Рейтинг найнебезпечніших дієт

Тисячі людей в надії позбутися від зайвих кілограмів регулярно намагаються самі різні дієти. Однак лікарі наполегливо закликають вибирати спосіб схуднення з обережністю - адже багато "чудодійні" методи можуть заподіяти здоров'ю непоправної шкоди. Дієтологи однозначно голосують не за періодичну зміну режиму харчування, а за щоденне здорове і правильне меню.

Сьогодні ми публікуємо рейтинг найнебезпечніших дієт , які завдають шкоди навіть самому міцному організму.

Якщо хочете схуднути, краще використовуйте найефективніші дієти в світі, описані раніше.

Зміст:

  • 5. Солодка (шоколадна) дієта
  • 4. Білкова дієта
  • 3. Монодиета, замикає трійку лідерів рейтингу
  • 2. Питна дієта вважається не менш небезпечною, ніж монодиета
  • 1. "Таблеткового" дієта - безумовний лідер рейтингу найнебезпечніших

5. Солодка (шоколадна) дієта

На перший погляд здається досить привабливою. Протягом дня дозволяється з'їдати 3 рази по 30 грамів шоколаду без родзинок і горіхів, запиваючи його несолодким кавою або чаєм. Такий режим харчування загрожує серйозними проблемами з шлунково-кишковим трактом. Крім того раціон рясніє вуглеводами, але вкрай бідний іншими необхідними елементами. Не кажучи вже про те, що плитка шоколаду в день може спровокувати розвиток алергічної реакції.

4. Білкова дієта

Любима "мясоедами", адже вона передбачає вживання в їжу нежирних м'ясних продуктів та інших джерел протеїну.Однак відсутність в меню свіжих овочів і фруктів, круп і мінімум молочних продуктів викликає серйозні проблеми з травленням, нирками і порушення обміну речовин. Під контролем лікаря-дієтолога дійсно може бути складена ефективна дієта на основі білкових продуктів, але вона неодмінно буде включати і інші необхідні елементи.

3. Монодиета, замикає трійку лідерів рейтингу

Це вживання в їжу одного єдиного продукту. Ця дієта - одна з найскладніших в психологічному плані, і при цьому завдає значної шкоди організму. Який би продукт не був обраний (мед, гречка, кефір, яблука і т. Д.), Він не в змозі забезпечити людину всіма необхідними елементами. Тривала (більше 2 днів) монодиета небезпечна погіршенням самопочуття і порушенням обміну речовин.

2. Питна дієта вважається не менш небезпечною, ніж монодиета

Коли з раціону виключаються всі тверді продукти, порушується робота кишечника і страждає обмін речовин. Крім того, скинуті кілограми найчастіше досить швидко повертаються на місця, після відмови від дієти. Питна дієта абсолютно протипоказана при захворюваннях нирок, серця, гіпертонії і схильності до набряків.

1. "Таблеткового" дієта - безумовний лідер рейтингу найнебезпечніших

Чудо-пігулки обіцяють позбавлення від зайвої ваги в рекордні терміни без зміни звичного способу життя. Всі ці кошти для схуднення відносяться до однієї з чотирьох категорій: сечогінні препарати, проносні засоби, препарати для зниження почуття голоду і ті, що перешкоджають засвоєнню жирів з їжі. Сечогінні та проносні засоби можуть привести до серйозного зневоднення організму, порушення обміну речовин, розладів роботи травної системи.Таблетки, що пригнічують голод, викликають серйозне звикання. Ті препарати, які не дають засвоюватися жирам, завдають серйозного удару по обміну речовин.