Рейтинг пологових будинків Москви 2011

В житті майбутніх батьків чимало тривог і турбот. Одним з відповідальних і нелегких заходів є вибір місця, в якому дитина з'явиться на світ. Важливо врахувати близькість до будинку, кваліфікацію медичного персоналу, технічне оснащення, комфорт, можливість спільного перебування з малюком і багато інших нюансів. У наш рейтинг пологових будинків Москви 2011 потрапили ті установи столиці, про які молоді мами залишили найбільш позитивні відгуки.

Зміст:

  • 10. ГБУЗ "Пологовий будинок № 4" (Південно-Західний округ).
  • 9. Пологовий будинок N 11 (Північно-Східний округ).
  • 8. Пологовий будинок N 27 (Північний округ).
  • 7. Пологовий будинок при лікарні N 29 (Південно-Східний округ).
  • 6. Пологовий будинок N 15 (Південно-Східний округ).
  • 5. Пологовий будинок N 3 (Західний округ).
  • 4. Перинатальний центр Міської клінічної лікарні N 70 (Східний округ).
  • 3. Пологовий будинок N 25 (Південно-Західний округ).
  • 2. Пологовий будинок при перинатальному медичному центрі (Південно-Західний округ)
  • 1. Пологовий будинок при Центральній Клінічній Лікарні Управління Справами Президента РФ (Західний округ).

10. ГБУЗ "Пологовий будинок № 4" (Південно-Західний округ).

Щорічно тут з'являються на світ понад 7 тисяч малюків. Медичний заклад пропонує найширший спектр послуг, що включає підготовку до зачаття, лікування безпліддя, індивідуальне ведення вагітності та пологів.

9. Пологовий будинок N 11 (Північно-Східний округ).

Установа має все необхідне обладнанням для виходжування немовлят, в тому числі недоношених.Гінекологічне відділення пропонує всі види діагностики, в тому числі клінічні і лабораторні дослідження.

8. Пологовий будинок N 27 (Північний округ).

На території медзакладу діє Центр перинатальної діагностики, який надає діагностичне супровід вагітних.

7. Пологовий будинок при лікарні N 29 (Південно-Східний округ).

Тут розташована унікальна лабораторія імунології, а також вся необхідна сучасна діагностична, реанімаційна і стежить апаратура. У пологовому будинку практикується спільне перебування матері і дитини в окремому боксі.

6. Пологовий будинок N 15 (Південно-Східний округ).

Працює на протязі 75 років. Спеціалізується на лікуванні невиношування, передчасні пологи і виходжуванні недоношених малюків. Палати післяпологового відділення є 1-2 місцевими.

5. Пологовий будинок N 3 (Західний округ).

Крім звичайного набору відділень у своєму розпорядженні власну клініко-діагностичною лабораторією та відділенням функціональної діагностики. Медичний заклад розрахований на 240 ліжок.

4. Перинатальний центр Міської клінічної лікарні N 70 (Східний округ).

Спеціалізується на передчасних пологах і пацієнток з патологіями серцево-судинної системи. У рік Центр приймає близько 3600 пологів. Педіатричний стаціонар має відділеннями реанімації, інтенсивної терапії та реабілітації. Капітальний ремонт проводився в 2011 році.

3. Пологовий будинок N 25 (Південно-Західний округ).

Бронза, в рейтингу пологових будинків Москви . В установі практикується спільне перебування матері і дитини, партнерські пологи і прийом відвідувачів в післяпологовому відділенні. Лауреат Міжнародної премії "Лікарня доброзичлива до дитини".

2. Пологовий будинок при перинатальному медичному центрі (Південно-Західний округ)

- це відділення однієї з найбільших в Росії багатопрофільних клінік, яка надає комплексну лікувальну і діагностичну допомогу жінкам і дітям. Один з кращих пологових будинків Москви оснащений дитячої реанімації, відділення виходжування недоношених та відділенням патології.

1. Пологовий будинок при Центральній Клінічній Лікарні Управління Справами Президента РФ (Західний округ).

Установа працює у співпраці з провідними російськими НДІ по акушерству, гінекології та перинатології, а також з Центром репродукції і планування сім'ї. У штаті пологового будинку складаються висококласні фахівці, доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, а сучасне обладнання дозволяє проводити широкий спектр діагностичних досліджень і лікувальних заходів.

Медичні установи з нашого рейтингу пологових будинків Москви 2011 року найкращим чином пристосовані для того, щоб зустріч мами і малюка пройшла якомога більш комфортно і безпечно.