Рейтинг медичних вузів Росії

Професія лікаря на сьогоднішній день належить до найбільш затребуваним, т. К. Покоління професіоналів, які здобули освіту ще в ВУЗах СРСР, стрімко наближається до пенсійного віку. А значить, зростає попит на молодих фахівців медичного профілю.

Для тих, хто пристрасно мріє отримати диплом лікаря, ми пропонуємо рейтинг медичних вузів Росії , складений авторитетним агентством "Експерт РА".

Примітно, що професія медсестри, одна з найбільш затребуваних професій майбутнього, про що ми писали тут.

Зміст:

  • 10. Уральський державний медичний університет
  • 9. Саратовський державний університет ім. В. І. Розумовського
  • 8. Сибірський державний медичний університет
  • 7. Північно-Західний державний університет ім. І. І. Мечникова
  • 6. Перший Санкт-Петербурзький державний університет ім. академіка І. П. Павлова
  • 5. Самарський державний медичний університет
  • 4. Російський національний дослідницький університет імені М. І. Пирогова
  • 3. Омська державна медична академія
  • 2. Воронезька державна медична академія імені М. М. Бурденка
  • 1. Перший Московський державний університет ім. І. М. Сеченова

10. Уральський державний медичний університет

ВНЗ заснований в 1931 році. У структурі УГМУ 9 факультетів, науково-дослідна лабораторія, клінічний фонд на 10 000 ліжок, велика наукова бібліотека.Студентські гуртожитки вміщають 1750 учнів.

9. Саратовський державний університет ім. В. І. Розумовського

СГМУ заснований в 1909 році. Загальна кількість учнів ВНЗ - близько 7 000. Близько 300 осіб - студенти-іноземці. У структурі Університету 9 факультетів, а також Інститут сестринської освіти.

8. Сибірський державний медичний університет

Провідний медичний вуз Далекого Сходу і Сибіру розташований в Томську. Історія Університету почалася в 1888 році. Сьогодні тут навчаються 4298 студентів, 500 з них - громадяни іноземних держав.

7. Північно-Західний державний університет ім. І. І. Мечникова

ВНЗ був організований в 2011 році шляхом злиття двох великих медичних академій - Академії Мечникова і Академії післядипломної освіти. У ВНЗ велика клінічна база, а також кампус площею 40 000 кв. метрів.

6. Перший Санкт-Петербурзький державний університет ім. академіка І. П. Павлова

ВНЗ був заснований в 1918 році як Петроградський жіночий медичний інститут. У структурі Університету 69 кафедр, 11 інститутів, НДІ та центрів, 56 лабораторій, а також поліклініка.

5. Самарський державний медичний університет

Історія університету почалася в 1919 році. На сьогоднішній день в структурі вузу 13 факультетів і 80 кафедр, а також кілька клінік на 1210 місць, 7 науково-дослідних інститутів, науково-дослідна лабораторія.

4. Російський національний дослідницький університет імені М. І. Пирогова

Університет є одним з найбільших в Європі - в його структурі 115 кафедр. РНІМУ був заснований в 1906 році, сьогодні тут навчається 9000 студентів і 700 ординаторів. Клінічними базами РНІМУ є провідні медичні установи Москви.

3. Омська державна медична академія

ВНЗ заснований в 1921 році. Одночасно в Академії навчається 4, 5 тисячі студентів. ОДМА активно співпрацює з навчальними закладами Японії, США, а також Західної Європи. У числі випускників ВНЗ 6 академіків РАМН.

2. Воронезька державна медична академія імені М. М. Бурденка

ВНЗ був заснований на базі Воронезького держуніверситету в 1918 році. У структурі вузу 6 факультетів, а також Інститут сестринської освіти плюс Міжнародний інститут.

1. Перший Московський державний університет ім. І. М. Сеченова

Кращий медичний вуз Росії був заснований в 1758 році. У структурі МГМУ10 факультетів, а також Клінічний центр, який об'єднує 17 клінік різного профілю на 3 тисячі місць, і Науково-дослідний центр. Одночасно освіту в МГМУ отримують 9 000 студентів з різних країн.