Рейтинг найчастіше викрадаються автомобілів 2011 року

В Росії щомісяця викрадають більше 3500 тисяч машин. Причому, у злочинців є власні переваги, щодо марки, моделі та віку авто. Ми пропонуємо Вашій увазі рейтинг викрадаються автомобілів 2011 року , складений за даними провідних російських страховиків і групи компаній "Ешелон Геолайф", що поставляє супутникові протиугінні комплекси. Проаналізувавши список з десяти моделей, нескладно переконатися, що найбільш привабливими для викрадачів представляються японські іномарки.

10. BMW X5 - єдиний автомобіль з Німеччини в нашому рейтингу. BMW X5 є досить популярним в Росії авто класу "люкс", що гарантує викрадачам можливість збуту. Серед професіоналів вважається, що розкрити і, тим більше, завести продукт німецького автопрому здатний тільки злочинець найвищого класу.


9. Toyota Land Cruiser. Комфортабельний позашляховик довгі роки був самої викрадається машиною в Японії. У країні висхідного сонця крадуть ці автомобілі для перепродажу в основному на експорт, в тому числі і в Росії. Стабільний попит на дорогий і престижний Land Cruiser роблять його привабливою мішенню і для наших викрадачів.


8. Lexus RX - ще один дорогий і комфортний позашляховик в нашому списку , що найчастіше викрадаються . Примітно, що одна з моделей престижної марки Lexus щорічно присутня в топах, подібних до нашого.


7. Mazda 6 в минулому році займала лідируючу позицію в рейтингу вподобань вітчизняних викрадачів. Однак, на думку експертів, нова рестайлінговая версія Honda Accord змінила смаки злочинців щодо автомобілів D-класу.


6. Toyota Corolla - одна з найпопулярніших в Росії іномарок С-класу, кілька років поспіль лідирувала за кількістю викрадень. До речі, в рейтингу викрадаються автомобілів 2011 року , на думку експертів, співвідношення моделей машин по класах є типовим. Щорічно в десятку потрапляють по 2-3 представники С і D класів, а також по парі дорогих кросоверів і позашляховиків класу люкс.


5. Honda Civic. Цей автомобіль став користуватися популярністю у злочинців відразу після його появи на російському ринку. Civic планомірно просувається до верхніх рядках десятки.


4. Toyota Camry . Седан D-класу міцно влаштувався в кримінальних рейтингах після того, як його почали випускати в Росії, і, відповідно, зросла кількість Camry на дорогах країни.


3. Honda CR-V вже кілька років не втрачає популярності серед злодіїв. Протягом минулого року цей кросовер кілька разів опинявся навіть лідером рейтингу викрадаються машин.


2. Mazda 3. Особливо часто жертвами зловмисників стають пітерські власники "Трійки". Популярність автомобіля серед викрадачів підтримується ще й тим, що модель представлена ​​в двох варіантах кузова.


1. Honda Accord вийшла в лідери, що найчастіше викрадаються, після того, як на ринку була представлена ​​оновлена ​​версія цього представницького седана. У новому кузові автомобіль притягує зловмисників, як магніт. До речі, представники поліції заявляють, що в більшості випадків на такі машини існує попереднє замовлення, коли злочинець заздалегідь знає, яку машину слід брати.


Дуже близькі до потрапляння в десятку найбільш викрадаються Ford Focus і Mitsubishi Lancer.
До речі, якби рейтинг викрадаються автомобілів 2011 року ми склали за версією МВС, то лідируюче місце в ньому зайняв би ВАЗ 2106. Однак, на думку багатьох експертів, поліцейська статистика викрадень враховує безліч авто, в основному російського виробництва, які були викрадені просто тому, що їх було легко розкрити і завести, хоча первинною метою злодіїв було вміст салону.