Рейтинг найсексуальніших предметів жіночого гардеробу

Усім відомо поширене твердження про те, що чоловіки люблять очима. Тому немає нічого дивного в тому, що якісь предмети жіночого одягу є більш привабливими, а інші менш.

Наш рейтинг найсексуальніших предметів жіночого гардеробу складений на основі інтернет-опитувань чоловіків різного віку і соціальних груп. До речі, називали чоловіки і самі сексуальних жіночі штучки. В антирейтинг потрапили уггі, шаровари і легінси.

Зміст:

  • 10. Туфлі на шпильці
  • 9. Корсет
  • 8. Вузька довга спідниця з високим розрізом
  • 7. Чорні напівпрозорі панчохи зі стрілкою
  • 6. Стрінги
  • 5. Білі бавовняні трусики
  • 4. Пояс з підв'язками
  • 3. Політиці бебі-долл
  • 2. Сукня з відкритою спиною
  • 1. Мереживну білизну

10. Туфлі на шпильці

Вони візуально подовжують ноги і є невід'ємним атрибутом гардеробу фатальної красуні. До речі, більшість чоловіків голосують за класичні чорні "човники".

9. Корсет

Сьогодні корсети дуже видозмінилися в порівнянні з тими зразками, які дами носили в поєднанні з пишними кринолінами. Дуже багато чоловіків говорять, що жінка в корсеті однозначно виглядає сексуально привабливою.

8. Вузька довга спідниця з високим розрізом

Міні-спідниця в наш рейтинг не потрапила - практично повна відкритість більшість чоловіків не інтригує.Чи то справа на перший погляд сувора спідниця і мелькає у високому розрізі струнке стегно.

7. Чорні напівпрозорі панчохи зі стрілкою

Такі панчохи - атрибут фатальних кіногероїнь 1950-х. І сьогодні багато чоловіків відзначають сексуальну привабливість жіночих ніг в цих панчішках. Правда, підходять такі панчохи тільки власницям рівних струнких ніжок.

6. Стрінги

Мінімалістичні трусики дуже подобаються одним чоловікам і категорично не подобаються іншим. Однак тих, хто проголосував за сексуальні стрінги, виявилося все ж більше, ніж тих, хто проти.

5. Білі бавовняні трусики

Ця альтернатива стрингам також привертає значну частину чоловіків, створюючи образ такої собі сучасної Лоліти. За скромні білі трусики голосують в основному чоловіки старше 35 років.

4. Пояс з підв'язками

Сучасні панчохи мають тонкі силіконові гумки, які дозволяють носити їх без пояса. Однак, згідно з опитуваннями, чоловіки дуже люблять, коли жінки згадують про старомодних, але таких сексуальних поясах з підв'язками.

3. Політиці бебі-долл

Короткий напівпрозоре плаття-сорочка виглядає дуже грайливо і позитивно сприймається більшістю чоловіків. Правда, багато хто відзначає, що часом дами захоплюються рюшечками, бантиками і іншими відволікаючими елементами.

2. Сукня з відкритою спиною

Самий інтригуючий предмет жіночого туалету чоловіки однозначно знаходять сексуальним. Правда, спина повинна бути стрункою. Найбільш хвилюючим здається максимально закрите спереду плаття, що відкриває спину ззаду практично повністю.

1. Мереживну білизну

Воно точно ніколи не покине рейтинг чоловічих уподобань. До речі, багато чоловіків скаржаться, що їх дратують трусики і ліфи суцільно вкриті стрічками, рюшечками, бантиками і стразами.Серед найсексуальніших квітів в фаворитах залишаються класичні - чорний, білий і червоний.