Рейтинг найчастіше викрадаються 2017 Росії

Експерти РІА Новини, провівши опитування декількох компаній, що займаються автострахуванням, склали рейтинг найбільш викрадаються в 2017 році . Якщо ваш автомобіль виявився в цьому списку, краще вжити додаткових заходів безпеки.
Наприклад, придбати одну з найнадійніших сигналізацій з автозапуском.

Зміст:

  • 8. BMW X5
  • 7. Audi Q5
  • 6. Ford Focus
  • 5. Kia Rio
  • 4. Lexus LX
  • 3. Land Rover Discovery
  • 2. Toyota Land Cruiser
  • 1. Hyundai Solaris

8. BMW X5

Відкриває список найбільш часто викрадаються марок авто в Росії преміальний автомобіль, зламання якого вимагає використання дорогого устаткування. Тому займаються такими угонами професіонали. А оскільки німецькі запчастини користуються на вторинному ринку підвищеним попитом, шанс знайти викрадене авто по частинах дуже високий.

7. Audi Q5

Це авто - одне з найбільш продаваних з лінійки Audi. І одне з найчастіше викрадаються в Росії. При цьому у авто хороша штатна сигналізація, але її бажано доповнити і ще одним иммобилайзером або сигналізацією з GPS.

6. Ford Focus

Автолюбителів Ford Focus привертає красивою "зовнішністю" і відмінною керованістю. А зловмисників він приваблює тим, що запчастини цього авто користуються незмінним попитом на ринку. Часто жертвами викрадення стають "Фокуси", оснащені штатної протиугінною системою або зовсім не оснащені автосигналізацією.

5.Kia Rio

Це популярне транспортний засіб з масового сегмента після викрадення стає запчастинами для інших Kia Rio. Незавидна доля для комфортного, недорогого, дешевого в обслуговуванні і експлуатації і надійного авто.

4. Lexus LX

Таку машину не викрасти "з кондачка". Зазвичай її викрадачам замовляють. Іноді авто преміум-класу викрадають, щоб пізніше запропонувати власнику викупити його "ластівку".

3. Land Rover Discovery

Елегантний середньорозмірний позашляховик, як і Lexus LX, відноситься до числа авто, часто викрадаються "під замовлення". Зазвичай на таких дорогих машинах стоять хороші охоронні системи, але і вони не завжди рятують від професійних автозлодіїв, які використовують кодграббери і спеціальні пристрої-ретранслятори для злому системи безключового доступу.

2. Toyota Land Cruiser

На другому місці в топ-8, які найчастіше викрадаються машин 2017 року перебуває розкішний і дорогий позашляховик. Його після викрадення продають, або ж повністю, або частково у вигляді запчастин. Запчастини з великих авто для злодіїв привабливіше, вони коштують дорожче.

1. Hyundai Solaris

Цей корейський седан славиться надійністю, естетичний зовнішній вигляд і прийнятною ціною, що в сукупності робить його одним з найпопулярніших автомобілів в Росії. На жаль, це призводить до дуже частим угонам Solaris, так як для викрадачів не представляє великої проблеми зламати штатну сигналізацію цієї моделі. Доля викраденої машини сумна - її розбирають на запчастини.

Лідерами по викраденню авто є Москва Санкт-Петербург. На столичний регіон припадає 25% від усіх автокрадіжок по країні, на Північну столицю і область - 51% всіх автоугонів по РФ, а на всі інші регіони - 24% крадіжок машин.

Деякі автовласники вважають за краще один з найпростіших, хоча і фізично важких способів захистити машину від угону - кожен раз після поїздки знімати акумулятор.На жаль, і це не стовідсоткова панацея. Був випадок, коли викрадач, націлений на конкретну машину і знає про дії власника, поставив свій власний акумулятор, щоб завести авто.

Не варто покладатися на штатну сигналізацію, бажано встановити в автомобілі два, які працюють незалежно один від одного, іммобілайзера. Тоді зловмисникам буде нелегко отримати доступ до автомобіля, відключивши один пристрій.