романтичними, яскравими і цікавими визнані готелю-кораблі. Найчастіше залишають лише тематичний екстер'єр і форму, а внутрішнє оздоблення по дизайну нагадує готелі в клуні 3 зірки або інші класичні і комфортні апартаменти. Або ж повністю відтворюють атмосферу, наприклад, купе поїзда.

 5. Місцезнаходження.

  Куди тільки не закине активність і цікавість туристів укупі з фантазією творців готельних комплексів. У підводне царство Мангрових лагун (Флорида), куди і дістатися то можна лише в аквалангу. У дубайську пустелю - екокурорт "Аль-Маха" благо хоч на джипах, а не на верблюдах. Вгору на 1700 метрів в унікальний екокемпінг Швейцарії Whitepod і т. Д.

Вибір так само широкий, як і щодо традиційних готелів, тому з легкістю можна відшукати свою незвичайну улюблену готель.