Рейтинг наймодніших знаменитостей 2012 року

Зовнішній вигляд популярних зірок, політиків і спортсменів незмінно привертає увагу громадськості. Наявність або відсутність смаку, вміння дотримуватися моди, зберігаючи власний стиль, завжди знаходять відображення у всіляких рейтингах і топах.

Багато поп-ідоли по праву носять звання ікони стилю. Портал Chikatoo. com склав рейтинг наймодніших знаменитостей 2012 року , який ми сьогодні пропонуємо вашій увазі.

Зміст:

  • 10. Тейлор Свіфт (Taylor Alison Swift).
  • 9. Ешлі Бенсон (Ashley Victoria Benson).
  • 8. Емма Уотсон (Emma Charlotte Duerre Watson).
  • 7. Фібі Тонкин (Phoebe Tonkin).
  • 6. Демі Ловато (Demetria Devonne "Demi" Lovato).
  • 5. Ешлі Грін (Ashley Michele Greene).
  • 4. Ванесса Хадженс (Vanessa Anne Hudgens).
  • 3. Ніна Добрев (Nina Dobrev).
  • 2. Селена Гомес (Selena Marie Gomez).
  • 1. Майлі Сайрус (Miley Ray Cyrus).

10. Тейлор Свіфт (Taylor Alison Swift).

Кантрі-виконавиця і акторка в 2011 році увійшла до престижного списку "Королеви Поп-музики" журналу Rolling Stone. Вона - одна з найбільш успішних цифрових виконавців в історії, зареєстровано понад 34 мільйонів цифрових продажів.

9. Ешлі Бенсон (Ashley Victoria Benson).

Досвід роботи в модельному бізнесі, безумовно, позитивно позначився на вмінні Ешлі підкреслювати зовнішні гідності за допомогою одягу. Сьогодні Бенсон - зірка американських телесеріалів.

8. Емма Уотсон (Emma Charlotte Duerre Watson).

Герміона з культової саги про Гаррі Поттера виросла і перетворилася в стильну і модну чарівну молоду жінку.Емма серйозно захоплюється світом моди, стверджуючи, що fashion-індустрія має багато спільного з мистецтвом.

7. Фібі Тонкин (Phoebe Tonkin).

Австралійська актриса не тільки знімається в кіно, але і успішно грає на театральній сцені. В активі Фібі є досвід роботи зі світом моди в якості моделі. Численні шанувальники стверджують, що Тонкін - одна з найстильніших актрис сучасності.

6. Демі Ловато (Demetria Devonne "Demi" Lovato).

Ця американська співачка і актриса вміє віртуозно балансувати на грані сексуальності і епатажу. На тілі актриси кілька татуювань, які часто майстерно вплітаються в образ, гармонируя з її нарядами.

5. Ешлі Грін (Ashley Michele Greene).

Зірка кіносаги "Сутінки" має досвід роботи в рекламі, модельному бізнесі і на телебаченні. Стиль Ешлі, безумовно, підкреслює її зовнішню привабливість, поєднуючи свіжість і витончену елегантність.

4. Ванесса Хадженс (Vanessa Anne Hudgens).

Американська співачка і актриса на сцені в восьми років. У Ванесси є досвід роботи в театрі, рекламі і на ТБ. Незважаючи на те, що експерти порталу Chikatoo. com високо оцінили вміння Ванесси красиво одягатися, скандальну популярність дівчині принесла серія знімків без одягу, розтиражованих в Інтернеті.

3. Ніна Добрев (Nina Dobrev).

Гімнастка, актриса і фотомодель народилася в Болгарії, але живе в Канаді. Модниця, спортсменка і просто красуня була якось під арештом за порушення громадського порядку, що тільки збільшило популярність Ніни.

2. Селена Гомес (Selena Marie Gomez).

В неповні 20 років дівчина може кого завгодно вразити "послужним списком". Селена - співачка, актриса, композитор, телеведуча, автор пісень, гітаристка, піаністка, ударниця і посол доброї волі ЮНІСЕФ.В одязі міс Гомес присутні речі самих різних стилів і напрямків, що не дивно, враховуючи її щільний графік і різноманітність занять.

1. Майлі Сайрус (Miley Ray Cyrus).

Ця американська співачка і актриса прославилася завдяки головній ролі в серіалі "Ханна Монтана". У прагненні позбутися іміджу дівчинки-підлітка Майлі воліє сексуальну, але напрочуд елегантний одяг. У 2010 році Сайрус увійшла в сотню знаменитостей "Celebrity 100" журналу Forbes.