Рейтинг найчастіше викрадаються 2012 року

Щодня сотні автовласників звертаються в поліцію із заявами про викрадення машини. Причому власники деяких моделей авто роблять це дещо частіше, ніж всі інші. Раніше ми вже публікували десятку найпопулярніших машин серед викрадачів за даними за 2011 рік. Сьогодні пропонуємо Вашій увазі рейтинг найчастіше викрадаються 2012 року .

Очевидно, що переваги зловмисників дещо змінилися. Наприклад, з числа найбільш викрадаються зникла марка Lexus, зате їй на зміну стала Audi. Експерти відзначають, що в нинішньому році старі іномарки крадуть частіше нових. Ймовірно, злочинцям набагато простіше подолати вже добре знайомі дещо застарілі засоби захисту авто.

Зміст:

  • 10. Audi Q7.
  • 9. BMW X5.
  • 8. Toyota Avensis.
  • 7. Toyota Camry.
  • 6. BMW X6.
  • 5. Mazda 3.
  • 4. Mazda CX-9.
  • 3. Mazda 6.
  • 2. Honda CR-V.
  • 1. Honda Accord.

10. Audi Q7.

Для цього повнорозмірного кросовера класу "люкс" європейські страховики встановлюють досить високі тарифи. Справа в тому, що Q7 подобається викрадачам не тільки в Росії, але і в Німеччині, а також по всій території ЄС. До речі, в 2013 році очікується вихід оновленої версії авто.

9. BMW X5.

Тільки за перші два тижні серпня в Москві було викрадено 7 автомобілів цієї престижної моделі. X5 входить в рейтинг найбільш викрадаються машин вже кілька років поспіль.

8. Toyota Avensis.

В нинішньому рейтингу Avensis замінила Короллу, яка в минулому році входила в десятку.До речі, автомобілі марки Toyota входять в десятку найбільш продаваних у Росії за підсумками 6 місяців 2012 року.

7. Toyota Camry.

Представницький седан частенько піднімається в "Угон" зведеннях автоінспекції на перше місце. Злочинці однаково люблять як рестайлінгову версію, що вийшла в минулому році, так і автомобілі колишніх поколінь.

6. BMW X6.

Друга модель німецького концерну, що попала в наш рейтинг. До речі, вартість цього среднеразмерного кросовера в салонах офіційних дилерів стартує від 3 мільйонів рублів - ласий шматочок для зловмисників.

5. Mazda 3.

Один з найбільш викрадаються в своєму класі щодня виявляється в поліцейських зведеннях. Наприклад, з 1 по 14 серпня 2012 року в Москві і області викрали аж 16 машин цієї моделі, т. Е. Більше одного в день.

4. Mazda CX-9.

Ця модель японської марки користується найбільшою популярністю на ринках США, Росії і Саудівської Аравії. До речі, викрадені в Росії CX-9 частенько виявляються проданими на території України, де теж поважають якість японських автомобілів.

3. Mazda 6.

У торішньому рейтингу модель займала лише шостий рядок, сьогодні ж вона замикає трійку лідерів. Хоча з десятки викрадаються Mazda 6 не виходить майже ніколи, періодично змагаючись з Honda Accord.

2. Honda CR-V.

Моделі марки Honda традиційно очолюють списки переваг викрадачів. Протягом ряду років та чи інша модель входить в трійку найбільш викрадаються. У рейтингу 2012 року CR-V зовсім небагато поступається лідеру.

1. Honda Accord.

Автомобіль не втрачає свого настільки непрестижного лідерства вже другий рік поспіль. Тому експерти радять при покупці настільки часто викрадається машину відразу ж потурбуватися про встановлення надійної охоронної системи.І тут на допомогу автовласникові приходить рейтинг кращих автосигналізацій.