Рейтинг найперспективніших брендів Росії 2016 року

Сайт російської версії журналу Forbes опублікував рейтинг найперспективніших брендів 2016 року , з числа недавно з'явилися на ринку Росії. Список формувався з марок упакованих товарів, при цьому сам бренд повинен існувати рік або більше. При оцінці враховувалися зовнішній вигляд товару і концепція торгової марки. Бренди в рейтингу розташовуються згідно із середнім балом - від 8. 1 у переможця до 6. 7 у останнього в десятці.

Зміст:

  • 10. Bionova
  • 9. Молочна культура
  • 8. 387
  • 7. Солодких слів
  • 6. Любов і голуби
  • 5. На зарядку!
  • 4. Tobbi Kids
  • 3. Троє в човні
  • 2. Ескіморс
  • 1. Грільманія

10. Bionova

На десятому місці розташовується дітище компанії НоваПродукт, що спеціалізується на виробництві продуктів для діабетиків і різних харчових добавок. Компанія вирішила розширити асортимент і додати продуктів для схуднення і здорового харчування, яке, за твердженням творців, додасть куштували його баланс і гармонію, а також енергію і користь. В лінію входять батончики з різними наповнювачами (горіхи і ягоди), натуральні цукрозамінники, різноманітні мюслі і напої.

9. Молочна культура

Десять років тому Андрій Іонов купив молочне господарство в селищі Сільце, де протягом кількох століть вже існувало молочне виробництво. Головна особливість сучасного продукту - низький режим пастеризації та повна природність: в молоко нічого не додають і нічого не забирають з нього.Поставляються молочні продукти в цікавій упаковці - стакан обладнаний носиком.

8. 387

Під цим лаконічною назвою в топ-10 нових і вдалих російських брендів ховається нове пиво виробництва компанії Efes Rus. Це продукт калузької пивоварні за спеціальною технологією, що включає використання трьох різних видів солоду, довге варіння і низове бродіння.

7. Солодких слів

Компанія "Озерський сувенір" вирішила створити новий шоколадний продукт для тих, хто не знає, що подарувати подрузі або другові-тинейджеру і стоїть в болісних роздумах перед полицею з солодким в магазинах. Дизайн упаковки розрахований на юну аудиторію: коробочки яскравих кольорів прикрашені словами, якими підлітки люблять обмінюватися в соцмережах. Але не лякайтеся: у список увійшли виключно слова на кшталт "ня", "мур" і "чмоки".

6. Любов і голуби

Виробники зі Свердловської області вирішили звернутися до пізнаваному радянським минулим і стали випускати горілку під таким найменуванням. "Адже пляшка горілки - це як титри перед кінофільмом", як поетично висловився маркетолог, який розробляв назву.

5. На зарядку!

Компанія "Новосибхліб" вирішила перетворити звичайне вівсяне печиво в щось нове - його залили шоколадом і помістили по дві в пакет із зображенням зайця. Є два варіанти упаковки - рожева з бантиком (для дівчаток) і синя з окулярами (для хлопчиків). Втім, нічого поганого не трапиться, якщо нагодувати дітей печивом для протилежної статі.

4. Tobbi Kids

В нинішніх умовах складно отримати прибуток, торгуючи миючими засобами: ринок заповнений вщерть. Що ж робити? Творчі уми з Red Umbrella Group знайшли вихід: сегментувати ринок. Вони стали випускати серію гіпоалергенних засобів спеціально для прання дитячих речей, причому застосовується "диференційований підхід, що враховує вік малюка".

3. Троє в човні

Ще один сорт пива в цьому рейтингу. Компанія "Томське пиво" призначило його для інтелігентного споживача, який читав книгу "Троє в човні, не рахуючи собаки" або дивився радянський фільм по ній. Історія оповідає про трьох друзів, які вирушили на пошуки пригод вниз по Темзі. Цільова аудиторія заклик оцінила, і зараз на продажу марки припадає 15% продукції "Томського пива".

2. Ескіморс

Це друга спроба компанії "Мегапак" торгувати морсами, і на цей раз явно більш вдала. Яскравий дизайн, що запам'ятовується, нестандартний матеріал упаковки і слоган, що підкреслює стовідсоткову натуральність продукту.

1. Грільманія

Ці м'ясні напівфабрикати призначені для людей, що зібралися провести час на природі в компанії сім'ї і друзів. Відмітна риса марки - заміна звичайних для споживача інструкцій на звороті упаковки веселими картинками і велика різноманітність продуктів - кілька видів шашлику, безліч ковбасок і виробів з курятини. За минулий рік обсяг продажів продукції Всеволожського м'ясокомбінату по цій лінії виріс до 900 тонн.