Рейтинг найнадійніших автомобілів 2016 j. D. Power

Аналітики J. D. Power CSI регулярно проводять дослідження надійності автомобілів серед покупців з метою з'ясувати, чи всі автовласники задоволені своїми придбаннями. Опитуються водії зі стажем володіння автомобілем в два роки, з'ясовується кількість поломок, якість, зручність і витрати на техобслуговування. На підставі цих даних вираховується індекс задоволеності автовласника, згідно з яким автомобілі розташовуються в рейтингу. Хоча опитування проводилося серед європейських автолюбителів, думається, що результати його допоможуть визначити найнадійніший автомобіль і для Росії.

Зміст:

  • 10. Mazda CX-5
  • 9. Audi Q3
  • 8. Hyundai ix35
  • 7. Opel Adam
  • 6. Toyota Auris
  • 5. Skoda Fabia
  • 4. Skoda Yeti
  • 3. Opel Mokka
  • 2. VW Tiguan
  • 1. Kia Sportage

10. Mazda CX-5

Відкриває рейтинг найнадійніших автомобілів 2016 року стильний, яскравий кросовер з начинкою за останнім словом техніки (одна рекордно висока для звичайного серійного бензинового двигуна ступінь стиснення в 14: 1 чого вартий). Покупці скоріше задоволені надійністю автомобіля - на 100 машин припадає 92 поломки.

9. Audi Q3

Кросовер преміум-класу, комфортний, тихий і досить надійний - на 100 автомобілів налічується 90 поломок.

8. Hyundai ix35

Компактний кросовер, третє покоління Hundai Tucson відрізняється як безпекою (Американський інститут страхування і дорожньої безпеки удостоїв цей автомобіль вищою нагородою Top Safety Pick), так і надійністю - на сотню автомобілів припадає 89 поломок.

7. Opel Adam

Кращий представник класу малолітражних автомобілів з представлених в рейтингу. Маленький, економічний (всього 3. 5 л палива на 100 км), екологічний, з яскравим, незабутнім дизайном, хорошою обробкою і відмінною керованістю. І при цьому досить надійний - на 100 автомобілів 87 поломок.

6. Toyota Auris

Краща модель в сегменті компактного сімейного автомобіля в цьому рейтингу. При всій своїй зовнішній невиразності автомобіль досить надійний - серед автомобілів віком 2-3 роки в середньому 84 з 100 довелося звертатися за техдопомоги. Серйозними поломками обзавелося і того менше автомобілів - всього 2. 6%.

5. Skoda Fabia

Хетчбек Skoda Fabia - це вже третє покоління даної моделі. Великий, місткий (найбільш вражаючий багажник в класі) і безпечний (автомобіль отримав перше місце по пасивної безпеки в класі хетчбеків). Власники до Skoda Fabia ставляться позитивно - 80 поломок на 100 автомобілів.

4. Skoda Yeti

Володар звання "Сімейний автомобіль року", четвертого місця на конкурсі "Європейський автомобіль року" користується популярністю у автолюбителів - в кінці минулого року з конвеєра зійшли понад півмільйона компактних кросоверів Skoda Yeti. Після покупки власники швидше задоволені надійністю автомобіля - на 100 машин налічується 77 поломок.

3. Opel Mokka

З часів першої появи Opel Mokka в Женевському автосалоні пройшло вже чотири роки. В цілому покупці цілком задоволені цим міні-кросовером, який при малих розмірах володіє достатньою для бездоріжжя прохідністю (якщо вибрати комплектацію з повним приводом, звичайно). В цілому покупці задоволені якістю Opel Mokka. На 100 машин припадає 67 поломок, що дозволяє гідного представника німецького автопрому зайняти третю сходинку в рейтингу найнадійніших автомобілів.

2. VW Tiguan

Друге покоління кросовера VW Tiguan значно відрізняється від свого попередника - машина стала солідніше, більше за розмірами і комфортніше як для водія, так і для пасажирів. І рівень надійності досить високий - 58 поломок на 100 автомобілів.

1. Kia Sportage

І найнадійнішим автомобілем (навіть на вторинному ринку) і безсумнівним лідером рейтингу визнається позашляховик Kia Sportage, у якого на 100 автомобілів з пробігом доводиться всього лише 45 поломок. Вражаючий результат! Не дарма Kia Sportage користується заслуженою любов'ю автолюбителів. Остання версія автомобіля оснащена безліччю технічних новинок на кшталт системи розпізнавання дорожніх знаків, допомоги при паркування, камери в вітровому склі (вона аналізує розташування зустрічних автомобілів і автоматично перемикає світло з дальнього на ближнє) і багато чого іншого.