Рейтинг найпопулярніших подарунків на День Закоханих

Наближається 14 лютого - свято, яке ми за останнє десятиліття так звикли відзначати, що вже не замислюємося про його іноземне походження. Все частіше навіть самі скептично налаштовані по відношенню до "закордонним" віянням росіяни в День закоханих, дарують особливу увагу другій половинці. Рейтинг найпопулярніших подарунків на День святого Валентина складено на основі думок як самих дарувальників і обдаровуваних, так і продавців самих різних торгових точок.


Читайте також: найцікавіші ідеї подарунків на День Всіх Закоханих.

5. Квіти - один з безумовних хітів серед подарунків. Природно, в якості дарувальника в переважній більшості випадків виступають чоловіки. Особливою популярністю користуються червоні троянди - знаменитий символ палкого кохання. Хоча в останні роки великим попитом користуються дорогі і вишукані букети з орхідеями.

4. Солодощі в День святого Валентина підносять не тільки дівчатам. Чоловікам, як правило, дістаються від улюблених подарунки власного виготовлення - печиво, кекси і пироги в формі серця. Самі ж представники сильної половини часто поспішають побалувати дорогу половинку коробочкою цукерок або інших солодощів, оформлених в "серцевому" стилі.

3. Ювелірні вироби - найбільш дорогий презент з числа популярних. І, тим не менше, напередодні Дня закоханих у всьому світі різко зростає попит на кільця, а також підвіски у формі сердечок.Свято часто використовують, щоб зробити пропозицію руки і серця, звідси і особливий попит на колечка. Чоловікам, хоча і не так часто, теж дістаються в якості подарунка прикраси - запонки, затискачі для купюр і шпильки для краватки.

2. Романний вечерю - дуже популярний варіант подарунка, який може бути виконаний у безлічі варіацій. Це може бути вечеря-сюрприз або давно запланований захід. Багато пар проводять романтичну трапезу будинку при світлі свічок, але не менша кількість закоханих завчасно замовляють столик на двох в ресторані.

1. Листівка-валентинка - це подарунок №1 до Дня закоханих. Мільйони і мільйони паперових сердечок випускають до лютого друкарні по всьому світу. Творчо налаштовані закохані часто роблять валентинки своїми руками. Але навіть за умови придбання готової листівки більшість дарувальників прикрашає презент парою власноруч написаних рядків.