Рейтинг найпопулярніших сайтів Рунета

Британська компанія SimilarWeb, що пропонує аналітичні послуги різним транснаціональним корпораціям, випустила рейтинг найпопулярніших сайтів в Рунеті .

Даний топ-10 базується на даних власної платформи SimilarWeb. Вона обробляє великі обсяги інформації для накопичення, вимірювання, оцінки та надання відомостей про моделі поведінки і статистикою залученості користувачів сайтів і мобільних додатків.

Зміст:

  • 10. Maps. yandex. ru
  • 9. Facebook. com
  • 8. Avito. ru
  • 7. Google. com
  • 6. Google. ru
  • 5. Youtube. com
  • 4. Mail. ru
  • 3. Ok. ru
  • 2. Yandex. ru
  • 1. Vk. com

10. Maps. yandex. ru

Онлайновий картографічний сервіс, який належить Yandex. ru. Тут можна знайти докладні карти міст світу, отримати інформацію про пробки на вулицях різних міст Росії, прокласти маршрут до точки призначення і подивитися панорами вулиць мегаполісів.

9. Facebook. com

Популярна безкоштовна соціальна мережа, яка дозволяє користувачам створювати профілі, завантажувати фотографії і відео, відправляти повідомлення друзям, родичам і колегам. Сайт, який доступний на 37 різних мовах, пропонує безліч корисних функцій, наприклад: групи (дозволяє людям, які мають спільні інтереси знаходити і спілкуватися один з одним) і події (дозволяє публікувати заходи і запрошувати гостей).

8. Avito. ru

Сайт, на якому можна придбати і збути майже все що завгодно. Меблі, автомобілі, предмети домашнього вжитку, тварин, велику і дрібну побутову техніку, нерухомість та ін.Не дивно, що він увійшов в десятку найбільш популярних в Росії інтернет-ресурсів.

7. Google. com

Спочатку відомий як BackRub, Google є пошуковою системою, до розробки якої приступили в 1996 році Сергій Брін і Ларрі Пейдж. Ларрі і Сергій вирішили змінити назву свого "дітища" і знайшли натхнення в терміні "гугол" (число, яке зображується так - 10 100).

У вересні 1997 року з'явився домен Google. com, а компанія з однойменною назвою була зареєстрована 4 вересня 1998 року.

6. Google. ru

Російський сайт пошукової машини.

5. Youtube. com

Беззмінний постачальник котиків, лабутенах, а також новин, музики, науково-розважальних програм, мультфільмів і т. д. І телевізор не потрібен!

4. Mail. ru

Портал належить Mail. Ru Group, інтернет-компанії, яка з'явилася в 1998 році як служба електронної пошти і пішла далі, ставши великим корпоративним гравцем в російськомовному сегменті Інтернету.

3. Ok. ru

Місце збору колишніх і нинішніх однокласників, а також одна з найпопулярніших соціальних мереж Рунета, що належить Mail. Ru Group. В добу сайт відвідує понад 50 мільйонів чоловік. У лютому 2016 року "Однокласники" і банк ВТБ 24 впровадили систему грошових переказів між користувачами мережі, до профілів яких прив'язані карти платіжних систем MasterCard, Maestro, Visa. І нехай за переказ стягується невелика комісія (30 рублів з суми менше 500 рублів і 60 рублів з суми від 501 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), зате багато соціальних мереж можуть похвалитися такою "фішкою"?

2. Yandex. ru

Найбільший конкурент номеру 7 рейтингу. Ця пошукова система знайде відповіді на самі незвичайні і хитромудрі питання, які можуть виникнути у російських користувачів, навіть якщо в пошуковий запит вкралася помилка.На порталі "Яндекс" представлено 50 сервісів, в тому числі "Новости", "Погода", "Пошук по блогах" і "Яндекс. Маркет".

1. Vk. com

Найпопулярніший сайт Рунета. Ця соціальна мережа, доступна на декількох мовах, особливо популярна у російськомовних користувачів. Як і інші соцмережі, Vk дозволяє користувачам обмінюватися публічними або особистими повідомленнями, створювати закриті або публічні групи і події, обмінюватися зображеннями, піснями і відео, грати в браузерні ігри.