Рейтинг найдорожчих дорожньо-транспортних пригод

Аварії на дорогах трапляються щодня. За оцінками експертів щорічний світовий матеріальний збиток від ДТП становить близько 500 мільярдів доларів США! Виявляється, є автовласники, чий внесок в цю суму є найбільш вагомим.

Представляємо рейтинг найдорожчих дорожньо-транспортних пригод.

Зміст:

  • 5. На п'ятому місці рейтингу аварія, що сталася в 2005 році в Малібу за участю ексклюзивного автомобіля Enzo Ferrari.
  • 4. На четвертому рядку найдорожчий в світі серійний автомобіль Bugatti Veyron.
  • 3. Три перші рядки рейтингу займають ДТП, в яких не обійшлося без участі шикарних автомобілів марки Ferrari.
  • 2. На другому місці серйозне ДТП, зареєстроване в грудні цього року в Японії, за участю 14 машин, з них 8 суперкарів.
  • 1. Тож не дивно, що перше місце в рейтингу займає найдорожчий на даний момент автомобіль - Ferrari 250 GTO 1962-1964 років випуску.

5. На п'ятому місці рейтингу аварія, що сталася в 2005 році в Малібу за участю ексклюзивного автомобіля Enzo Ferrari.

ДТП сталося через те, що водій Стівен Еріксон на швидкості 315 км / год не впорався з керуванням. Збиток від цього ДТП склав 1 300 000 доларів США. Треба відзначити, що ці дорогі і престижні автомобілі, що випускаються обмеженою кількістю ставали учасниками серйозних аварій щонайменше 14 разів.На щастя для безтурботних водіїв, Enzo Ferrari забезпечує воістину чудову безпеку. Наприклад, відомий випадок, коли після аварії на швидкості понад 250 км / год водій не тільки вижив, а й практично не отримав будь-яких серйозних каліцтв.

4. На четвертому рядку найдорожчий в світі серійний автомобіль Bugatti Veyron.

Власне вся серія обмежується лише трьома сотнями машин. Причому відомо, що як мінімум дві з них вже побували в ДТП. Герой нашого рейтингу розбив свій автомобіль на швидкості 160 км / год, не втримавши управління на слизькій дорозі в дощову погоду. Збиток від аварії склав 1 600 000 доларів США. Примітно, що куплений Bugatti Veyron був всього за тиждень до цього ДТП.

3. Три перші рядки рейтингу займають ДТП, в яких не обійшлося без участі шикарних автомобілів марки Ferrari.

Відкриває трійку лідерів рейтингу Ferrari 250 GT TDF 1959 випуску, який влетів в стіну на повному ходу під час гонки Shell Ferrari-Maserati Historic Challenge в 2003 році. Збиток від аварії склав 1 650 000 доларів США.

2. На другому місці серйозне ДТП, зареєстроване в грудні цього року в Японії, за участю 14 машин, з них 8 суперкарів.

Під час автопробігу з японського регіону Кюсю в Хіросіму один з водіїв Ferrari на мокрій дорозі не впорався з керуванням і протаранив поруч їхав. Природно, що в щільному потоці які йдуть на неймовірній швидкості машин зіткнення викликало ланцюгову реакцію. За лічені секунди пошкодження отримали авто таких моделей, як Lamborghini Diablo, Ferrari 355, Ferrari F430, Ferrari F360, Ferrari F512, Nissan Skyline, Mercedes-Benz і Toyota Prius.

Близько шостої години знадобилося прибула поліції і рятувальникам на усунення наслідки ДТП.У числі постраждалих опинилися 10 осіб. Попередня оцінка показала, що мінімальний збиток становить 3 000 000 доларів США.

1. Тож не дивно, що перше місце в рейтингу займає найдорожчий на даний момент автомобіль - Ferrari 250 GTO 1962-1964 років випуску.

Анонімний покупець з Англії придбав свою машину в 2008 році на аукціоні за 28 500 000 доларів США. Як виявилося, придбаний був авто не заради зберігання в закритому гаражі - так як через деякий час після придбання машина стала учасницею найдорожчого в світі ДТП. Водій не встиг вчасно загальмувати і суперкар протаранив їхав попереду. До речі, розмір матеріальної шкоди (28 500 000 доларів США) перевищує вартість всіх 14 згаданих вище Enzo Ferrari.

Очевидно, що гарячу вдачу дорогого спортивного авто робить його не найбезпечнішим учасником дорожнього руху. Залишається побажати щасливих власників суперкарів обзавестися відмінною реакцією, майстерністю і максимальної стриманістю на трасі. Втім, подібні якості не завадять будь-якому автовласникові. Удачі на дорогах!