Рейтинг найдорожчих футбольних команд світу

Інший раз складається відчуття, що в футбол грають не футболісти, а величезні грошові суми. Розподіл прибутку за продаж прав на телетрянсляціі, солідні бонуси за виступи в престижних міжнародних змаганнях, сувенірна продукція та багатомільйонні бариші від продажу футболістів - ось основа добробуту успішних клубів. Чи не бідують і ті команди, які отримали потужні фінансові вливання з боку інвесторів. Останні спонсорують клуби з різних причин, проте, завжди отримуючи жадані престиж і славу. Розглянемо актуальний рейтинг найдорожчих футбольних команд світу .

Зміст:

  • 10. ФК Інтернаціонале.
  • 9. ФК Ліверпуль - $ 552 млн.
  • 8. ФК Ювентус - $ 628 млн.
  • 7. ФК Челсі - $ 822 млн.
  • 6. «ФК Мілан» - $ 838 млн.
  • 5. ФК Барселона »- $ 975 млн.
  • 4. ФК Баварія - $ 1, 04 млрд.
  • 3. ФК Арсенал - $ 1, 19 млрд.
  • 2. ФК Реал Мадрид - $ 1, 5 млрд.
  • 1. ФК Манчестер Юнайтед - $ 1, 9 млрд.

10. ФК Інтернаціонале.

Клуб замикає десятку товстосумів. Вартість активів команди, за даними авторитетного журналу Forbes, який проводить дослідження, становить $ 441 млн. Після відходу Моуріньо команда потребує оновлення складу, що тягне фінансові вкладення і період очікування віддачі. Однак прихід цього літа китайських інвесторів ефект може настати набагато швидше.

9. ФК Ліверпуль - $ 552 млн.

Колись грізний англійський гранд давненько не вигравав нічого путнього.Намагаючись нав'язати боротьбу в національному чемпіонаті, Ліверпуль раз по раз зазнавав невдачі, демонструючи по ходу сезону лише окремі проблиски якісної гри. Проте, "Ліверпуль" - це бренд світового футболу, яскраві зірки в складі і завжди великі амбіції вищого менеджменту.

8. ФК Ювентус - $ 628 млн.

Цей клуб відродився з італійської серії "В", немов Фенікс із попелу. Потрапивши в нижчий дивізіон за доведеними звинуваченнями керівництва в організації договірних матчів, Ювентус не тільки миттєво повернувся назад, але і значно омолодить склад, ставлячи перед собою нові високі цілі. В даний час Ювентус являє собою успішний сплав молодості і досвіду, адже в його рядах чемпіони Світу Буффон і Пірло. Після вдалого минулого сезону, в якому команда зуміла впевнено добути Скудетто, інтерес до цього клубу серед уболівальників тільки зростає.

7. ФК Челсі - $ 822 млн.

Капітали Романа Абрамовича зуміли забезпечити клубу "всього" 7-у позицію в рейтингу найдорожчих футбольних команд світу. Проте, після ряду непереконливих сезонів і експериментів з тренером володар Кубка чемпіонів видав рекордний старт в АПЛ і бачиться грізною силою на футбольному полі, а також привабливим знаком для футбольних уболівальників і спонсорів.

6. «ФК Мілан» - $ 838 млн.

Зовні команда сповнена благополуччя, однак тривожні симптоми можна угледіти в зв'язку продажу свого лідера - Ібрагімовича, чиї апетити по зарплатні стали непосильними для клубу. Проблеми із законом у екс-президента команди Берлусконі і намітився ігрова криза можуть негативно позначитися на фінансовій потужності клубу.

5. ФК Барселона »- $ 975 млн.

З огляду на успіхи команди на спортивній арені, можна припустити подальше зростання активів клубу.

4. ФК Баварія - $ 1, 04 млрд.

Цей супергранд позиціонує німецький футбол на міжнародному рівні. Недивний інтерес до команди з боку спонсорів та інвесторів.

3. ФК Арсенал - $ 1, 19 млрд.

Чи не виграючи значущі трофеї протягом багатьох років, Арсенал, тим не менш. Завжди поступається на заключних стадіях. Часто молода, знову створювана нев'янучою Арсеном Венгером, команда розпадається з легкої руки всюдисущих футбольних агентів.

2. ФК Реал Мадрид - $ 1, 5 млрд.

Команда, яка завжди ставить перед собою максимальні цілі.

1. ФК Манчестер Юнайтед - $ 1, 9 млрд.

Серед найбільш забезпечених клуб представляє собою розкручений у фанатів в будь-якій точці земної кулі бренд.