Рейтинг найбільш затребуваних роботодавців світу

Хороший роботодавець - заповітна мрія мільйонів людей. Соціальна мережа LinkedIn, що спеціалізується на спілкуванні професіоналів з будь-яких сфер, склала рейтинг найбільш затребуваних роботодавців світу .

З двох мільйонів компаній були відібрані 100 найкращих і бажаних для шукачів. Звичайно, слід враховувати, що даний рейтинг включає роботодавців з будь-яких галузей, а вузьких спеціалістів можуть бути цікавіше спеціалізовані галузеві рейтинги LinkedIn. Примітно, що в списку лідирують представники IT сектора.

Ми пропонуємо до Вашої уваги першу десятку рейтингу найбільш затребуваних роботодавців.

Зміст:

  • 10. The Coca-Cola Company
  • 9. McKinsey & Company
  • 8. Procter & Gamble
  • 7. Pepsico
  • 6. General Electric Company
  • 5. Unilever
  • 4. Facebook
  • 3. Microsoft
  • 2. Apple
  • 1. Google

10. The Coca-Cola Company

є наймачем для 140 тисяч співробітників по всьому світу. І більшість працівників цілком досить своєю долею. До речі, кращі співробітники Coca-Cola проходять бізнес-тренінги не де-небудь, а в Антарктиді під керівництвом знаменитого полярника Роберта Свона.

9. McKinsey & Company

- консалтингова компанія, представлена ​​в 52 країнах, в тому числі і в Росії. McKinsey є роботодавцем для 9 тисяч співробітників. Вимоги до претендентів на вакантні посади досить високі, адже клієнтами організації є дві третини компаній з рейтингу Fortune 1000.

8. Procter & Gamble

- улюблений роботодавець доя 130 тисяч співробітників в 80 країнах. У Росії на компанію працюють близько 4000 чоловік. Імідж P & G як затребуваного роботодавця кілька похитнувся після оголошення в березні 2012 року про планове скорочення більше 5 тисяч співробітників протягом найближчих 4 років.

7. Pepsico

- одна з найбільших компаній в рейтингу, на неї працюють близько 300 тисяч осіб. Російське представництво Pepsico - це 48 тисяч робочих місць на 49 підприємствах по всій країні.

6. General Electric Company

- одна з найбільших корпорацій світу за кількістю зайнятих працівників порівнянна з показником Pepsico. На території Росії і СНД компанія працевлаштувала понад 3200 чоловік.

5. Unilever

- роботодавець для 150 тисяч співробітників. Для росіян компанія - один з найбільш затребуваних роботодавців і шанси працевлаштуватися досить великі, адже наш ринок входить в десятку найбільших для Unilever, представленої в 180 країнах світу.

4. Facebook

- роботодавець мрії для багатьох стражденних, адже компанія славиться своїми високими зарплатами. Штат Facebook включає близько 3200 чоловік, які працюють в найкомфортніших умовах. Так, в плані 19-го офісу компанії передбачений невеликий зелений парк для відпочинку.

3. Microsoft

містить в штаті близько 90 тисяч осіб. Російське представництво компанії "прихистив" близько тисячі співробітників. Значну частину посад передбачають отримання певної кількості акцій Microsoft, які переходять у власність після 5 років сумлінної роботи.

2. Apple

має в штаті 63 тисячі співробітників, майже 60% з яких працюють в роздрібній мережі корпорації по всьому світу. На корпоративному сайті компанії в розділі вакансії особливий акцент зроблено на те, що яку б посаду не обіймав співробітник, він буде відчувати себе частиною величезної компанії, не схожою на інші.

1. Google

- найпопулярніший роботодавець за версією LinkedIn. Щасливцями, які працюють на транснаціональну корпорацію, є 54 тисячі осіб. Російське представництво компанії запрошує не лише фахівців з розробки ПЗ, а й фахівців у сфері продажів, маркетингу, комунікацій та юридичного супроводу.