Рейтинг найдоступніших іномарок

Незважаючи на те, що по дорогах країни роз'їжджають мільйони машин вітчизняних виробників, вибираючи нове авто, більшість росіян вважають за краще іномарки. Тим більше, що в останні роки автомобілі іноземних марок, що збираються в Россі і СНД, стали цілком доступні за ціною.

Сьогодні ми пропонуємо Вам рейтинг найдоступніших іномарок , в який увійшли машини зі стартовою ціною від 285 до 416 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зміст:

  • 10. Chevrolet Spark (від 416 тисяч рублів)
  • 9. BYD F3 (від 390 тисяч рублів)
  • 8. Peugeot 107 (від 385 тисяч рублів)
  • 7. Kia Picanto (від 379 тисяч рублів)
  • 6. Renault Logan (від 349 тисяч рублів)
  • 5. Chery Bonus (від 339 тисяч рублів)
  • 4. Chery Kimo (від 335 тисяч рублів)
  • 3. Geely MK (від 329 тисяч рублів)
  • 2. Daewoo Nexia (від 312 тисяч рублів)
  • 1. Daewoo Matiz (від 204 тисяч рублів)

10. Chevrolet Spark (від 416 тисяч рублів)

Найдорожча машина в рейтингу доступних іномарок - це міська малолітражка. Значна ціна базової комплектації пояснюється тим, що в неї входить кондиціонер, аудіосистема і навіть кріплення ISOFIX для дитячого автокрісла.

9. BYD F3 (від 390 тисяч рублів)

У базовій комплектації китайського авто відсутні подушки безпеки, аудіосистема і електричні склопідйомники, зате є кондиціонер. До речі, двигуни автомобілів BYD виготовлені за технологіями, купленим китайцями у Mitsubishi.

8. Peugeot 107 (від 385 тисяч рублів)

Тридверний хетчбек своїми мініатюрними розмірами ідеально вписується в завантажені міські вулиці.Правда, за мінімальну вартість у авто не буде акустичної системи, подушок безпеки і кондиціонера. За всі ці задоволення доведеться доплатити близько 50 тисяч рублів до комплектації "Active".

7. Kia Picanto (від 379 тисяч рублів)

Маленьку корейського виробника відрізняє стильний і яскравий дизайн. У мінімальній комплектації відсутній кондиціонер і аудіосистема, але є фронтальні подушки безпеки і для водія, і для пасажира.

6. Renault Logan (від 349 тисяч рублів)

Logan був однією з перших іномарок, які стали доступними середньостатистичному росіянину. Автомобіль люблять за комфортну підвіску, практично "жигулівську" ремонтопридатність, а також за надійність і гідний рівень безпеки. У базі доступні подушка безпеки водія, повнорозмірне запасне колесо і повітроводи для задніх пасажирів. За кондиціонер і аудіосистему доведеться заплатити додатково.

5. Chery Bonus (від 339 тисяч рублів)

У базовій комплектації цей китайський автомобіль має аудіосистему, фронтальні подушки безпеки, передні електросклопідйомники і кондиціонер.

4. Chery Kimo (від 335 тисяч рублів)

Доступний міський автомобіль продається в Росії, США, Канаді, Китаї та Європі. Базова комплектація включає аудіосистему, АBS, EBD, фронтальні подушки безпеки, електричні склопідйомники, повнорозмірне запасне колесо.

3. Geely MK (від 329 тисяч рублів)

Автомобіль представлений в двох варіантах - седан і хетчбек. За основу для свого авто китайські автовиробники взяли Toyota Vios. Продажі Geely MK в Росії стартували в 2008 році. Сьогодні за мінімальну вартість покупець отримує досить пристойно укомплектований авто з кондиціонером, електросклопідйомниками, АBS, EBD, подушкою безпеки водія і обігрівом дзеркал.

2. Daewoo Nexia (від 312 тисяч рублів)

Одна з перших "народних іномарок" до сих пір надзвичайно популярна. За 2012 рік зростання продажів цієї моделі склав 11%. У базовій комплектації відсутній гідропідсилювач керма, кондиціонер і аудіосистема. До люксової комплектації потрібно доплатити трохи більше 50 тисяч рублів.

1. Daewoo Matiz (від 204 тисяч рублів)

У базовій комплектації найбільш доступною іномарки немає кондиціонера, електросклопідйомники, аудіосистеми і ГУР. Однак популярність саме цієї комплектації LOW COST надзвичайно висока. Власники Daewoo Matiz відзначають надійність цього малюка, оснащеного двигуном всього в 0, 8 літра. До речі, Daewoo - єдиний автомобільний бренд в Росії, якому вдається утримувати середню ціну своїх автомобілів нижче десяти тисяч доларів.