Рейтинг найкрасивіших в світі поп

Та пікантна частина жіночого тіла, про яку мова піде в нашому сьогоднішньому рейтингу незмінно притягує увагу чоловіків. Понад дві тисячі чоловіків взяли участь в голосуванні, присвяченому вибору тієї знаменитої красуні, чия попа є найбільш привабливою. Пропонуємо Вашій увазі рейтинг кращих поп , складений за матеріалами чоловічого журналу ZOO. З 50 імен, що потрапили в список, ми вибрали шістку кращих.

Зміст:

  • 6. Скарлетт Йоханссон (Scarlett Johansson)
  • 5. Кейтлін Вінтерс (Caitlin Wynters)
  • 4. Пікс Лот (Pixie Lott)
  • 3. Джина Муллінс (Geena Mullins)
  • 2. Ріанна (Rihanna)
  • 1. Кім Кардашьян (Kim Kardashian)

6. Скарлетт Йоханссон (Scarlett Johansson)

Виявилася на шостому місці рейтингу, підкоривши аудиторію ZOO своїми спокусливими формами. Зовнішність улюбленої актриси Вуді Аллена чимало сприяє успіху фільмів з її участю.

5. Кейтлін Вінтерс (Caitlin Wynters)

Ця британська фотомодель вже красувалася на обкладинці ZOO. Зірка чоловічих журналів виглядає неймовірно спокусливо. Причому, не тільки при погляді ззаду. Серед моделей ZOO Кейтлін користується величезною популярністю.

4. Пікс Лот (Pixie Lott)

Молода англійська співачка, актриса і танцівниця. Вірно кажуть, що заняття хореографією позитивно позначається на вигинах жіночої фігури, і найкрасивіші попи належать дівчатам, всерйоз захоплених танцями. У всякому разі, до трійки лідерів рейтингу Пікс не дотягнула зовсім небагато.

3. Джина Муллінс (Geena Mullins)

Мініатюрна англійська фотомодель, яка при вазі в 49 кг має досить апетитними формами.Красуня, яка постає перед трійку лідерів рейтингу, обожнює літо, ананаси і собак. А її, в свою чергу, обожнюють мільйони чоловіків по всій планеті.

2. Ріанна (Rihanna)

Барбадоська і американська співачка R & B, актриса і модний дизайнер знаменита не тільки своїм голосом, а й хвилюючими формами, які вона із задоволенням демонструє в своїх кліпах. Ріанна легко змогла залишити позаду найспокусливіших моделей.

1. Кім Кардашьян (Kim Kardashian)

Очолює хіт-парад прекрасних форм. У нинішньому році попи знаменитостей рейтинг непередбачуваний. Дивно, але досить скромні позиції у таких фігуристих зірок, як Джей Ло і Шакіра, що не увійшли в першу десятку. Але перемога запаморочливої ​​телезірки Кім була цілком передбачувана. Саме за неї проголосувала переважна більшість чоловіків.

Побачивши принади учасниць рейтингу, не станеш дивуватися, що фото поп знаменитостей щодня розшукують пошукові системи мережі Інтернет за запитом мільйонів користувачів.