Рейтинг найнадійніших страхових компаній Росії

Представляємо вашій увазі рейтинг 10 найбільш надійних страхових компаній Росії за даними на кінець першого півріччя 2011 року Складно однозначно говорити про надійність страхової компанії в цілому, так як при оцінці діяльності компанії враховуються різні показники. Федеральна служба страхового нагляду, що контролює діяльність таких компаній, оперує різними показниками. Ми ж при складанні даного рейтингу надійності взяли за основу такі показники, як обсяги страхових премій і, зрозуміло, число клієнтів, що довірилися компанії. На нашу оцінку впливатиме також оцінка обсягу обов'язкового медичного страхування, однак, в меншій мірі.

Зміст:

  • 10 Страхова компанія МАКС.
  • 9 Страхова група МСК ".
  • 8 Страхова компанія РОСНО.
  • 7 Страхова компанія Згода.
  • 6 Страхова компанія ТСК.
  • 5 Група" Альфа Страхування ".
  • 4 Страхова компанія РЕСО- Гарантія.
  • 3 Страхова група Ингосстрах.
  • 2 Страхова Група СОГАЗ.
  • 1 Група компаній Росгосстрах.
10 Страхова компанія МАКС.

Заснована в 1992р. Брала участь у розвитку і просуванні страхових послуг в Росії. Створення програм обов'язкового страхування, розробка програмного забезпечення галузі. Напрями діяльності: медичне, автострахован ие, в будівельній сфері, майнове, ядерних ризиків і вантажів. Філії та представництва у всіх великих містах Росії.Застрахованих юр. осіб більше 80 тис., серед яких понад 15 клієнтів федерального рівня. Обсяг страхових премій на кінець першого півріччя 7 995. 77 млн. Руб.

9 Страхова група МСК ".

Заснована в 1992 р. Є одним з головних партнерів уряду Москви з питань страхування державного майна. Напрями діяльності: медичне страхування, авто, майна і цивільної відповідальності, страхове забезпечення виїжджають за кордон, від нещасних випадків. Міжнародне рейтингове агентство Fitch присвоїло рейтинг надійності і фінансової стійкості за міжнародною шкалою "ВВ". Компанію представляють 154 філії в найбільших містах Росії. Обсяг страхових премій на кін ц першого півріччя 8 186. 34 млн. руб.

8 Страхова компанія РОСНО.

Заснована в 1991 р. Одна з найбільших універсальних страхових компаній Росії. Контрольний пакет акцій, 99% є власністю Allianz New Europe Holding GMBH. Компанію представляють 88 філій, 8 дирекцій і 383 агентства по всій території Росії. Клієнтами компанії є 17 млн. приватних осіб і 50 тис. організацій. Обсяг страхових премій на кінець першого півріччя 11 386. 83 млн. руб.

7 Страхова компанія Згода.

Заснована в 1992 р. Одна з найбільших компаній Росії. Здійснює більше 90 видів обов'язкового і добровільного страхування. Присвоєно міжнародний рейтинг надійності " А +". Представлена ​​78 філіями і 248 агентствами по всій країні. Обсяг страхових премій на кінець першого півріччя 11 386. 83 млн. Руб. Обсяг страхових премій на кінець першого півріччя 11 844. 30 млн. Руб.

6 Страхова компанія ТСК.

Заснована в 1992 р. Реалізує понад 100 видів страхових послуг. У числі клієнтів 130 тис.підприємств і 4, 5 млн. фізичних осіб. Має 840 філій в найбільших адміністративних і промислових регіонах Росії. Напрями діяльності: автострахування, страхування судів, авіаційних ризиків, вантажів, цивільної відповідальності, будівельно-монтажних ризиків майнове страхування юр. осіб. Обсяг страхових премій на кінець першого півріччя 13 884. 02 млн. Руб.

5 Група "Альфа Страхування".

Заснована в 1992 році як " В. Е. Ст. А .", Потім в 2001 страхові групи "Східно-Європейське Страхове Агентство", "Остра-Київ" і "Альфа-Гарантії" об'єдналися під брендом група "Альфа Страхування". Серед основних клієнтів великі банки, компанії судновласники, вантажоперевізники, підприємства атомної енергетики, машинобудування і металургії. Міжнародний рейтинг стійкості агентства Fitch. Рейтинг надійності "А ++". Обсяг страхових премій на кінець першого півріччя 15 651. 83 млн. Руб.

4 Страхова компанія РЕСО-Гарантія.

Заснована в 1991 р. Ліцензія на 102 види послуг. Основні види діяльності: автострахування, медичне, майна, іпотечне, страхування туристів і страховка від нещасних випадків. Компанія представлена ​​800 філій по всій території Росії. Обслуговує 7, 2 млн. Клієнтів - приватних осіб і організацій. Міжнародний рейтинг від Standart & Poor's " ВВ +". Обсяг страхових премій на кінець першого півріччя 21 708. 96 млн. Руб.

3 Страхова група Ингосстрах.

Заснована в 1947р. Колишнє управління при міністерстві фінансів СРСР. Компанію представляють на території Росії 83 філії в найбільших містах країни і 221 офіс компанії. Крім того працюють 5 представництв за кордоном: на Україні, в Казахстані, Азербайджані, Китаї та Індії. Компанія бере участь у розробці законодавчих ініціатив.Ліцензії на всі види страхових послуг. Міжнародний рейтинг Standard & Poor's "ВВВ-". Обсяг страхових премій на кінець першого півріччя 25 253. 87 млн. Руб.

2 Страхова Група СОГАЗ.

Була заснована в 1993 р Є одним з найбільших страховиків федерального масштабу. Надає всі види страхових послуг. Структурно страхова група складається з 51 філії в 42 регіонах країни, які об'єднують 230 підрозділів, 600 офісів продажів. Провідний напрямок діяльності корпоративне страхування. Серед клієнтів найбільші підприємства державного масштабу. Міжнародний рейтинг Standard & Poor's "ВВВ-". Обсяг страхових премій на кінець першого півріччя 32 647. 23 млн. Руб.

1 Група компаній Росгосстрах.

Найбільша і найстаріша компанія Росії. Рік заснування 1921. Заснована з прийняттям РРФСР декрету "Про державне майновому страхуванні". За більшістю показників є лідером російського ринку. Компанія має суттєвий вплив на формування страхового бізнесу в Росії. Має у своєму розпорядженні високим рівнем сервісу, в тому числі дуже розвинена служба телефонної підтримки. Інфраструктура складається з 400 центрів врегулювання збитків. Всього в групу компаній входить 3000 агентств і страхових відділів по Росії. Пропонує клієнтам 55 видів страхування. На сьогоднішній день клієнтами компанії є 25 млн. Приватних осіб і організацій. Обсяг страхових премій на кінець першого півріччя 41 242. 18 млн. Руб.