Рейтинг найкрасивіших жінок Олімпіади-2012

Літні Олімпійські Ігри в Лондоні запам'яталися любителям спорту не тільки видатними досягненнями атлетів. Серця мільйонів чоловіків по всьому світу радісно тріпотіли при вигляді сяючих посмішок і струнких фігур найпривабливіших спортсменок.

Моніторингове агентство NewsEffector спільно з фондом "Інтеграція" склало рейтинг найкрасивіших жінок Олімпіади-2012 . До нього увійшли спортсменки з національних збірних країн СНД.

Оцінити принади красунь зголосилися 17200 чоловік, які взяли участь у відповідному опитуванні.

Зміст:

  • 10. Вікторія Рибалко (Україна), легка атлетика.
  • 9. Алія Мустафіна (Росія), спортивна гімнастика.
  • 8. Юлія Єлістратова (Україна), триатлон.
  • 7. Олександра Герасіменя (Білорусія), плавання.
  • 6. Уляна Трофімова (Узбекистан), художня гімнастика.
  • 5. Анна Аляб'єва (Казахстан), художня гімнастика.
  • 4. Олена Ісінбаєва (Росія), стрибки з жердиною.
  • 3. Марія Шарапова (Росія), великий теніс.
  • 2. Ксенія Вдовіна (Росія), легка атлетика.
  • 1. Кароліна Севастьянова (Росія), художня гімнастика.

10. Вікторія Рибалко (Україна), легка атлетика.

Незважаючи на те, що Вікторія не принесла в скарбничку збірної України жодної медалі, шанувальники гідно оцінили зовнішні дані рудоволосої спортсменки.

9. Алія Мустафіна (Росія), спортивна гімнастика.

Алія - ​​не просто красуня, а й справжня чемпіонка Олімпіади-2012.Вона завоювала аж 4 медалі, в тому числі одну золоту. Крім того, Мустафіна - абсолютна чемпіонка світу 2010 року.

8. Юлія Єлістратова (Україна), триатлон.

Українська спортсменка не привезли на батьківщину медалей, але підкорила серця вболівальників чоловічої статі.

7. Олександра Герасіменя (Білорусія), плавання.

Справжня дівчина-русалка з ясним поглядом і товстою косою завоювала 2 срібні медалі. Олександра - Чемпіонка світу 2010, чемпіонка та срібна призерка Чемпіонату Європи, найкраща спортсменка Білорусі за підсумками минулого року.

6. Уляна Трофімова (Узбекистан), художня гімнастика.

Уляна вважалася визнаним лідером збірної Узбекистану, однак перед початком Олімпіади дівчина на тренуваннях отримала перелом ноги. Незважаючи на травму, Трофимова взяла участь в змаганнях, хоча і залишилася без медалей.

5. Анна Аляб'єва (Казахстан), художня гімнастика.

На рахунку у молодої спортсменки поки немає олімпійських медалей, проте Анна є чемпіонкою Азіади-2010 в командному заліку і подає великі надії.

4. Олена Ісінбаєва (Росія), стрибки з жердиною.

Олена завоювала на Іграх бронзову медаль. І хоча шанувальники чекали від Ісінбаєвої нових рекордів і золотої нагороди, ніхто з них не збирається заперечувати очевидного: Олена - одна з найчарівніших спортсменок в світі.

3. Марія Шарапова (Росія), великий теніс.

До звання першої ракетки світу Шарапова додала срібло Олімпіади - 2012. Ну а звання секс-символу Марія гордо носить вже не перший рік. А значить, не дивно, що саме вона замикає трійку лідерів рейтингу.

2. Ксенія Вдовіна (Росія), легка атлетика.

Чарівна росіянка мала бігти в естафеті 4х400 метрів, але тренери ухвалили рішення про заміну спортсменки.На рахунку у Ксюши - срібло Чемпіонату світу 2010 і дворазова перемога на чемпіонаті Європи серед молоді.

1. Кароліна Севастьянова (Росія), художня гімнастика.

Нинішня Олімпіада стала для спортсменки дебютною. Тим більше приємно, що Кароліна завоювала олімпійське золото в груповому багатоборстві. Найкрасивіша жінка Олімпіади 2012 вже має звання чемпіонки Юнацьких Олімпійських Ігор 2010 року.