Рейтинг найбільш технологічно розвинених країн

Безліч країн по всьому світу використовують науково-технічні винаходи, щоб поліпшити якість життя своїх громадян. Представляємо вам рейтинг країн, які лідирують за кількістю втілених в життя інноваційних технологій. Список був складений на основі даних інтернет-видання Richestlifestyle.

Зміст:

 • 12. Китай
 • 11. Нідерланди
 • 10. Сінгапур
 • 9. Канада
 • 8. Англія
 • 7. Фінляндія
 • 6. Росія
 • 5. Німеччина
 • 4. Ізраїль
 • 3. Південна Корея
 • 2. США
 • 1. Японія

12. Китай

В цій країні були винайдені компас і порох. Тепер китайські вчені відомі своїми розробками в області робототехніки, напівпровідників, суперкомп'ютерів, вони проводять генетичні дослідження і будують високошвидкісні поїзди. Також Китай активно освоює космічну програму.

11. Нідерланди

Батьківщина маятникових годин, телескопів, мікроскопів, компакт-дисків та штучної нирки. У Нідерландах проводяться дослідження в області телекомунікаційних систем, комп'ютерів, електронних систем виміру і контрольно-вимірювальної апаратури. У країні виробляється високоякісне медичне і лабораторне обладнання.

10. Сінгапур

Ця країна широко відома своєю високотехнологічною інфраструктурою. Тут найшвидший інтернет у світі, (від 1 Гб / с) і у кожного жителя є мінімум один смартфон.

9. Канада

Уряд Канади запустило програму підвищення якості життя громадян шляхом впровадження останніх досягнень науки і техніки.Два відсотки від ВВП вкладається в науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки. Країна спеціалізується в біотехнологіях і космічних дослідженнях, також є батьківщиною бездротових пристроїв і надзвукових літаків з двома двигунами.

8. Англія

Перша країна в світі, яка здійснила перехід до індустріалізації. Англійські вчені відкрили парові, електричні і реактивні двигуни, термоядерну реакцію, лампи розжарювання і створили всесвітню комп'ютерну мережу.

7. Фінляндія

Багато років фінська компанія Nokia лідирувала на ринку мобільних пристроїв. Зараз в країні активно ведуться розробки в галузі біологічних наук, енерго- і екотехнологій, а також охорони здоров'я.

6. Росія

Російські вчені першими у світі запустили в космос супутник, але і крім космічних областей країні є чим пишатися. Росія - один з головних гравців на ринку важкого машинобудування і військових технологій.

5. Німеччина

Широко відома своєю автомобільною промисловістю, куди входять такі гіганти як Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, BMW і Porsche. Німецькі фахівці зробили безліч відкриттів в області нанотехнологій, а витрати на наукові дослідження складають істотну частину бюджету країни.

4. Ізраїль

35% від загального обсягу експорту країни займає експорт високих технологій. Ізраїль входить в першу п'ятірку лідерів в галузі космічних досліджень. Також в Ізраїлі піклуються і про екологію: це одне з перших держав, де широко використовуються альтернативні джерела палива. По всій країні розташовані станції обслуговування електромобілів.

3. Південна Корея

Батьківщина таких технологічних гігантів як LG, Hyundai і Samsung.Корейські фахівці зробили безліч відкриттів в галузі робототехніки, а середня швидкість інтернету в Кореї тричі перевершує таку в США.

2. США

Вчені цієї країни створили атомну бомбу і послали першої людини на місяць. Космічні та фармацевтичні дослідження, військові технології, новітні розробки в області телекомунікаційних систем і військових технологій - всім цим областям в Америці приділяється пильна увага. Родина безлічі змінили світ компаній, таких як Google, Facebook, Apple, Intel, IBM і Microsoft.

1. Японія

Очолила топ-12 найбільш технологічно розвинених країн 2015 року . Японські вчені внесли свій вклад в автомобільну та електронну промисловість, машинобудування, напівпровідникові технології і індустріальну робототехніку. Щоб зменшити залежність від імпорту палива, 34% потреб нації в електриці покривають ядерні станції.