Рейтинг найагресивніших і настирливих банків Росії

"Ну візьміть кредит, на найвигідніших умовах і тільки для вас" - благає клієнтів реклама банків. Але варто трохи затриматися з виплатою кредиту, як з "кращого друга" банк відразу перетворюється в нетактовного і грізного позикодавця.

Спільними зусиллями Центру мобільної безпеки і визначника номерів NumВuster! і громадської структури "Росія без боргів" був складений список банків, які в 2015 році просто завалили своїх клієнтів смс-повідомленнями і дзвінками.

Зміст:

 • Найбільш агресивні банки Росії
  • 3. "Русский Стандарт"
  • 2. "Тінькофф"
  • 1. "СКБ-банк"
 • Самі настирливі банки Росії
  • 5. "АйМаніБанк"
  • 4. "Хоум Кредит"
  • 3. "Русский Стандарт"
  • 2. "Тінькофф"
  • 1. "Альфа-банк"

Самі агресивні банки Росії

Ось як виглядає топ-3 найбільш агресивних банків , чиї співробітники не відрізнялися доброзичливим поведінкою.

3. "Русский Стандарт"

З назвою цього банку (одного з лідерів на ринку кредитних карт) пов'язано кілька історій про брутальне ставлення до клієнтів. Так, в 2013 році мешканці Челябінська Ірині С., яка заборгувала 150 тисяч рублів, і її родичам, надсилали листи з пропозицією продати печінку і нирки, і навіть вказали вартість кожного органу. А потім запропонували продати немовля, за нього, мовляв, дадуть в доларах. Однак прокуратура і управління МВС Росії по Челябінську не стали порушувати кримінальну справу, для нього не знайшлося підстав.

2. "Тінькофф"

Особливістю цього банку є дистанційне надання послуг. Тому він не має мережі продажів. В основному, "Тінькофф" пропонує кредитні картки і приймає вклади фізичних осіб.

1. "СКБ-банк"

Кредитна організація федерального масштабу. Знаходиться на другому місці за розміром активів в Свердловській області. Споживчий кредит цього банку входить в п'ятірку найбільш доступних позик, за даними Порівняй. ру.

Самі настирливі банки Росії

А ось рейтинг самих настирливих російських банків . Їх співробітники вважають, що кращий спосіб повернути гроші за кредит - обрушити на боржника шквал голосових і текстових повідомлень.

5. "АйМаніБанк"

До 2013 року називався "АлтайЕнергоБанк". На сайті Банки. ру в розділі відгуків є повідомлення про те, що клієнтам банку приходять sms з проханням сплатити заборгованість за інших людей (причому абсолютно невідомих).

4. "Хоум Кредит"

Пропонує як кредити готівкою, так і кредитні та дебетові карти. Також приймає вклади від населення. На сайті Відгуків. немає є негативні висловлювання від людей, які отримували дзвінки і sms від "Хоум Кредиту" з пропозицію взяти позику. А вже боржникам (або їх родичам) від дзвінків не врятуватися.

3. "Русский Стандарт"

Потрапити одночасно в рейтинг найбільш агресивних і самих настирливих банків - сумнівне досягнення.

2. "Тінькофф"

Позитивні відгуки клієнтів про банк пов'язані з швидким рішенням про видачу кредиту, великим кредитним лімітом і лояльним ставленням до людей з невеликими доходами. Вистачає і негативних відгуків, зокрема, про нарахування відсотків за кредит і неустойку.

1. "Альфа-банк"

Працює з 1991 року і входить в число лідерів фінансового ринку РФ.Представники "Альфа-банку" заявили, що дзвінки клієнтам пов'язані або з новими послугами банку, або з нагадуванням про борг. На думку банкірів, забудькуватим боржникам дзвінок допомагає повернутися в графік платежів.

А ось лідером по тактичному відношенню до клієнтів став "Сбербанк" - найнадійніший банк 2016 року.