Рейтинг найстрашніших готелів світу

Що, набридло зустрічати Хеллоуїн на горищі наодинці зі нудною гарбузом в той час, коли хочеться справжніх пригод, від яких би кров стигла в жилах? Так у чому ж справа? Пакуйте валізи і терміново вилітає, поки не пізно, туди, де Вам забезпечать найстрашнішу і жахливу ніч по сусідству зі справжніми привидами і привидами. Нарешті складено рейтинг найстрашніших готелів світу , з якими Ви можете ознайомитися в нашому незвичайному і такому загадковому Топі.

Топ-5 найжахливіших і незвичайних готелів у світі - для найсміливіших і відчайдушних відвідувачів.

Зміст:

  • 5. THE LANGHAM (ЛОНДОН).
  • 4. THE DRISKILL (ТЕХАС).
  • 3. THE TAJ MAHAL PALACE MUMBAI (Мумбаї).
  • 2. SELSDON PARK HOTEL & GOLF CLUB (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ).
  • 1. STANLEY HOTEL (КОЛОРАДО).

5. THE LANGHAM (ЛОНДОН) .

З 1865 року в тому готелі постійно зупинялися члени королівських династій, знаменитості всього світу, високопоставлені гості. Можливо, хтось із них і залишив готелю в подарунок ... свій привид, який оселився в 333 номері. Якийсь сивий джентльмен в старовинному камзолі зрідка є відвідувачам готелю. Іноді він дуже спокійний і сумно розчиняється в повітрі, нічого не зробивши, але іноді його просто трясе від незрозумілого гніву - ось тоді всі меблі в номері 333 ходить ходуном. Спосіб заспокоїти неспокійний дух привиди поки не знайдений, так що його цілком можна побачити, заселившись в знаменитий номер.

4.THE DRISKILL (ТЕХАС) .

Барон Джессі Дріскелл був першим власником готелю, який потрапив в рейтинг найстрашніших готелів світу . Саме з нього почалася незвичайна і загадкова історія готелю. Тут при загадкових обставинах загинула його маленька дочка, але після її поховання весь персонал готелю, включаючи і самого містера Дріскелла, спостерігали, як безтілесний дух маленької дівчинки весело грав з м'ячем на сходах. З тих пір в готелі оселилися примари і дочки, і батька, який не захотів йти далеко від дочки.

Пізніше у ванній кімнаті одного з номерів застрелилася дівчина, відкинута своїм нареченим напередодні весілля. З тих пір в цьому номері часто мимовільно наливається водою ванна і чується плескіт, немов хтось миється.

Не минає й місяця, щоб в готелі не відбулася якась історія, пов'язана з примарами.

3. THE TAJ MAHAL PALACE MUMBAI (Мумбаї) .

На даху цього індійського готелі можна побачити сумного і таємничого примари, який дуже схожий на молодого інженера-будівельника, за проектами якого повинні були будувати готель. Пробувши у вимушеній отлучке кілька днів і повернувшись на будівництво, він побачив, що готель збудований зовсім не по його плану, в який він вклав всю свою душу. Він так засмутився, що наклав на себе руки і оселився в готелі назавжди.

2. SELSDON PARK HOTEL & GOLF CLUB (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ) .

Хочете побачити справжнього ангела? Тоді заселяли саме в цей готель. Постояльці і співробітники готелю постійно бачать молоду жінку в сірому вбранні, яка легко проходить крізь стіни і часом розправляє величезні крила за спиною. Подейкують, що це колишня покоївка готелю, яку спокусив багатий син господаря цього закладу і кинув.Після цього бідоласі нічого не залишалося, як викинутися з вікна.

1. STANLEY HOTEL (КОЛОРАДО) .

Готель давно відомий прихильницям Стівена Кінга по фільму «Сяйво». А от чи всі знають, що заснований він на реальних подіях? На початку XX століття в результаті вибуху в готелі загинула молода жінка, яка тепер частенько з'являється в коридорах готелю і кімнаті під номером 217. Вона часто нервує і шумить, заважаючи мирному сну постояльців.

Ну що, вразив Вас наш приголомшливий рейтинг найстрашніших готелів світу ? Уже вибрали для себе місце, де будете зустрічати наступний Хеллоуїн? Тільки майте на увазі, щоб переночувати в одному з цих готелів необхідні сталеві нерви, ну або сталева труба під подушкою. Хоча ні, правильніше буде срібна! У будь-якому випадку бажаємо Вам адреналіну і незабутніх вражень!